Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pomysły na pokój dla nastolatków. 5 aranżacji wnętrz i projektów wnętrz

Publikacja 2020-11-02 11:11:07
Kategorie Wnętrza pokoi młodzieżowych

Przychodzi moment w życiu naszego dziecka w którym przestaje być małą dziewczynką czy małym chłopcem a staje się nastoletnia dziewczyną, nastoletnim chłopakiem. Pokój dziecięcy przechodzi metamorfozę w pokój młodzieżowy. Szukasz pomysłu na urządzenie pokoju dla nastolatki lub pokoju dla nastolatka? Zobacz 5 ciekawych pomysłów na aranżacje wnętrz pokoju dla nastolatków

Pokój młodzieżowy to pokój wielofunkcyjny. To jednocześnie sypialnia, pokój dzienny i pokój do pracy. Pomysłów na urządzenie pokoju dla nastolatków jest dużo. A to jak urządzimy pokój dla nastolatki czy pokój dla nastolatka zależy przede wszystkim od potrzeb, oczekiwaniach naszego dziecka oraz samego pokoju. Tego jaki ma metraż i układ.

Aranżacje wnętrz pokoju dla nastolatków muszą być dopasowane do stylu życia młodych ludzi ich charakteru, gustu, zainteresowań po to by pokoje stały się dla nich komfortową przestrzenią każdego dnia. Pokój dla nastolatków powinien wyznaczać się funkcjonalnością oraz wyjątkowym wystrojem wnętrza.

Pomysły na pokój dla nastolatków. 5 aranżacji wnętrz i projektów wnętrz

Pomysły na aranżacje wnętrz pokój dla nastolatków

Poniżej przedstawiamy projekty wnętrz pokoju dla nastolatków wykonane dla naszych Klientów pod konkretne oczekiwania i potrzeby. Zarówno projekty pokoju dla nastolatki jak i projekty pokoju dla nastolatka mogą stanowić inspiracje na urządzenie pokoju młodzieżowego.

Pomysły na pokój dla nastolatki. Zobacz projekty wnętrz

Zaprezentowane poniżej zdjęcia to pomysły na aranżacje wnętrz pokoju dla nastolatki w 3 odsłonach. Projekty wnętrz pokoju dla nastolatki wykonane są w stylu nowoczesnym.

Pomysł nr 1: Pokój dla nastolatki – biel i subtelny pudrowy róż

Pokój dla nastolatki został zaprojektowany w kolorach biały, pudrowy róż, szary z dodatkiem kontrastującej czerni i ocieplającym wnętrze drewnem. Układ funkcjonalny pokoju dla dziewczyny został podzielony na strefy: sypialnianą, do nauki oraz dzienną. W pokoju zaaranżowane zostało miejsce na biurko z komodami, szafa z regałami, łóżko oraz miejsce do spotkań z przyjaciółmi: sofa i puf ze stolikiem. W pokoju na jednej ze ścian zaaranżowana został fototapeta w kolorystyce pasującej d całości aranżacji pokoju nastolatki.

Pokój dla nastolatki – biel i subtelny pudrowy róż

Pomysł nr 2: Pokój dla nastolatki – wnętrze z nowoczesną fototapetą 

Aranżacja pokoju dla nastolatki została wykonana w kolorach biały, szary z odrobiną czerni. W pokoju znajdują się białe meble. Za łóżkiem zaprojektowana została fototapeta z wizerunkiem konia. W pokoju znajduje się łóżko, szafa, regały, biurko z kontenerkiem oraz komody i szafki stojące i wiszące do przechowywania. Ściany jak i podłoga są w kolorze szarym. Pokój jest jasny, zaprojektowany funkcjonalnie i nowocześnie.

 Pokój dla nastolatki – wnętrze z nowoczesną fototapetą

Pomysł nr 3:   Pokój dla nastolatki – geometryczna tapeta na ścianie

Trzeci pomysł na pokój dla nastolatki to aranżacje wnętrza w kolorach biały, szary i miętowy. W pokoju dziewczyny zaprojektowane zostały meble w kolorze białym. Zabudowa na lewej ścianie z biurkiem została zaaranżowana do wykonania na wymiar. Po drugiej stronie znajduje się łóżko, komoda oraz lustro. Za łóżkiem znajduje się geometryczna fototapeta w kolorze biało szarym. Pod oknem zostało wykorzystane miejsce na zabudowę z siedziskiem.

Pokój dla nastolatki – geometryczna tapeta na ścianie

Pokój dla nastolatki z geometryczną fototapetą 

Pomysły na pokój dla nastolatka. Zobacz projekty wnętrz

Podobnie jak w przypadku pokoju dla nastolatki poniżej prezentujemy pomysły na aranżacje wnętrz pokoju dla nastolatka w 3 odsłonach. Projekty wnętrz pokoju dla nastolatka również zostały wykonane są w stylu nowoczesnym

Pomysł nr 1: Pokój dla nastolatka- łóżko z palet i nowoczesne panele 3d

Na przedstawionych zdjęciach przedstawiliśmy pomysł na pokój dla nastolatka w stylu nowoczesnym w kolorystyce szary, drewno i żółty. W pokoju zaprojektowane zostały meble na wymiar oraz zaaranżowane zostało łóżko z palet z panelami tapicerowanymi. Na ścianie na której znajduje się biurko zaproponowane zostały panele 3d w kolorystyce szarości i kolor żółtego. Na ścianie nad łóżkiem znajduje się nowoczesny napis związany z zainteresowaniem nastolatka.

  Pokój dla nastolatka- łóżko z palet i nowoczesne panele

Pomysł nr 2: Pokój dla nastolatka – ciekawa aranżacja ściany z łóżkiem 

Aranżacja pokoju dla nastolatka wykonana została w kolorystyce szary, drewno. Meble zostały zaprojektowane na wymiar. W pokoju znajduje się biurko , łóżko w zabudowie z regałem i szafą. Na ścianie za łóżkiem zaaranżowana została tematyczna fototapeta z ulubionymi postaciami nastolatka.

 Pokój dla nastolatka – ciekawa aranżacja ściany z łóżkiem

Projektowanie pokoju dla nastolatków jest nie lada wyzwaniem. Nie jest łatwo stworzyć aranżacje pokoju młodzieżowego w taki sposóbmy był on funkcjonalnie urządzany i Mia niebanalny wystrój wnętrza.

Jeśli potrzebujecie pomocy w urządzeniu pokoju dla swojego dziecka koniecznie zapoznajcie się z nasza ofertą na projektowanie wnętrz online, dzięki której bez wychodzenia z domu skorzystacie z pomocy projektanta wnętrz zamawiając projekt pokoju młodzieżowego pod indywidualne zamówienie.

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)