Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój dla nastolatki – pokój dla dziewczynki

Publikacja 2019-01-25 12:45:13
Kategorie Pokoje młodzieżowe

Pokój dla nastolatki to wyjątkowe miejsce. Aranżacja pokoju młodzieżowego może spędzić nam sen z powiek. Nastolatki maja już swoje określone preferencje, potrzeby i zainteresowania. Mają również własną wizję tego jakby chciały by wyglądał ich pokój. Pokój młodzieżowy musi spełniać wiele funkcji. To miejsce, które powinno stwarzać warunki do nauki, odpoczynku, relaksu oraz spotkań z przyjaciółmi. To mały świat naszego dziecka. Powinien być urządzony tak by spełniał potrzeby i oczekiwania nastoletniego dziecka. Aranżacja pokoju młodzieżowego powinna być wykonana tak by dziecko chętnie spędzało w im czas, czuło się w nim wyjątkowo i chętnie zapraszało znajomych.

Pokój dla nastolatki – biel, szarość, mięta

Pokój dla nastolatki przedstawiony na zdjęciach w artykule to wykonany przez nas projekt pokoju młodzieżowego. Aranżacja powstała w oparciu o potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe. W pokoju nastolatki znajduje się biurko, zabudowa pod oknem , toaletka raz łóżko i pojemna szafa. Meble w pokoju dziewczynki są koloru białego, ściany są w szarości. Kolorem, który jeszcze pojawia się w aranżacja pokoju dla nastolatki jest miętowy. Występuje na zasłonach oraz w formie tapety za łóżkiem. Pokój jest funkcjonalny, modny jasny i delikatny. Nasze projekty wnętrz wykonujemy w trzech wariantach wraz ze specyfikacją materiałową oraz listą zakupów i sklepów. Jeśli nie wiesz jak urządzić pokój dla nastolatki skorzystaj z naszych usług.

Nie wiesz jak urządzić pokój dla swojego nastoletniego dziecka? sprawdź nasza ofertę na aranżacje pokoju dla nastolatki

Pokój dla nastolatki – biel, szarość, mięta, tapeta w kółka miętowa, łóżko hemnes, toaletka hemnes

Aranżacja pokoju dla dziewczynki

Aranżacja pokoju dla nastolatki powinna być bardzo dobrze przemyślana. Pokój młodzieżowy powinien być przede wszystkim funkcjonalnie urządzony. Wystrój pokoju dla dziewczynki powinien być dopasowany do jej zainteresowań, potrzeb oraz stylu życia. Jeśli jest to możliwe pokój młodzieżowy powinien być podzielony na strefy. Zanim przystąpimy do wyboru kolorystyki wnętrza, mebli czy dodatków należy precyzyjnie określić potrzeby dziecka związane z pokojem. Na ich podstawie wybrać najlepszy z możliwych układ funkcjonalny pokoju. I wreszcie musimy określić styl aranżacji pokoju dla nastolatki. Pokój dla dziecka nie musi być wcale ani różowy ani niebieski tym bardziej jeśli mamy do czynienia z nastolatkami. W pokojach młodzieżowych świetnie sprawdzą się biel, szarości, beże jako podstawowe barwy. Do nich możemy dobierać ulubione kolorystycznie dodatki. Stosując neutralną bazę łatwiej i bez wielkiego nakładu finansowego będziemy mogli dokonać metamorfozy pokoju dla nastolatki.

Aranżacja pokoju dla dziewczynki, meble Ikea Hemnes, biurko hemnes, toaletka hemnes

Zobacz również jak zaaranżowaliśmy pokój dla nastolatka