Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pomysły na pokój dziecięcy. 4 projekty i aranżacje wnętrz

Publikacja 2020-11-02 15:00:24
Kategorie Pokoje dziecięce

Pokój dziecięcy to wyjątkowe wnętrze, które poddajemy najczęstszym metamorfozom. Każdy rodzic marzy o tym by jego dziecko miało piękny i funkcjonalnie urządzony pokój. Jak zaprojektować pokój dla dziewczynki i pokój dla chłopca? Jeśli szukasz pomysłu na urządzenie pokoju dla dziecka koniecznie zobacz ciekawe aranżacje wnętrz wykonane przez naszych projektantów.

Projektowanie wnętrz pokoju dziecięcego wymaga dokładnego przeanalizowania potrzeb jak i układu funkcjonalnego pokoju dla dziecka. Pokój dziecięcy powinien być zaprojektowany z dbałością o najdrobniejszy szczegół. W zależności od wieku naszej pociechy pokój będzie spełniał poza funkcją sypialni z biegiem czasu inne funkcje jak pokój do zabaw, nauki przyjmowania dziecięcych gości.

Pomysły na pokój dziecięcy. Aranżacje wnętrz pokoju dla dziewczynki i pokoju dla chłopca 

Projekty wnętrz pokoju dziecięcego powinny uwzględniać wiek, płeć, charakter i zainteresowania dziecka. Pokój dziecięcy powinien być miejscem bezpiecznym, dawać dziecku możliwość swobodnej zabawy, wypoczynku oraz nauki. Poniżej przedstawiamy pomysły na aranżacje wnętrz pokoju dla dziewczynki i aranżacje wnętrz pokoju dla chłopca. A jeśli potrzebujesz pomocy w urządzeniu pokoju dla swojego dziecka koniecznie zapoznaj się z nasza ofertą na projektowanie wnętrz online i zobacz w jaki prosty sposób możesz skorzystać z usług projektanta wnętrz zamawiając projekt pokoju dziecięcego.

Pomysły na pokój dziecięcy dla dziewczynki. Projektowanie wnętrz 

Pokój dziecięcy dla dziewczynki możemy zaprojektować na mnóstwo sposobów od pokoju księżniczki w klasycznym wydaniu, nowoczesny bajkowy pokój czy taki z uniwersalnym wystrojem z subtelnymi dodatkami i dekoracjami podkreślającymi zainteresowania dziewczynki.

Pomysł nr 1: Pokój dla dziecka, dziewczynki – łóżko w kształcie domku 

Propozycja aranżacji pokoju dla dziewczynki w kolorystyce bieli, szarości i różu z dodatkiem koloru miętowego. W pokoju zaprojektowane zostało łóżko w kształcie domku a za nim na ścianie znajduje się subtelna fototapeta z górami i balonikami. W pokoju znajdują się meble w kolorze białym do przechowywania, stolik z krzesełkiem. Zaprojektowana została również farba tablicowa w kształcie domku na jednej ze ścian.

Pokój dla dziecka, dziewczynki – łóżko w kształcie domku

Pomysł nr 2 : Pokój dla dziecka, dziewczynki – klasyczny pokój księżniczki w bieli i pudrowym różu 

Pomysł na pokój dla dziewczynki w klasycznym wydaniu. Aranżacja wnętrza pokoju dziewczynki trzymana jest w kolorystyce bieli i pudrowego różu. W pokoju zaprojektowane zostały meble na wymiar w postaci zabudowy na jednej ze ścian składającej się z szaf i i półek na przechowywanie. W pokoju ponadto znajduje się duże łóżko dla małej księżniczki oraz komoda i regał na nóżkach. Na ścianach znajduje się geometryczna tapeta w kolorach białym i pudrowym różu oraz pasująca do całości wystroju sztukateria.

 Pokój dla dziecka, dziewczynki – klasyczny pokój księżniczki w bieli i pudrowym różu

Pomysły na pokój dziecięcy dla chłopca. Projektowanie wnętrz. Zobacz 

Projektowanie wnętrz pokoju dziecięcego dla chłopca nie musi oznaczać, ze urządzimy go w standardowym niebieskich kolorze. W aranżacji pokoju chłopięcego możemy jak najbardziej wykorzystać zainteresowania i pasje naszego dziecka by stworzyć dla niego klimatyczne wnętrze w którym będzie czuł się dobrze.

Pomysł 1: Pokój dla dziecka, chłopca – pokój piłkarski, motyw piłki nożnej 

Pomysł na pokój dla fana piłki nożnej. Pokój piłkarski możemy urządzić na wiele sposobów. W zaprezentowanej aranżacji pokoju dla chłopca znajduje się łóżko w kształcie bramki, biurko, regały z pudłami na zabawki, wygodne pufy i komoda z telewizorem. Na jednej ze ścian znajduje się nowoczesna fototapeta z motywem piłki nożnej. Pokój chłopca urządzony jest w kolorystyce biały, zielony i czarny. To idealny pomysł na pokój piłkarski dla chłopca.

Pokój dla dziecka, chłopca – pokój piłkarski, motyw piłki nożnej

Pomysł 2: Pokój dla dziecka, chłopca – pokój na poddaszu dla fana motoryzacji 

Pomysł na pokój dla chłopca na poddaszu. W pokoju zaprojektowane zostały biurko, łóżko z panelami tapicerowanymi, szafki do przechowywania, szafa. Motywem przewodnim w pokoju chłopca są samochody. Dlatego na jednej ze ścian znajduje się dziecięce nowoczesna tapeta z autami oraz dywan z ulicami. Kolorystyka pokoju to biały, żółty, niebieski i szary. Pokój jest ciepły, przytulny i bajkowy.

 Pokój dla dziecka, chłopca – pokój na poddaszu dla fana motoryzacji

 

 

 

Podziel się