Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projekt mieszkania 44m2. Nowoczesna aranżacja i wystój wnętrza

Publikacja 2022-05-12 12:06:54
Kategorie Wnętrza mieszkania i domu

Zadajesz sobie pytanie jak urządzić mieszkanie spójne, w dobrym stylu a przy tym oczywiście jeszcze funkcjonalne? Projektowanie mieszkania tylko z pozoru wydaje się być łatwe. Rzeczywistość często jednak pokazuje, że jest odwrotnie. Nie małe problemy pojawiają się już na etapie funkcjonalnego zaplanowanie wnętrz szczególnie kiedy są nieustawne, małe czy wąskie. Ilość dostępnych na rynku materiałów, elementów wyposażenia wnętrz, dekoracji i dodatków sprawia, że i etap samej aranżacji wnętrz mieszkania nie jest łatwy. I zamiast uprościć nam aranżacje mieszkania, utrudnia i wprowadza zamęt. Kończy się na tym, że już nie wiemy co do czego będzie pasowało, co z czym połączyć by stanowiło spójnie stylistyczną całość.

Szukasz pomysłu na nowoczesną aranżacje i wystrój wnętrza mieszkania? Zobacz nasz projekt mieszkania 44m2

Nowoczesna aranżacja i wystój wnętrza mieszkania 

Urządzanie mieszkania wiąże się z niemałymi wydatkami. To inwestycja na lata. Dlatego zabierając się za projektowanie mieszkania unikając pospiechu, bez zbędnych emocji i decyzji podejmowanych pod ich wpływem postępuj krok po kroku we właściwej kolejności. Unikniesz błędów, zbędnych wydatków i rozczarowań.

  • po pierwsze: przemyśl potrzeby i oczekiwania wszystkich domowników
  • po drugie: rozplanuj przeznaczenie jak i zagospodarowanie wnętrz
  • po trzecie: wybierz styl w jakim ma być wykonana aranżacja wnętrz mieszkania
  • po czwarte: elementy wykończeniowe, kolory, dekoracje i dodatki wybieraj na końcu i pamiętaj by były spójne z oranym stylem

Jeśli chcesz dobrze urządzić mieszkanie musisz wiedzieć, że nowoczesna aranżacja i wystrój wnętrz rządzi się swoimi prawami. I choć samo urządzenie mieszkania to bardzo przyjemny etap, jednak niejednokrotnie właśnie najtrudniejszy. Tak jak już wcześniej wspominaliśmy na etapie aranżacji i wystroju mieszkania nie wskazany jest pospiech i kierowanie się emocjami. Tu również przyda się plan. Kiedy zabierasz się za wybór kolorystyki, wyposażenia i elementów wykończeniowych jak i dekoracji i dodatków najpierw zastanów się jakie odpowiadają Ci pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym. Z reguły urządzanie wnętrz mieszkania rozpoczyna się od salonu czy salonu z kuchnią i pod nie urządzamy pozostałe pomieszczenia.Pamiętaj, że wybór poszczególnych elementów musi być dopasowany do obranego stylu i to bardzo często sprawia nam trudności. Jeśli nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Potrzebujesz pomocy w aranżacji wnętrz? Zobacz jaka jest cena za projekt mieszkania wykonywany pod Twoje indywidualne zamówienie i powierz urządzenie swojego mieszkania profesjonalistom z dziedziny jaką jest projektowanie wnętrz.

Projekt mieszkania 44m2 – funkcjonalne i piękne mieszkanie w bloku 

Projekt mieszkania w bloku wykonany został pod określone oczekiwani naszego Klienta, który sam będzie użytkował wnętrze mieszkania. Mieszkanie ma 44 m2 a w jego skład wchodzą następujące pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym, przedpokój, sypialnia i łazienka. Projekt mieszkania 44m2 został wykonany w stylu nowoczesnym w kolorach szary, biały i drewno. W aneksie kuchennym zaprojektowana została zabudowa mebli kuchennych oraz barek z miejscem do pożywania posiłków. W salonie znajduje się sofa, stolik kawowy i ściana TV z dużą szafką RTV z biokominkiem i wysoka witryną. W przedpokoju zaaranżowana została szafa z pawlaczami zabudowana pod sam sufit i z siedziskiem z miejscem na wieszaki oraz szafka na buty. W sypialni znajduje się duże łóżko z szafkami nocnymi. Na ścianie za łóżkiem zaprojektowana została fototapeta oraz lamele drewniane. W łazience zaplanowany został prysznic typu walk In, miejsce na pralkę , wisząca szafka z umywalką i dużym lustrem oraz wc.

Szukasz innego pomysłu na aranżacje mieszkania w bloku zobacz projekt mieszkania w bloku 50m2 https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/mieszkanie-50m2-3-pokoje-w-bloku-aranzacja-mieszkania-w-bloku-n538

Mieszkanie składa się z :

Salonu z aneksem kuchennym i przedpokojem

Salon z aneksem kuchennym widok na wyspę oraz salon z sofą

Salon z aneksem kuchennym widok na kuchnię i wyspę

Przedpokój, siedzisko tapicerowane, lamele na ścianie, szafka na buty, wieszak

Przedpokój, widok na szafę z pawlaczem, siedzisko tapicerowane, lamele, lustro

Sypialnia

Sypialnia, fototapeta na ścianie za łożkiem, lamele drewniane, dywan szary, lampy szklane

Łazienka

Łazienka

Podziel się