Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon 24m2. Jak urządzić? inspiracja i projekt wnętrza

Publikacja 2021-03-11 13:45:06
Kategorie Salony

Urządzenie wnętrza salonu czy pokoju dziennego bez względu na to czy jest duży czy mały wymaga dokładnego przemyślenia, zaplanowania i pomysłu zarówno jeśli chodzi o funkcjonalne zagospodarowanie jak i wystrój.

Salon jest najważniejszym pomieszczeniem w każdym mieszkaniu, domu. To centrum życia rodzinnego, towarzyskiego. Zastanawiasz się jak urządzić salon by stał się wnętrzem w którym w sposób komfortowy Ty i Twoja rodzina będziecie spędzać czas, przyjmować gości? Zobacz projekt wnętrza salonu 24 m2. Być może będzie to Twoja inspiracja.

Jak urządzić salon? Zobacz ciekawy projekt wnętrza 24 m2

Urządzanie salonu zawsze musimy rozpocząć od sprecyzowania naszych oczekiwań, potrzeb. Pierwsze co musimy ustalić to układ funkcjonalny w salonie czyli co i gdzie będzie się znajdowało. W kolejnym kroku musimy wybrać styl w jakim chcemy urządzić nasz salon i dopiero wtedy rozpoczynamy najprzyjemniejszą część czyli wybór mebli, dekoracji, dodatków, kolorów i elementów wykończeniowych.

Projekt wnętrza zaprezentowany w artykule dotyczy salonu o metrażu 24m2. Aranżacja salonu została wykonana w oparciu o konkretne potrzeby i oczekiwania Klientów w stylu nowoczesnym. Kolorystyka wnętrza salonu to biel, beż, szarość ,złoto i pudrowy róż. Salon jest jasny, optycznie powiększony. Jest urządzony elegancko i z charakterem.

Salon 24m2. Jak urządzić? inspiracja i projekt wnętrza

Projekt salonu. Pomysł na wystrój wnętrza 

Salon został zaprojektowany w jasnych kolorach bazowych optycznie powiększających wnętrze. Poza bielą i beżem wystrój salonu wzbogacają kolory szary, pudrowy róż i złoto. Dla ocieplenia wnętrza w salonie znajduje się drewniana podłoga.

W salonie znajduje się biała szafka RTV z drewnianym blatem biała zabudowa do przechowywania, stół z blatem imitującym marmur, złotymi nogami z krzesłami w dwóch kolorach szarym i w pudrowym różu również z dodatkiem złota, sofa, stolik kawowy. Dodatki w salonie w postaci nowoczesnych dużych plakatów na ścianie oraz lampy w kolorze złotym nadają wnętrzu elegancji.

Wystrój wnętrza salonu powinien być dopasowany do naszego gustu. Nie powinniśmy kierować się podczas wyboru stylu, kolorystyki panującą modą i trendami a naszymi potrzebami estetycznymi Moda przemija a to my mamy czuć się dobrze w swoich czterech ścianach.

Projekt salonu. Pomysł na wystrój wnętrza, złote dodatki, szara sofa, pudrowy róż

Salon 24 m2. Inspiracja, pomysł na przechowywanie 

Projektowanie salonu , planowanie układu funkcjonalnego powinno być oparte na naszych potrzebach związanych z wnętrzem. W niewielkich salonach bardzo często poza standardowo sofą stołem, miejscem na telewizor potrzebne jest miejsce do przechowywania. W aranżacji salonu na ścianie z drzwiami zaprojektowana została zabudowa meblowa w kolorze białym. Nie zagraca wnętrza, nie pomniejsza go optycznie a spełnia swoją funkcję. Dodatkowo miejsce do przechowywania zostało zaplanowane w długiej szafce RTV.

Potrzebujesz pomocy w urządzeniu salonu? Wykonamy dla Ciebie projekt salonu dopasowany do Twoich oczekiwań. Zapoznaj się również z innymi pomysłami na naszym blogu na to jak urządzić salon

Salon 24 m2. Inspiracja, pomysł na przechowywanie

Podziel się