Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon - Aranżacja salonu w stylu skandynawskim

Publikacja 2018-09-04 12:07:10
Kategorie Salony

Salon to kluczowe pomieszczenie w każdym mieszkaniu. To centrum życiowe rodziny. W salonie wspólnie spędzamy najwięcej czasu. To w nim przyjmujemy i gościmy naszych znajomych i rodzinę. Salon jest również miejscem odpoczynku i relaksu.

W różnych domach , w różnych rodzinach salon pełni różne funkcje. Realia mieszkań o nie dużym metrażu powodują, że salon w nich pełni wiele funkcji. Stanowi jednocześnie pokój dzienny, jadalnię i sypialnie a niejednokrotnie jest tez miejscem pracy. Aranżacja salonu tym bardziej w takim wypadku stanowi wyzwanie. Dobry projekt salonu to projekt salonu nie tylko z pięknym wystrojem i w dobrym stylu to także a nawet przede wszystkim projekt salonu , który będzie funkcjonalny dla jego użytkowników. Tylko wtedy będziemy naprawdę zadowoleni z jego aranżacji. Salon ma być miejscem w których z przyjemnością i komfortowo spędzać będziemy czas.

Aranżacja salonu - od czego trzeba zacząć

Urządzając salon musimy zacząć od ustalenia jego układu funkcjonalnego. Wyrazi się on samym pomieszczeniem ale i naszymi potrzebami związanymi z tym konkretnym pomieszczeniem. Chodzi tu przede wszystkim o to by to nam było w nim wygodnie. Przykładowo jeśli często odwiedzają nas goście z którymi sporo czasu spędzamy przy stole wybierzmy dla niego odpowiednio dużą ilość miejsca. Jeśli lubimy i często oglądamy filmy, mamy spory sprzęt audio-video pomyślmy o wygodnej dużej sofie czy narożniku ustawionym w odpowiednim miejscu i funkcjonalnej szafce RTV.

Kolejną rzeczą o jakiej musimy zdecydować jest styl aranżacji salonu oraz wysokość kwoty jaką przeznaczymy na ten cel. Dopiero wtedy możemy rozpocząć poszukiwanie elementów wystroju, dodatków oraz decydować o kolorystyce , sposobie aranżacji ścian.

Salon w stylu skandynawskim - projekt pod indywidualne zamówienie

Zdjęcia zamieszczone w artykule przedstawiają aranżacje salonu w stylu skandynawskim wykonaną dla naszej klientki.

W salonie znajdują się: szara sofa , dwa fotele oraz stolik kawowy w stylu skandynawskim, regał na książki, rozkładany stół skandynawski z krzesłami, skandynawska szafka RTV. Ściany w salonie są w dwóch kolorach szarym i żółtym tak jak dodatki.

Projekty salonu wykonujemy w oparciu o przesłane wymiary, preferencje oraz wskazany budżet. W naszej ofercie, w cenie projektu wykonujemy 3 warianty projektu a każdy z nich jest pełną aranżacją wnętrza. Nasi klienci otrzymują również specyfikację materiałową czyli listę użytych materiałów wraz ze wskazaniem gdzie mogą je zakupić. W ten sposób oszczędzają swój czas.

Salon - Aranżacja salonu w stylu skandynawskim, meble vox, salon biały, szary, zółty

Salon w stylu skandynawskim, meble vox, zaaranżowana ściana Telewizyjna

Aranżacja-salonu, jasny salon skandynawski białe, żółte, szare ściany

Podziel się