Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Białe meble w pokoju chłopca, zobacz propozycje aranżacji

Publikacja 2018-09-04 12:54:40
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Pokój dla chłopca czy dziewczynki a właściwie jego aranżacja to wyzwanie dla każdego rodzica. Chcemy by nasze pociechy miały pokoje zarówno urządzone w dobrym stylu jak i funkcjonalnie. Dzieci mają swoje marzenia i oczekiwania związane z wyglądem pokoju. Jak więc zatem urządzić pokój dla dziecka?

Pokój dziecięcy musi być miejscem bezpiecznym i komfortowym dla naszego dziecka. Jego aranżacja ma sprawić, ze z największą przyjemnością, radością i chęcią będzie spędzało w nim czas na zabawie, nauce czy spotkaniach z kolegami i koleżankami. Pokoju dla dziecka nie wolno nam urządzać tylko według własnych oczekiwań i pod nasze upodobania. Nie możemy zapominać o wzięciu przy aranżacji pokoju dla dziecka jego opinii.

Aranżacja pokoju dziecięcego

Zabierając się za urządzanie pokoju po pierwsze ustalmy jego układ funkcjonalny. Wiadomo, ze niejako trochę wybór najlepszego wymusi na nas samo pomieszczenie ale również niech zdecydują o nim potrzeby dziecka związane z pokojem. Wybierzmy styl w jakim ma być wykonana aranżacja pokoju dziecięcego. Określmy jakie są nasze możliwości finansowe, ile możemy przeznaczyć na ten cel. To bardzo ważne na przykład jeśli chodzi o wybór mebli czy mają być takie od producenta czy możemy pozwolić sobie na meble wykonywane na wymiar. Na końcu zdecydujmy o wyborze kolorystyki wnętrza.

Pokój dla chłopca - projekt pokoju dziecięcego pod indywidualne zamówienie

W swojej ofercie mamy usługę projekt pokoju dla dziecka wykonywana pod indywidualne zamówienie. Projekt realizowany jest w oparciu o przesłane do nas wymiary, oczekiwania i wskazany budżet na aranżacje pokoju dziecka. Zamieszczone w artykule zdjęcia to jedna z naszych realizacji. W pokoju nastolatka znajduje się łóżko nad którym znajduje się zabudowa, oraz meble zaprojektowane na wymiar w skład którego wchodzą: siedzisko, biurko z kontenerkiem, regały na książki i zabawki oraz pojemna szafa z tablicą kredową. Chłopiec - właściciel pokoju interesuje się piłka nożną. Chcąc podkreślić jego pasję na ścianie z łóżkiem zaaranżowana została duża fototapeta z piłką. Kolorami przewodnimi w pokoju jest biały, szary i ulubiony kolor dziecka - niebieski. Pokój dla chłopca został tak zaprojektowany by spokojnie mógł "rosnąć" razem z dzieckiem.

Pokój dla chłopca - aranżacja pokoju dziecięcego

Pokój dla chłopca, nowoczesny pokój dla nastolatka, fototapeta nad łózkiem z piłką, szafka pomalowana farbą tablicową, pokój w kolorach biały i niebieski, biurko pod oknem

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)