Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Przytulny salon z aneksem kuchennym 26m2. Piękny projekt i aranżacja wnętrza

Publikacja 2021-10-12 09:33:49
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Aranżacja salonu z kuchnią może spędzić sen z powiek. Ilość stylów, kolorów, materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych potrafi wprowadzić zamęt. Wydawałoby się, że im większy wybór tym łatwiej podjąć decyzje , nic bardziej mylnego. Zastanawiasz się nad tym jak urządzić salonu z aneksem kuchennym? Zobacz zdjęcia aranżacji przytulnego salonu z kuchnią, które mogą stanowić dla Ciebie inspirację.

Salon z kuchnią, salon z aneksem kuchennym czy inaczej kuchnia otwarta na salon jest przestrzenią wielofunkcyjną. Dlatego powinna być odpowiednio zaplanowana pod względem funkcjonalności, układu jak i wystroju wnętrza. W takiej zintegrowanej przestrzeni ważna jest spójność stylistyczna. Kuchnia jak i salon pomimo różnych funkcji powinny ze sobą współgrać i do siebie pasować stylistycznie. Po tym jak zdecydujemy gdzie i co będzie się znajdowało musimy podjąć decyzje o wyborze stylu aranżacji w jakiej chcemy urządzić salon z kuchnią. I pod obrany styl dopiero można zacząć wybierać, meble, kolory, dekoracje, dodatki i materiały wykończeniowe. Zobacz jak urządziliśmy przytulny salon z aneksem kcuhennym

Przytulny salon z aneksem kuchennym 26m2 – aranżacja wnętrza 

Projekt salonu z aneksem kuchennym został wykonany pod indywidualne zamówienie. Wnętrze zaaranżowane jest w jasnej kolorystyce optycznie powiększającej wnętrze. Zarówno w części kuchennej jak i w salonie zastosowana została jednolita podłoga. Ściany są w jasnym, delikatnym kolorze. Meble kuchenne zaprojektowane zostały w zabudowie jednorzędowej. Szafki są w kolorze białym i jasnoszarym a blat w kolorze czarnym. W salonie z kuchnią usytuowane są schody. W części kuchennej znajduje się część jadalniana – stół z krzesłami i nowoczesnym oświetleniem. W salonie zaprojektowana została sofa w kolorze jasnej szarości, stolik kawowy, szafka RTV z szafkami do przechowywania. Aranżacja salonu z aneksem kuchennym opiera się na kolorach biały, szary, drewno uzupełnionych dodatkiem koloru czarnego i turkusowego. Wnętrze jest jasne, ciepłe, przytulne, przestronne i pomimo niewielkiego aneksu kuchennego i schodów funkcjonalnie urządzone.

Salon z aneksem kuchennym, widok na salon, schody, turkusowe krzesła, stół drewno, biały, aranżacja ściany TV z drewnem

Przytulny salon z aneksem kuchennym 26m2. Piękny projekt i aranżacja wnętrza, schody w salonie, drewno w salonie, turkus, biały

Jadalnia pomiędzy salonem, a aneksem kuchennym

Projektowanie salonu z kuchnią pod indywidualne preferencje 

Projektowanie salonu z kuchnią wymaga dogłębnego przemyślenia potrzeb i oczekiwań jak również przemyślanego układu funkcjonalnego. Potrzebujesz pomocy w urządzeniu salonu z kuchnią ? Skorzystaj z pomocy projektanta wnętrz. Zobacz w jaki prosty sposób siedząc na własnej sofie, ni wychodząc z domu możesz zlecić nam wykonanie projektu wnętrza salonu z kuchnią. Wykonujemy projekty wnętrz pod indywidualne zamówienie w oparciu o Twoje możliwości finansowe. W cenie usługi wykonamy dla Ciebie projekt salonu z kuchnią do trzech wariantów z pełną aranżacją wnętrza jak również specyfikacje użytych materiałów z listą zakupów.

Po więcej inspiracji zapraszamy Cię na nasz blog gdzie znajdziesz aranżacje salonów z kuchnią w różnych stylizacjach.

Podziel się