Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Projekt wnętrz - po co i komu potrzebny ?

Publikacja 2018-08-17 16:46:28
Kategorie Mieszkanie

Projekt wnętrz to wciąż w świadomości niektórych osób nieosiągalna dla nich usługa. Wciąż jeszcze wydaje nam się , że skorzystanie z usług projektanta wnętrz jest droga sprawą. Dla jeszcze innych termin projektowanie wnętrz jest fanaberią przeznaczoną dla bogatych ludzi. Nic bardziej mylnego. Owszem możemy słono zapłacić jeżeli oczekujemy kompleksowej usługi projektanta z nadzorem na miejscu. Ale obecnie na rynku istnieje wiele możliwości na skorzystanie w różnej formie z pomocy projektanta wnętrz. Takim przykładem może być projekt wnętrz wykonywany przez internet. Fabryka Projektów oferuje projektowanie wnętrz mieszkań i domów oraz pojedynczych pomieszczeń przez internet to znaczy zdalnie. W swojej ofercie w cenie projektu wykonujemy do 3 wariantów projektu oraz specyfikację materiałową. Wszystkie projekty wnętrz powstają w oparciu o potrzeby, oczekiwania i założony budżet klienta. Każda wizualizacja jest pełną aranżacją wnętrza. Nasi klienci mają wpływ na powstający projekt. Nie otrzymują od razu trzech wariantów projektu. Każdy jest z nimi konsultowany, po każdym wariancie prosimy o uwagi i opinię.

Projekt wnętrz - w jakim celu go wykonujemy ?

Projekt wnętrz nie tylko pokazuje nam to jak będzie wyglądało nasze wnętrze. Jaka będzie jego kolorystyka, jaki styl, dodatki - jaki będzie jego wystrój ale przed wszystkim pokazuje jego układ koncepcyjny. W projekcie wnętrza istotne jest by w jak najbardziej funkcjonalny sposób wykorzystać jego powierzchnię. Najlepsza aranżacja wnętrza to taka która dopasowuje sie do jej użytkowników , ich stylu życia, potrzeb związanych z użytkowaniem danego pomieszczenia. Tak więc ergonomicznie rozplanowana przestrzeń wnętrza jest podstawą dobrej jego aranżacji. Szczególnie sprawić nam może trudności w rozplanowaniu dogodnego układu funkcjonalnego aranżacja małych wnętrz. Projektant wnętrz optymalnie rozplanuje przestrzeń a poprzez zabiegi aranżacyjnie optycznie ją powiększy. Na rynku mamy mnóstwo najróżnorodniejszych propozycji mebli, dodatków, struktur, kolorystyki . To wszystko powoduje, że nie wiemy na co się zdecydować, co będzie najlepiej wyglądało w naszym mieszkaniu, jak to połączyć, dobrać żeby się ładnie komponowało. Biegamy po sklepach w poszukiwaniu wyposażenia, oglądamy programy, gazety i jesteśmy co raz bardziej zagubieni. Niby wiemy co nam się podoba, jak chcemy by urządzone było nasze mieszkanie ale nie potrafimy się zdecydować. Nie wszystko przecież będzie dobrze wyglądać w każdym pomieszczeniu. Równie z wybór stylu sprawia nam problem. Chcemy na przykład żeby było nowocześnie ale jednocześnie przytulnie, ciepło. Projekt wnętrz pomoże nam, zobrazuje efekt jaki możemy uzyskać. Projektant wnętrz dobierze dla naszego wnętrza oświetlenie, podłogi, kolory, dodatki, meble. Ukierunkuje nas w oparciu o nasze preferencje. Projekt mieszkania pozwoli nam zaoszczędzić czas i pieniądze. Nie będziemy tracić czasu na poszukiwania wyposażenia i wystroju jak również nie narażamy się na straty finansowe lub niezadowolenie po zakupieniu materiałów , które później w efekcie końcowym nie spełniają naszych oczekiwań. Pomoże nam w najbardziej funkcjonalny sposób rozplanować układ pomieszczeń i ich przeznaczenie oraz zobrazuje nam jego wystrój.

Projekty wnętrz - pomysły, przykłady

W artykule umieściliśmy przykładowe nasze realizacje. Są to aranżacje wnętrz, o różnym stylu, przeznaczeniu oraz projektowane w oparciu o różne możliwości finansowe klientów. Projektujemy całe mieszkania, domy oraz pojedyncze wnętrz jak: kuchnie, salony, pokoje dziecięce, łazienki, przedpokoje czy sypialnie

Kuchnia, projekt wnętrza

Salon, projekt wnętrza

sypialnia, projekt wnętrza

Podziel się