Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon z kominkiem i jadalnia

Publikacja 2019-03-08 20:24:30
Kategorie Salony

Salon to najbardziej reprezentacyjne miejsce w naszych domach. Aranżacja salonu powinna być bardzo skrupulatnie przemyślana i zaplanowana w najmniejszym szczególe. Urządzanie salonu to duże wyzwanie. Trzeba zastanowić się jakie funkcje będzie spełniał, ile osób będzie na co dzień przebywać w nim, w jakim stylu oraz jaki mamy na jego urządzenie budżet. Warto podczas planowania tej przestrzeni skorzystać z pomocy projektanta wnętrz. Będziemy spokojni , że wnętrze salonu będzie spójne z całością i funkcjonalnie urządzone. Wbrew pozorom zaoszczędzimy zarówno czas i pieniądze. Salon to miejsce w którym wspólnie z rodziną spędzamy najwięcej czasu. Tu również przyjmujemy naszych gości. Warto wiec podczas jego aranżacji się zaangażować by w efekcie końcowym cieszysz się pięknym i funkcjonalnym salonem.

Pomysł na kominek w salonie

Kominek w salonie zapewne pozytywnie wpłynie na przytulność wnętrza. Nada wyjątkowej atmosfery i podkreśli charakter wnętrza. Kominek może być otwarty lub zamknięty. Ten drugi na pewno jest bezpieczniejszy. Kominek możemy obłożyć kaflami, kamieniem czy ceramiką. Oszczędna forma to nowoczesne kominki. Mogą być wtopione w ścianie gdzie praktycznie idąc płomienie. Obudowy najczęściej są z kamienia, piaskowca, marmuru. Mogą być też wykonane z żeliwa tak zwane kozy. We wnętrzach minimalistycznych spotykamy kominki w szklanej obudowie kiedy płomienie są widoczne ze wszystkich stron. Salon z kominkiem i telewizorem aranżacje takiego rozwiązania mogą być przeróżne. Innym rozwiązaniem będzie też salon z kominkiem narożnym.

Salon z kominkiem i jadalnia, Pomysł na kominek w salonie

Aranżacja salonu z kominkiem i jadalnia

Zdjęcia salonu przedstawione w artykule to wykonany przez nas projekt wnętrza pod indywidualne zamówienie. Projekty salonu wykonujemy w oparciu o potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe klientów. W cenie są do trzech wariantów projektu oraz specyfikacja użytych w nim materiałów, lista zakupów i sklepów. W aranżacji salonu znajduje się duży rozkładany stół z krzesłami, kominek , szafka RTV , stoliczek kawowy i szary nowoczesny narożnik z drewnem. W projekcie salonu króluje szarość w połączeniu z ocieplającym ją drewnem. W salonie na podłodze znajdują się panele drewniane a na suficie nowoczesne podwieszenie z oświetleniem.

Aranżacja salonu z kominkiem i jadalnia

 

Podziel się