Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Niebywały sposób na urządzenie salonu w kolorach biały i czarny

Publikacja 2018-08-17 16:35:12
Kategorie Wnętrza Salonu

Aranżacja salonu powinna być przeprowadzana z szczególną dbałością o każdy choćby najmniejszy detal. Wykonać ją możemy w różnym stylu. Do wyboru mamy między innymi styl nowoczesny, styl skandynawski, styl glamour, styl klasyczny. Pomysłów na nowoczesny salon jest dużo. Każdy z nich ma własne cechy i wytyczne. Wszystko zależy od metrażu, ustawności samego pomieszczenia jak i od naszych upodobań i oczekiwań. Salon zarówno w tych niewielkich mieszkaniach jak i domach o dużym metrażu pełni istotną funkcję w naszych wnętrzach , spełnia ważną rolę w naszym domowym życiu. Pełni funkcje reprezentacyjną. W nim spędzamy najwięcej czasu wspólnie z rodziną i znajomymi. Organizujemy w nim święta, przyjęcia urodzinowe, przyjmujemy gości dlatego jego odpowiednia aranżacja jest tak ważna.

Nowoczesny salon i jego aranżacja

Aranżacja salonu powinna być dopasowana do stylu życia i potrzeb jej użytkowników. Wystrój salonu jest istotny, wpływa na nasze doznania estetyczne jednak jego funkcjonalna strona jest nie mniej ważna. Możemy mięć piękny, reprezentacyjny salon natomiast zupełnie dla nas niepraktyczny i niekomfortowy w użytkowaniu. Dlatego w odpowiedzi na pytanie jak urządzić salon? odpowiedz jest jedna. Salon powinniśmy urządzić zgodnie z naszym stylem życia oraz potrzebami związanymi z samym pomieszczeniem. W niektórych mieszkaniach szczególnie tych małych salon oprócz funkcji pokoju dziennego pełni również funkcję sypialni i jadalni. To również trzeba uwzględnić na etapie projektowania naszego salonu. Przed wyborem mebli, kolorów i dodatków należy określić wspomnianą funkcję salonu, obrać styl aranżacji salonu oraz określić budżet jaki przeznaczymy na ten cel. W kolejnym kroku wybierzmy układ funkcjonalny naszego pomieszczenia biorąc przy tym pod uwagę nasze potrzeby.

Aranżacja nowoczesnego salonu - zdjęcia, przykład

W artykule umieszczone zostały zdjęcia naszej realizacji. To projekt salonu w stylu nowoczesnym wykonany pod indywidualne zamówienie. W salonie znajduje się duży rozkładany nowoczesny stół z designerskimi krzesłami, sofa w kolorze szarym ze stolikiem kawowym oraz nowoczesna meblościanka z telewizorem. Aranżacja salonu wykonana jest w kolorach szarości i bieli z dodatkiem modnego obecnie turkusu. W pomieszczeniu znajduję się również kilka źródeł światła w postaci nowoczesnych lamp nad stołem , głównego oświetlenia oraz stojącej lampy podłogowej.

Nowoczesne wnętrze średniego salonu w stylu nowoczesnym z czarną ścianą telewizyjną i białymi meblami wiszącymi

Wnętrze średniego salonu z narożnikiem

Salon średniej wielkości ze stołem białym przy ścianie

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)