Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Szary, beż, drewno- pomysł na ciepłe wnętrze salonu z aneksem

Publikacja 2019-02-05 10:49:15
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Urządzenie salonu z kuchnią to nie lada wyzwanie. Celem jaki sobie stawiamy jest stylowo urządzony, funkcjonalny salon z kuchnią. Już na etapie planowania pojawiają się problemy z wyborem układu funkcjonalnego w salonie z kuchnią. Brakuje nam pomysłu na aranżacje wnętrza. Fajnie jeśli mamy do czynienia z większa powierzchnią, dużo trudniej jeśli mamy mały salon z kuchnią a potrzeby i oczekiwania spore. W mieszkaniach w bloku często salon z kuchnią spełnia dodatkowe funkcje w postaci sypialni czy domowego biura. Mądre zaplanowanie przestrzeni by zmieścić wszystko co nam potrzebne zaczyna wydawać się nam nierealne. Układ funkcjonalny to jedno. Do tego jeszcze musimy pomyśleć o aranżacji w taki sposób by optycznie pomieszczenia nie pomniejszyć, nie stłamsić a wręcz przeciwnie powiększyć ja optycznie. Tu znaczenie będzie miało zarówno kolorystyka, oświetlenie, zastosowane materiały, sposób ich połączenia. Sposobów na urządzenie salonu z kuchnia jest mnóstwo. Tak jak i wybór wyposażenia wnętrz jest dziś niebywale szeroki co powoduje ze trudno nam się zdecydować, dobrać do siebie tak by wnętrze było gustowne.

Funkcjonalny i stylowy salon z kuchnią

Funkcjonalny salon z kuchnią w dobrym stylu. Jak urządzić salon z kuchnią by właśnie móc cieszyć się takim wnętrzem? Każdy z nas ma inne potrzeby, inne priorytety, oczekiwania co do wyglądu swojego salonu z kuchnią. Więc by wnętrze było zarówno funkcjonalne jak i stylowo urządzone musi być dopasowane do nas , naszego stylu życia. Zanim zaczniemy cokolwiek planować przemyślmy swoje potrzeby, zastanówmy się co jest priorytetem a z czego jesteśmy w stanie zrezygnować. Zarówno jeśli chodzi o kuchnie jak i salon. Kiedy już będziemy znać nasze oczekiwania musimy znaleźć najlepszy układ funkcjonalny dla pomieszczenia. Następnie przechodzimy do wyboru stylu aranżacji salonu z kuchnią i dopiero na końcu do wybory kolorystyki, mebli , dodatków. Kolejność ta jest istotna. Zaoszczędzi nam to sporo nerwów i rozczarowań. Jeśli nie wiesz jak urządzić salon z kuchnią? Zapraszamy na naszego bloga , gdzie znajdziesz projekty salonu z kuchnią, które stanowić mogą dla Ciebie inspirację. Możesz również skorzystać z naszej oferty na projektowanie wnętrz.

Funkcjonalny i stylowy salon z kuchnią

Aranżacja salonu z kuchnią : szary, beż, drewno

Aranżacja salonu z kuchnią przedstawiona na zdjęciach w artykule to wykonany przez nas projekt wnętrza pod indywidualne zamówienie. Meble kuchenne zaprojektowane zostały na wymiar do wykonania przez stolarza. Są w kolorze białym z drewnem. W części kuchennej znajduje się również duży drewniany stół z krzesłami a and nim nowoczesne oświetlenie. Cześć wypoczynkowa składa się z szarego narożnika, fotela w tym samym kolorze, nowoczesnego stoliczka kawowego, kominka i zaprojektowanej ściany TV. Kolorystyka wnętrza to przede wszystkim ciepły beż , ocieplające wnętrze drewno i szarość z bielą. Salon z kuchnią jest jasny, przestronny, ciepły i przytulny.

Aranżacja salonu z kuchnią : szary, beż, drewno

Zobacz jakie dobrać dodatki do salonu z kuchnią

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)