Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pokój młodzieżowy. Pokój nastolatki w kolorach biały i szary.

Publikacja 2019-09-06 12:05:33
Kategorie Projekty pokoju młodzieżowego dla nastolatki i dla nastolatka

Urządzenie pokoju młodzieżowego dla nastolatki to dla niejednego rodzica prawdziwe wyzwanie. Pokój nastolatki to już nie pokój dziecięcy choć często zawarte są w nim elementy wystroju pokoju dziecka a pokój przypominający już wnętrze dla kobiety chociażby poprzez pojawienie się w nim toaletki z lustrem, fotela ze stolikiem kawowym. Nastolatki mają już swoje sprecyzowane oczekiwania odnośnie aranżacji swojego pokoju choć są jeszcze w tym wieku gdzie gust, zainteresowania, pasje często szybko się zmieniają. Jest to jeszcze etap w którym popadają ze skrajności w skrajność. Aranżacja pokoju młodzieżowego musi być dobrze przemyślana i zaplanowana zarówno pod względem układu funkcjonalnego jak i wystroju wnętrza. Warto jest postawić na neutralną bazę do której będziemy dobierać dodatki i zmieniać je kiedy przyjdzie czas na dokonanie metamorfozy pokoju dla nastolatki kiedy zmienią się jej preferencje. W sposób prosty i niedrogi poprzez wymianę kilku elementów zmienimy wystrój pokoju dla nastolatki. Jak wiadomo elementy dekoracyjne i dodatki maja ogromny wpływ na ogólną aranżacje pokoju młodzieżowego. Jednak musimy je dobierać z głową. W nowocześnie urządzonych wnętrzach wszystko ma mieć swoje miejsce, panuje minimalizm i harmonia. Zrezygnujmy z poustawianych dekoracji na wierzchu na rzecz nowoczesnego oświetlenia, dekoracyjnych poduszek, narzuty, dywanu. Dodatki niech stanowią nowoczesne plakaty, ramki, ściana z fototapetą lub nowoczesną tapetą dekoracyjną lub wyłożona cegła, kamieniem, betonem.

Aranżacja pokoju dla nastolatki : biały, szary, cegła 

Przedstawiona na zdjęciach w artykule aranżacja pokoju dla nastolatki to projekt wnętrza pokoju młodzieżowego wykonany pod indywidualne zamówienie, pod określone oczekiwania, potrzeby oraz możliwości finansowe. W pokoju nastolatki znajduje się duże biurko, szafki do przechowywania, łóżko, toaletka z lustrem oraz szafa. Pokój dziewczynki miał być urządzony w kolorach biały i szary. Białe są meble a na ścianach szara farba i za łóżkiem dekoracyjna cegła. Na podłodze znajdują się panele drewniane w ciepłym kolorze.

Jeśli potrzebujesz pomocy w aranżacji pokoju swojego dziecka zajrzyj na naszego bloga na którym znajdziesz projekty wnętrz pokoju młodzieżowego i pokoju dziecięcego i wiele innych, artykuły o tematyce urządzania wnętrz. Zapoznaj się również z naszą oferta na projekt wnętrz online i zamów projekt pokoju młodzieżowego https://e-wystroj-wnetrz.pl/projektowanie-wnetrza/pokoj-dla-nastolatki-i-nastolatka-wygodne-modne-i-funkcjonalne

Pokój młodzieżowy. Pokój nastolatki w kolorach biały i szary.

Podziel się