Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz cennik projektowania wnętrz:

WIĘCEJ

Pomysły na pokój dla dziewczynki: 6 pomysłów na aranżacje i projekty wnętrz

Publikacja 2020-11-09 17:26:18
Kategorie Pokój dla dziecka , Pomysły i porady wnętrzarskie , Projekty pokoju młodzieżowego dla nastolatki i dla nastolatka

Pomysły na pokój dla dziewczynki: 6 pomysłów na aranżacje i projekty wnętrz

Pokój dla dziewczynki w zależności od jej wieku, upodobań, zainteresowań i gustu możemy urządzić na wiele sposobów. Projekty wnętrz pokoju dziecięcego i młodzieżowego wymagają dokładnego przemyślenia i zaplanowanych działań. Zastanawiasz się jak urządzić pokój dla swojego dziecka? Zobacz nasze pomysły na pokój dla dziewczynki. Zobacz 3 ciekawe aranżacje wnętrz pokoju dla dziewczynki.

Pokój dziecka powinien być miejscem bezpiecznym, dającym możliwość samodzielności, swobodnej zabawy, przyjmowania gości, odpoczynku i nauki. Urządzenie pokoju dla dziewczynki wymaga sprytu i pomysłowości. Pokój dziewczynki powinien być urządzony subtelnie, mieć swoisty charakter. Funkcjonalne zagospodarowanie i wystrój pokoju dla dziewczynki powinny być dokładnie przemyślane.

Pomysły na pokój dla dziewczynki. Projekty wnętrz, ciekawe aranżacje wnętrz 

Pomysłów na pokój dla dziewczynki jest wiele. Wszystko zależy w jakim jest wieku, jakie są jej zainteresowania i potrzeby oraz od tego z jakim wnętrzem mamy do czynienia. Jeśli nie wiesz jak urządzić pokój dla dziewczynki i potrzebujesz pomocy to wykonujemy projekty pokoju młodzieżowegoprojekty wnętrz pokoju dziecięcego pod indywidualne zamówienie, pod określone oczekiwania i potrzeby oraz możliwości finansowe. Aranżacje wnętrz pokoju dla dziewczynki zaprezentowane na zdjęciach zostały wykonane przez naszych projektantów wnętrz.

Zobacz pomysły na pokój dla dziewczynki

1. Pokój dla dziewczynki z fototapetą

2. Pomysł na łóżko w pokoju dziewczynki

3. Sposoby na przechowywanie w pokoju dziewczynki

4. Pokój dla dziewczynki w kolorach pastelowych

5. Ściana pomalowana farba tablicową w pokoju dziewczynki

6. Pokój dziewczynki z łóżkiem z drabinką

Pokój dla dziewczynki pomysł na  fototapetę na ścianie  z koniem

Fototapeta na ścianie w pokoju dziewczynki może stanowić idealną dekorację. Taka fototapeta może nadać wnętrzu charakteru, podkreślić zainteresowania dziewczynki lub nadać wnętrzu przytulności. Wszystko zależy od tego jaką fototapetę wybierzemy. Projekt pokoju dla dziewczynki zaprezentowany na zdjęciu wykonany został w stylu nowoczesnym a jako dodatek w pokoju na ścianie pojawiła się właśnie fototapeta z koniem podkreślająca pasje dziewczynki.

Pokój dla dziewczynki, pomysł na pokój, ściana z fototapetą koń, łóżko Ikea Hemnes, fotel Ikea Strandom, biurko pod oknem Ikea Alex

Pomysł na pokój dla dziewczynki z łóżkiem w kształcie domku 

Łóżko w kształcie domku w pokoju dziewczynki sprawi radość ale i będzie świetnie wyglądało w aranżacji pokoju niemal w każdym stylu. Łóżko można kupić w wielu rozmiarach i kolorach co umożliwia dopasowanie go do potrzeb i wystroju pokoju dziewczynki. Łóżko już samo w sobie stanowi pewnego rodzaju dekoracje pokoju.

Pomysł na łóżko w kształcie domku, za łózkiem na ścianie tapeta z kotem

Pomysł na przechowywanie w pokoju dziewczynki 

Projekt pokoju dla dziewczynki poza wystrojem powinien uwzględniać funkcjonalne zagospodarowanie wnętrza. W pokoju dziecka nie bez znaczenia jest miejsce do przechowywania. Warto jest zanim zaczniemy decydować się na kupno mebli dokładnie zaplanować co i gdzie będzie przechowywane i zaplanować co, gdzie będzie stało czyli zaplanujmy układ funkcjonalny w pokoju. W pokoju dziewczynki przydadzą się na pewno jak na zaprezentowanej pierwszej aranżacji : szafki wiszące otwarte i zamknięte, szafki stojące, szuflady czy regały otwarte i zamknięte. Poniżej pokazujemy świetne pomysły na przechowywanie ubrań, zabawek, książek.

Pomysł na przechowywanie w pokoju dziewczynki, szafki IKEA EKET, pomysł na ścianę tablicową

Pomysł na przechowywanie w pokoju dziewczynki, szafa pomalowana farba tablicową czarną, pólki otwarte czarne, szafa biała

Pomysł na aranżacje pokoju dla dziewczynki w kolorach pastelowych 

Aranżacja wnętrza pokoju dla dziewczynki wykonana została w kolorach pastelowych. Bazowymi barwami są biel i szarość. Pudrowy róż i miętowy wzajemnie się uzupełniają nadając wnętrzu dziewczęcego charakteru, słodkości i delikatności.

Pomysł na pokój w kolorach pastelowowych, zasłonki miętowe, biurko białe, pudrowy róż, plakaty miętowe, pudrowy róż, krzesło do biurka pudrowy róż

 Pomysły na pokój dla dziewczynki: 6 aranżacje i projekty wnętrz

Pomysł na ścianę w pokoju dziewczynki: ściana pomalowana farbą tablicową w kształcie kredek

Ściana z farbą tablicową w pokoju dziewczynki zaaranżowana w ciekawy sposób jest nie tylko elementem wystroju pokoju ale i służy dziecku do zabawy, rysowania, notowania ważnych informacji. W prezentowanej aranżacji pokoju dla dziewczynki zaproponowany został pomysł na ściana tablicowa w kształcie kredek

Pomysł na ścianę w pokoju dziewczynki: ściana pomalowana farbą tablicową w kształcie kredek

Ciekawy pomysł na łóżko w pokoju dziewczynki: łóżko z drabinkami

Łóżko z drabinkami w pokoju dziewczynki to ciekawy pomysł na wystrój pokoju ale również pomysł na przechowywanie. Na takie drabinki można zawieszać różnego rodzaju organizery, pudełka, skrzynki na wszelkie dziewczęce akcesoria.

Ciekawy pomysł na łóżko w pokoju dziewczynki: łóżko z drabinkami

Jeśli chcesz zobaczyć więcej inspiracji zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga na którym zamieszczamy artykuły zdjęcia aranżacji wnętrz. Zapoznaj się również naszą ofertę na projektowanie wnętrz online.

Polecamy także: Pomysł na pokój dla nastolatków. 5 aranżacji wnętrz i projektów wnętrz

Dodaj komentarz

 (with http://)