Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Praktyczny i nowoczesny wiatrołap: 10m2 doskonałej funkcjonalności i stylu

Publikacja 2024-03-02 18:10:22
Kategorie Wnętrza przedpokoju

Wiatrołap o powierzchni 10m², zaprojektowany w nowoczesnym stylu, to miejsce, które łączy funkcjonalność z elegancją już od progu. Centralnym elementem aranżacji jest duża szafa z czarnymi długimi uchwytami, która oferuje obszerną przestrzeń do przechowywania ubrań i dodatków. Bezpośrednio pod nią znajduje się miejsce na buty, zapewniając porządek i łatwy dostęp do obuwia.

Praktyczny i nowoczesny wiatrołap: 10m2 doskonałej funkcjonalności i stylu

Oświetlenie na szynoprzewodzie umieszczone wzdłuż sufitu zapewnia równomierne i efektowne oświetlenie całego pomieszczenia. Podłoga wyłożona gresowymi płytkami imitującymi drewno dodaje wnętrzu ciepła i przytulności, jednocześnie zachowując nowoczesny charakter.

Lamele z wieszakami umieszczone w strategicznych miejscach stanowią praktyczne rozwiązanie do przechowywania różnych przedmiotów, np. kluczy czy torebek. Duże lustro podświetlane LED, umieszczone na jednej ze ścian, dodaje przestrzeni i optycznie powiększa wnętrze, a także stanowi praktyczny element przy ostatnich poprawkach w wyglądzie przed wyjściem.

Wiatrołap, duża szafa, lamele na ścianie z oknem, miejsce na buty pod szafą z szufladami, siedzisko tapicerowane, duże lustro podświetlane LED

Komoda podwieszana, oferuje dodatkową przestrzeń do przechowywania drobnych przedmiotów. Białe listwy przyścienne dodają elegancji i doskonale kontrastują z innymi elementami wystroju. Ostatnim, ale nie mniej istotnym elementem, jest okno, które wpuszcza do wnętrza naturalne światło, tworząc przyjemną atmosferę już przy wejściu.

Wszystkie te elementy tworzą spójną i funkcjonalną przestrzeń, idealnie dopasowaną do potrzeb nowoczesnego stylu życia.

Nowoczesny wiatrołap, zabudowany grzejnik

Podziel się