Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Nowoczesna aranżacja salonu: szary, butelkowa zieleń, biały, drewno

Publikacja 2019-09-03 13:13:38
Kategorie Wnętrza Salonu

Salon jest kluczowym wnętrzem w każdym mieszkaniu. Do aranżacji salonu przykładamy największą uwagę projektując wnętrza swojego mieszkania. Jest to wnętrze najbardziej reprezentacyjne, wnętrze w którym wspólnie spędzamy najwięcej czasu oraz w którym przyjmujemy naszych gości. Nowoczesny salon to przestronne, funkcjonalne, komfortowe miejsce, w których z przyjemnością spędzamy czas. Wnętrze, w którym wszystko ma swoje miejsce, w którym panuje ład i harmonia bez zbędnych rzeczy, mebli i bibelotów. Nowoczesny salon możemy urządzić na wiele sposobów, wszystko zależy od tego w jakim wnętrzu czujemy się dobrze, czego oczekujemy od wnętrza salonu i jakie są nasze możliwości.

Jeśli zastanawiasz się jak urządzić salon funkcjonalnie i w dobrym stylu? Szukasz inspiracji i pomysłu na urządzenie salonu? Nie wiesz w jakim stylu urządzić salon? Jakie dodatki do salonu wybrać? Na jaką postawić kolorystykę w salonie? Koniecznie zajrzyj na nasz blog. Znajdziesz tam projekty salonów w różnych stylach, artykuły dotyczące aranżacji salonu w których znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania.

Aranżacja salonu. Nowoczesny salon: szary, butelkowa zieleń, biały, drewno

Zaprezentowany na zdjęciach salon to projekt wnętrza salonu wykonany przez nas pod indywidualne zamówienie.

Aranżacja salonu: szary, butelkowa zieleń, biały, czarny, drewno 

Aranżacja salonu wykonana została w kolorystyce szarości, bieli, drenie i butelkowej zieleni. W salonie zaprojektowano duży rodzinny narożnik, stolik kawowy, fotel, dużą szafkę RTV, wysoką komodę oraz stół z krzesłami. Aranżacja ściany RTV to biała wisząca szafka oraz ściana wykonana w drewnianych, grafitowych lamelach. Ściana obok zaplanowana została w kolorze butelkowej zieleni a na niej również lamele drewniane oraz galeria nowoczesnym plakatów. W części wypoczynkowej znajduje się podwieszany sufit i nowoczesne oświetlenie. W części jadalnianej nad stołem również znajdują się pasujące do wnętrza lamy wiszące a ściana za komodą została wyłożona nowoczesną tapeta w stylu monstery. Salon jest funkcjonalnie zagospodarowany, charakteru nadają mu dodatki w kolorze czarnym a przytulności drewno.

Jeśli zastanawiasz się jak urządzić salon. Zapoznaj się z naszą ofertą na projektowanie wnętrz online i zamów projekt salonu https://e-wystroj-wnetrz.pl/projektowanie-wnetrza/salon-funkcjonalne-i-niebanalne-urzadzanie-wnetrz , który wykonamy dla Ciebie pod indywidualne zamówienie. Pod Twoje potrzeby, oczekiwania oraz możliwości finansowe.

Aranżacja salonu: szary, butelkowa zieleń, biały, czarny, drewno, Aranżacja ściany RTV biała wisząca szafka oraz ściana wykonana w drewnianych, grafitowych lamelach

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)