Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój dla chłopca 10, 11,12, 13, 14 latka. Aranżacje pokoju chłopca 10-14 lat

Publikacja 2022-03-23 12:17:32
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Urządzenie pokoju dla chłopca w wieku nastoletnim wymaga dokładnego przemyślenia samego zagospodarowania wnętrza jak również wystroju. Aranżacja pokoju dla chłopca powinna być dopasowana do jego wieku, charakteru, potrzeb i gustu. Jak urządzić pokój dla chłopca w wieku 10, 11, 12, 13 i 14 lat? Zobacz aranżacje pokoju chłopca w wieku 10-14 lat wykonane pod indywidualne zamówienie w oparciu o określone potrzeby i oczekiwania

Pokój dla chłopca 10, 11,12, 13, 14 latka. Aranżacje pokoju chłopca 10-14 lat

Pokój dla chłopca Aranżacje pokoju dla chłopców 10-14 lat 

Sposobów, pomysłów na aranżacje pokoju dla chłopców w wieku 10-14 lat jest mnóstwo zarówno pod względem kolorystyki, wyboru mebli, dodatków, dekoracji czy motywu przewodniego. I choć inspiracji nie brakuje, kiedy przychodzi nam zdecydować jak urządzić pokój dla chłopca okazuje się to wcale nie takie proste. Nie do końca potrafimy poradzić sobie ze spójną aranżacją wnętrz pokoju dla dziecka ale i z wyborem najlepszego układu funkcjonalnego. Pokój dla chłopca możemy urządzić w sposób uniwersalny, tematycznie nawiązując do jego zainteresowań z konkretnym motywem na przykład piłkarski pokój dla chłopca lub pokój fana gier komputerowych. Bez względu na to na jaki wystrój wnętrz pokoju dla chłopca się zdecydujemy musimy zadbać o spójność stylistyczną, funkcjonalność i zwrócić uwagę na łatwość zmiany aranżacji - metamorfozy pokoju. Zobacz projekty wnętrz pokoju dla chłopców wieku od 10 do 14 lat.

Pokój dla chłopca 10,11,12,13,14 latka. Zobacz projekty, nowoczesne aranżacje 

Pokój dla chłopca nastolatka to już nie dziecinny pokój. Z reguły rodzice chcą by aranżacja pokoju dla nastolatka była na tyle uniwersalna żeby wystarczyła na kilka lat. Jak zatem urządzić pokój dla chłopca w wieku 10,11,12 13 czy 14 lat ? Projektowanie pokoju dla chłopca, nastolatka to nie lada wyzwanie jeśli potrzebujesz pomocy w aranżacji pokoju swojego dziecka zapoznaj się z nasza ofertą na projekt pokoju nastolatka. Szukasz pomysłu na to jak urządzić pokój dla chłopca? Potrzebujesz inspiracji? Zobacz nasze nowoczesne aranżacje pokoju dla chłopca 10,11,12,13,14 lat.

Pokój dla chłopca 10 lat. Pomysł na aranżacje pokoju dla 10 latka 

Pokój dla chłopca 10 lat został urządzony w stylu nowoczesnym z motywem ulubionych postaci z filmu. Aranżacja pokoju dla 10 latka wykonana została w kolorach biały, szary, drewno z dodatkami w kolorach żółty i zielony. W pokoju chłopca znajduje się duża, pojemna szafa zaprojektowana na wymiar, otwarty regał na książki, łóżko z pływającym materacem, biurko i wisząca komoda.

Pokój dla chłopca 10 lat. Pomysł na aranżacje pokoju dla 10 latka

Pokój dla chłopca 11 lat. Aranżacja pokoju 11 latka 

Aranżacja pokoju dla 11 latka wykonana została w stylu nowoczesnym w kolorach biały, szary, drewno. Pokój dla chłopca 11lat zaaranżowany został z motywem kosmosu, z użyciem mebli zaprojektowanych na wymiar. W pokoju znajduje się duża szafa, biurko, komoda, regał. Wiszące półki. Na ścianie za łóżkiem zaprojektowana zostały panele tapicerowane

Pokój dla chłopca 11 lat. Aranżacja pokoju 11 latka

Zobacz inny pomysł : https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/nowoczesnie-urzadzony-pokoj-mlodziezowy-jak-urzadzic-pokoj-nastolatka-n298

Pokój dla chłopca 12 lat. Nowoczesna aranżacja wnętrza pokoju 12 latka 

Pokój dla chłopca 12 lat zaprojektowany został w kolorach biały, szary, żółty i czarny. Aranżacja pokoju dla 12 latka to meble na wymiar z szafą pod sam sufit z łóżkiem z panelami tapicerowanymi. Pokój jest urządzony nowocześnie, zdecydowanie wystrój wnętrza wystarczy na kilka lat.

Pokój dla chłopca 12lat. Nowoczesna aranżacja wnętrza pokoju 12 latka

Pokój dla chłopca 13 lat. Pokój 13 latka, pomysł na aranżacje wnętrza 

Pokój dla chłopca w wieku 13 lat urządzony został w kolorach biały, szary, drewno z dodatkami w kolorze żółtym i zielonym Pokój 13 latka zaprojektowany został z meblami na wymiar. Ściana z łóżkiem została zabudowana panelami tapicerowanymi pod skosem dzięki czemu łóżko może Stanowic również formę sofy w ciągu dnia.

Pokój dla chłopca 13 lat. Pokój 13 latka, pomysł na aranżacje wnętrza

Pokój dla chłopca 14 lat. Aranżacja wnętrza pokoju dla 14 latka 

Pokój dla chłopca w wieku 14 lat został urządzony w stylu nowoczesnym w kolorach szary, drewno, żółty i granatowy. Aranżacja wnętrza pokoju dla 14 latka wykonana została z meblami na wymiar by wykorzystać każdą możliwą przestrzeń jak najlepiej. W pokoju chłopca głównym elementem przyciągającym wzrok jest aranżacja ściany z biurkiem oraz ściana RTV. W pokoju znajduje się duże łóżko, szafa, i regały do przechowywania i wisząca szafka RTV.

Pokój dla chłopca 14lat. Aranżacja wnętrza pokoju dla 14 latka

Podziel się