Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon z aneksem kuchennym 17m2. Pomysł na aranżacje w kolorach pastelowych

Publikacja 2021-12-03 07:06:33
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Aranżacja salonu z aneksem kuchennym bardzo często stanowi wyzwanie zarówno pod względem funkcjonalnego zagospodarowania wnętrza jak wystroju salonu i aneksu kuchennego jako jednego wnętrza. Urządzając salon z aneksem kuchennym musimy mieć na uwadze zasady ergonomii i zadbać o funkcjonalny układ wnętrza. Aneks kuchenny w salonie stał się dziś ciekawą alternatywą dla zamkniętych małych i nieustawnych kuchni.

Aranżacje salonu z aneksem kuchennym musimy dokładnie przemyśleć zaplanować w najdrobniejszym szczególe jak również przeprowadzić w odpowiedniej kolejności. Podejmując decyzje o wyborze stylu w jakim chcemy urządzić salon z aneksem kuchennym musimy wziąć pod uwagę jego metraż, układ pomieszczenia oraz oczywiście nasz gust i to w jakich wnętrzach my czujemy się dobrze. Projekt salonu z aneksem kuchennym musi być spójny stylistycznie, nawiązywać do siebie wystrojem uzupełniać się. Zobacz nasz pomysł na salon z aneksem kuchennym o powierzchni 17m2 w pastelowych kolorach.

Salon z aneksem, nowoczesne wnętrze w pastelach, delikatne, kobiece

Salon z aneksem kuchennym. Projekt wnętrza 17m2 

Projekt wykonany pod indywidualne zamówienie dla naszej Inwestorki dotyczył całego mieszkania o powierzchni 58m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju do pracy i pełniącego funkcje gościnną, łazienki i przedpokoju.

Salon z aneksem kuchennym miał być przytulny, nowoczesny, kobiecy. Podobnie jak całe mieszkanie. Z istotnych preferencji nasza Klientka chciała mieć podłogę w formie jodełki, okrągły rozkładany stół, fronty kuchenne z miedzianymi uchwytami.

Projektowanie salonu z aneksem kuchennym może z pozoru wydawać się proste. Jednak błędy popełnione podczas aranżacji tego wnętrza rzutują na efekt końcowy, mszczą się latami lub narażają nas na kosztowne poprawki. Jeśli mamy trudności z funkcjonalnym zagospodarowaniem czy wystrojem salonu z aneksem kuchennym dobrze jest posilić się o projekt salonu z kuchnią który wykona dla nas profesjonalista w tej dziedzinie czyli projektant wnętrz. I tak właśnie było w przypadku naszej Inwestorki, generalnie wie jak chciałaby urządzić swoje mieszkanie, podoba jej się dużo rzeczy, różne style, dodatki i dekoracje tylko jak to połączyć w sensowną całość?

Salon z aneksem kuchennym. Projekt wnętrza 17m2, Jasny róż fronty kuchenne, biały blat, stół biały, krzesła róż, szara sofa, kwaity nad sofą, poduszki pudrowy róż, zasłony beżowe, biała szafka RTV, drewno na ścianie za sofą, piękna tapeta na ścianie RTV, ciepłe, przytulne wnętrze, kobiece dodatki do wnętrza, biały plakat w czarnej ramie, spoty białe, lampa wisząca nad stołem miedziana

Aranżacja salonu z aneksem kuchennym 17m2 w kolorach pastelowych 

Projekt salonu z aneksem kuchennym został wykonany w stylu nowoczesnym w kolorach pastelowych z dodatkiem złota. W aneksie kuchennym meble zostały zaaranżowane na wymiar, pod sam sufit i w kształcie litery L, W części kuchennej znalazło się miejsce na rozkładany, biały, okrągły stół z krzesłami pikowanymi w kolorze pastelowego różu. W kuchni zaplanowano listwę oświetleniową oraz dodatkowe oświetlenie nad stołem. W części wypoczynkowej czyli w salonie zaprojektowana została sofa, szafka RTV oraz stolik kawowy. Za sofą zaplanowane zostały lamele oraz nowoczesny plakat w ramie, natomiast na ścianie telewizyjnej delikatna tapeta. Jest nowocześnie, przytulnie i tak jak życzyła sobie Inwestorka kobieco.

Salon z aneksem kuchennym 17m2. Pomysł na aranżacje w kolorach pastelowych

Podziel się