Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon bez wad. Projektowanie salonu

Publikacja 2019-03-11 11:36:48
Kategorie Salony

Salon czy pokój dzienny to najbardziej reprezentacyjne i kluczowe wnętrza w naszych domach i mieszkaniach. Salon możemy nazwać wizytówką naszego domu. Jest to pomieszczenie w którym najwięcej czasu spędzamy wspólnie z rodziną. Salon to również miejsce , w którym przyjmujemy naszych gości. Taką samą funkcje w mieszkaniach pełni pokój dzienny. Wnętrze salonu powinno być urządzone stylowo ale i funkcjonalnie dla domowników. Salon czy pokój dzienny powinien być miejscem w którym lubimy przebywać, w którym czujemy się dobrze. Gdzie możemy spokojnie się zrelaksować, spędzać wolny czas na czytaniu, oglądaniu filmów, słuchaniu muzyki czy po prostu byciu razem. Projektowanie salonu nie jest proste. Należy się do tego dobrze przygotować. Trzeba precyzyjnie określić jakie mamy potrzeby z wiązane z tym pomieszczeniem oraz wybrać dla niego najbardziej optymalny układ funkcjonalny. Pokój dzienny w bloku bardzo często musi spełniać wiele funkcji. Jest jadalnią, sypialnią i często też wnętrzem w którym potrzebujemy miejsca do pracy. Aranżacja salonu czy aranżacja pokoju dziennego musi być zaplanowana i przemyślana w najdrobniejszym szczególe.

Jak urządzić salon bez wad?

Przede wszystkim salon musi być urządzony zgodnie z naszymi potrzebami. Pasować do nas i naszego stylu życia. By tak było musimy dobrze zaplanować przestrzeń salonu. Projektując salon istotne będzie położenie w nim okien , drzwi, wnęk. Jego metraż i wysokość. Istotne jest również czy będzie w nim kominek , schody. To wszystko ma wpływ na ostateczną aranżacje salonu. Urządzając salon czy pokój dzienny nie powinniśmy przenosić zobaczonych aranżacji wnętrz w całości. Owszem może nam się coś z nich spodobać ale musimy pamiętać , że to co pięknie wygląda na danym zdjęciu w internecie lub gazecie w naszym pomieszczeniu o choć nieco innym układzie może już nie mieć efektu ani wizualnego jak również być totalnie nie funkcjonalne dla nas. Kluczem do zadawalającej aranżacji wnętrza jest prawidłowo rozplanowana w niej przestrzeń oraz precyzyjne określenie potrzeb. Jeśli wnętrze salonu nam to umożliwia dobrze jest wydzielić w nim strefy. Postępujmy krok po kroku, we właściwej po sobie kolejności. Pozwoli nam to uniknąć zbędnych wydatków, źle podjętych decyzji. Najpierw ustalmy priorytety, nasze potrzeby. W następnym krok w oparciu o nie zdecydujmy o układzie funkcjonalnym , który będzie dla nas najbardziej komfortowy. Wybierzemy styl w jakim ma być wykonana aranżacja wnętrza i dopiero wtedy zacznijmy wybierać kolorystykę, dodatki, meble. Będziemy mieli pewność , że wnętrze salonu będzie spójne stylistycznie. W artykule zamieściliśmy zdjęcia – projekty salonu wykonane przez nas dla klientów.

Jak urządzić salon bez wad?

Projekty salonu szyte na miarę

Jeśli nie wiesz jak urządzić salon? Zapoznaj się z naszym blogiem gdzie znajdują się zdjęcia salonu, aranżacje salonu z kuchnią, aranżacje pokoju dziennego. Mogą stanowić dla Ciebie inspiracje. Możesz również skorzystać z naszych usług i zamówić projekt salonu pod indywidualne zamówienie bądź projekt pokoju dziennego. W naszej ofercie, w cenie otrzymujesz do trzech wariantów projektu oraz specyfikację materiałów w nim użytych: listę zakupów i sklepów. Nasza oferta jest tak skonstruowana , że klient bierze czynny udział w procesie projektowania wnętrza. Ma wpływ na ostateczny kształt aranżacji wnętrza

Zobacz naszą ofertę na projektowanie salonu

Podziel się