Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Przytulny salon w bloku: Nowoczesność w kolorze kaszmirowym

Publikacja 2024-03-12 08:54:44
Kategorie Wnętrza Salonu

Marzysz o stworzeniu przytulnego i eleganckiego salonu w swoim blokowym mieszkaniu? Niezależnie od rozmiaru przestrzeni, można osiągnąć efektowny wystrój, który będzie odzwierciedlał twój gust i styl życia. Wystarczy kilka prostych kroków, aby przekształcić nudne wnętrze w miejsce, które emanuje ciepłem i wyrafinowaniem.

Przytulny salon w bloku: Nowoczesność w kolorze kaszmirowym

Jednym z kluczowych elementów każdego salonu jest część wypoczynkowa, gdzie spędza się czas relaksując się przed telewizorem lub czytając ulubioną książkę. Szafka RTV pełni tutaj nie tylko funkcję praktyczną, ale także stanowi istotny element dekoracyjny. Warto postawić na model w kolorze kaszmirowym z dodatkiem drewna i czarnymi nóżkami, co nadaje mu nowoczesny i stylowy wygląd. Dopełnieniem są poduszki dekoracyjne w butelkowej zieleni, które nie tylko dodają koloru, ale także wprowadzają do wnętrza nutę natury.

Ściana za narożnikiem może stać się centralnym punktem w salonie, zwłaszcza jeśli ozdobiona zostanie plakatem w beżowych tonach z czarnymi akcentami. Aby dodać jeszcze więcej charakteru, warto zainstalować panele z płyty MDF w kolorze kaszmirowym, z których niektóre mogą mieć efektownie ryflowane, dodając tekstury i głębi przestrzeni.

Przytulny salon w bloku, zdjecie aranżacyjne strefy wypoczynkowej, narożnik a za nim ściana ozdobna

Przytulny salon w bloku, zdjęcie aranżacyjne strefy wypoczynkowej, narożnik a za nim ściana ozdobna

Przechodząc do części jadalnianej, komoda w tym samym stylu co szafka RTV, połączona z drewnianym stołem z metalowymi czarnymi nogami, zapewni spójność i harmonię w całym pomieszczeniu. Czarna lampa wisząca nad stołem nie tylko oświetli przestrzeń podczas wieczornych posiłków, ale także doda nuty elegancji i nowoczesności.

Jadalnia w pokoju dziennym

Jadalnia w pokoju dziennym

Nie sposób zapomnieć o odpowiednim oświetleniu. Sufit podwieszany w kolorze czarnym z wbudowanymi lampami LED nad częścią jadalnianą nie tylko dodaje stylu, ale także sprawia, że przestrzeń staje się bardziej funkcjonalna i przytulna.

Kolor kaszmirowy, drewno i czarne akcenty stanowią idealne połączenie, które nadaje wnętrzu elegancji i nowoczesności. Projektując przytulny salon w blokowym mieszkaniu, warto zwrócić uwagę na detale i harmonię między poszczególnymi elementami. Dzięki temu stworzysz miejsce, które nie tylko będzie zachwycać swoim wyglądem, ale także będzie sprzyjać relaksowi i spędzaniu czasu w gronie bliskich.

Podziel się