Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Przemyślane wnętrza mieszkania. Sposób na małe mieszkanie

Publikacja 2019-02-26 13:26:02
Kategorie Wnętrza mieszkania i domu

Mieszkanie jest naszym małym światem. Miejscem do którego chcemy z przyjemnością wracać. W którym chcemy czuć się tak dobrze, by nie chciało nam się z niego wychodzić. To wnętrze do którego z przyjemnością chcemy zapraszać znajomych, rodzinę. Mieszkanie powinno być tak urządzone by umożliwiać nam relaks, wypoczynek. Projektowanie mieszkania powinno mieć na celu stworzenie wnętrza nie tylko pięknie urządzonego ale i funkcjonalnego. Urządzając mieszkanie musimy podjąć wiele istotnych decyzji, które będą procentowały w efekcie końcowym aranżacji mieszkania. Warto jest wiec wszystko dobrze zaplanować, przemyśleć i postępować krok po kroku we właściwej kolejności. Weźmy również pod uwagę , że mieszkanie powinno być urządzone spójnie stylistycznie. Projekt mieszkania możemy wykonać samodzielnie lub zlecić jego wykonanie profesjonalistom. Projektowanie wnętrz dziś to nie jest fanaberia. To inwestycja w dobrze urządzone mieszkanie na lata. Na rynku mamy ofertę projektowania stacjonarnie jak również możemy skorzystać z oferty na projektowanie wnętrz online. Taka oferta nie różni się niczym oprócz sposobu porozumiewania się oprócz tego, ze musimy przekazać nasze preferencje i wymiary poprzez email. W artykule przedstawiamy zdjęcia, projekt mieszkania wykonany pod indywidualne zamówienie.

Aranżacja salonu z kuchnią

Salon z kuchnią to najbardziej reprezentatywne wnętrze w mieszkaniu. To również centrum życiowe rodziny. Miejsce spotkań z przyjaciółmi. Projektowanie salonu z kuchnią zacznijmy od określenia potrzeb, obrania najlepszego układu funkcjonalnego. Następnie wybierzmy styl aranżacji salonu z kuchnią pod który dopiero wybierać będziemy wyposażenie oraz wystrój. Na zdjęciach zamieszczonych w artykule pokazany jest projekt salonu z kuchnią wykonany dla klientów. Wnętrze urządzone jest w stylu nowoczesnym. Aranżacja salonu z kuchnią wykonana została w kolorach biały, szary. W pomieszczeniu z znajduje się również beton na ścianie oraz drewno dla ocieplenia. Białe meble z drewnianym blatem, duży drewniany stół z szarymi krzesłami, szara sofa, szklany stolik kawowy oraz nowoczesne oświetlenie. Tak przedstawia się wystrój wnętrza salonu z kuchnią. Jest jasno, funkcjonalnie, przytulnie i elegancko.

Zobacz nasza ofertę na aranżacje salonu z kuchnią

Aranżacja salonu z kuchnią, biała kuchnia z drewnem, drewniany duży stół, lustra w jadalni, beton na ścianie w kuchni

Projekty salonu z kuchnią, nowoczesny salon, kuchnia otwarta na salon, duży zegar na ścianie, sufit podwieszany

Salon z kuchnią, aranżacja kuchni otwartej na salon

Aranżacja przedpokoju, holu

Przedpokój to drugie wnętrze , które pełni reprezentacyjną funkcje w mieszkaniach. Aranżacja przedpokoju często przyprawia nas o zawrót głowy. Często mały, nieustawny a pomieścić musi sporą szafę, komodę, lustro. Wstawienie ich tam wydaje się niemożliwe a jeśli już to spowoduje, że przedpokój stanie się klitką bez wyrazu. Projekt przedpokoju widoczny na zdjęciach to wnętrze jasne, dobrze się prezentujące. Beton nadaje wnętrzu charakteru. Białe meble i jasne ściany, duże płytki podłogowe optycznie powiększają przestrzeń a drewno je ociepla. Znajduje się w nim zabudowa w której jest siedzisko, szafka na buty oraz szafa na ubrania.

Zobacz nasza ofertę na aranżacje przedpokoju, holu

Aranżacja przedpokoju, holu

Aranżacja sypialni

Przedstawiamy na zdjęciach aranżacje sypialni to wnętrze w kolorystyce szarości, bieli i drewna. Znajduje się w nim duże łóżko z szafkami nocnymi, biurko do pracy oraz garderoba. Sypialnia jest urządzona przytulnie, ciepło i spełnia potrzeby klientów. Sypialnia to miejsce, które powinno sprzyjać wyciszeniu, wypoczynkowi i dobremu snu. To najbardziej intymne miejsce w naszym mieszkaniach. Projekt sypialni to nie tylko jej wystrój ale i funkcjonalne zagospodarowanie wnętrza. To jak urządzimy nasza sypialnie zależy przede wszystkim od naszych potrzeb i tego w jakim wnętrzu czujemy się dobrze. Sypialnia to wnętrze w którym rozpoczynamy i kończymy każdy swój dzień. Projektowanie sypialni powinno zostać dobrze przemyślane.

Zobacz nasza ofertę na aranżacje sypialni

Aranżacja sypialni, sypialnia w kolorach szary i biały, duże łózko drewniane, sufit podwieszany, łóżko pod oknem

Sypialnia, miejsce do pracy w sypialni, biurko

Projekt sypialni, nowoczesna aranżacja, sypialnia z dwoma oknami

Aranżacja łazienki

Aranżacje łazienki mogą się wydawać prostą sprawą. Nie do końca tak jest , co okazuje się w praktyce. Projektowanie łazienki zwłaszcza małej ,w której musimy zmieścić wiele nie jest rzeczą prostą i wymaga dobrego rozplanowania układu funkcjonalnego oraz przemyślenia wystroju by optycznie ją powiększyć i sprawić ,że będzie się dobrze prezentować. Przedstawiony na zdjęciach projekt łazienki to wnętrze ciepłe, jasne i funkcjonalne. Króluje to szarość, biel, drewno z dodatkiem limonki. Znajduje się w niej prysznic, niewielka umywalka z szafką, lustro oraz wc i pralka.

Zobacz nasza ofertę na aranżacje łazienki

Aranżacja łazienki, łazienka z prysznicem w drewnie i grafit

Aranżacje pokoju młodzieżowego

Pokój młodzieżowy to wyzwanie aranżacyjne dla niejednego rodzica. Młodzi ludzie mają już swoje oczekiwania względem pokoju. My chcemy by pokój był funkcjonalne urządzony. Naszym pociechom zależy na tym by pokój był modnie urządzony. Mądrze musimy pogodzić te dwie kwestie. Aranżacja pokoju młodzieżowego powinna uwzględniać potrzeby młodych ludzi. To wnętrze wielofunkcyjne będące jednocześnie sypialnią, miejscem spotkań z przyjaciółmi jak i miejscem, które powinno stwarzać warunki do nauki. Na zdjęciach widzimy projekt pokoju dla nastolatki oraz projekt pokoju dla nastolatka. Pokój dla chłopca urządzony jest w kolorystyce bieli z dodatkiem pomarańczowego. Pokój dla dziewczynki natomiast zaaranżowany jest w kolorach biały, turkus. szary. Oba wnętrza są funkcjonalnie rozplanowane. Znajdują się w nich łóżka, biurka, szafy d przechowywania ubrań oraz regały na niezbędne książki, zeszyty i inne rzeczy.

Zobacz nasza ofertę na aranżacje pokoju młodzieżowego

Aranżacja pokoju młodzieżowego dla nastolatka, wnętrze w kolorze biały, szary, pomarańcz

Pokój młodzieżowy dla nastolatka, chłopca, panele 3d na ścianie, biurko pod oknem

Pokój młodzieżowy dla nastolatki dziewczyny, wnętrze w kolorach, szary biały turkus, panele 3d na ścianie

Podziel się