projekt wnętrza

 PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz cennik projektowania wnętrz:

WIĘCEJ

Salon z kuchnią i antresolą- aranżacja wnętrza

Publikacja 2019-09-13 13:21:53
Kategorie Salony z kuchnią

Salon z kuchnią i antresolą- aranżacja wnętrza

Projektowanie salonu z kuchnią sprawia nam największe trudności. Nic dziwnego salon z kuchnią to najważniejsze, najbardziej reprezentacyjne miejsce w każdym mieszkaniu czy domu. Aranżacja wnętrz salonu z kuchnią musi być bardzo dobrze przemyślana zarówno pod względem funkcjonalności jak i wystroju. Nie wystarczy by salon z kuchnią był urządzony w dobrym stylu ale i był wygodny i by komfortowo nam się w nim przebywało. Wydaje się to proste jednak kiedy przychodzi do podejmowania decyzji nie jest już to takie oczywiste. Pojawiają się wątpliwości jak rozplanować wnętrze, jaką wybrać kolorystykę, jakie dodatki, meble? A bogaty wybór artykułów, materiałów wyposażenia wnętrz w sklepach wcale nam tego nie ułatwia wręcz przeciwnie sprawia, że popadamy w jeszcze większy chaos. Jak urządzić salon z kuchnią funkcjonalnie i w dobrym stylu? Odpowiedz jest banalna. Kierujmy się naszymi potrzebami zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki. Nie podejmujmy decyzji pochopnie, dwa razy dobrze się zastanówmy i wykonujmy wszystko we właściwej kolejności. I jeszcze jedna ważna rzecz pamiętajmy, że urządzamy wnętrze salonu z kuchnią dla siebie, nie kierujmy się panującą modą i trendami. Tylko wtedy będziemy czuć się dobrze w naszym mieszkaniu jeśli urządzimy je zgodnie z naszym gustem. Nie przenośmy w żadnym wypadku aranżacji z katalogów, gazet czy programów telewizyjnych czy zdjęć w internecie. To co tam wygląda pięknie i funkcjonalnie nie musi zupełnie być takie w naszym wnętrzu.

Projekt salonu z kuchnia i antresolą: beż, szary, biały, drewno, cegła 

Zamieszczone w artykule zdjęcia to wykonany pod indywidualne zamówienie projekt salonu z kuchnią i antresolą. Wnętrze zostało zaprojektowane w połączeniu kolorów beżowego, białego, szarego z dodatkiem drewna. W aranżacji wnętrza salonu z kuchnią i antresolą pojawia się również cegła oraz dodatki koloru czarnego.

Projekt salonu z kuchnia i antresolą: beż, szary, biały, drewno, cegła

Kuchnia połączona z salonem 

W kuchni zostały zaprojektowane białe meble z drewnianym blatem. Zabudowa mebli zaprojektowana został w kształcie litery U oraz znajduje się w kuchni wysoka zabudowa z piekarnikiem, mikrofalą i lodówką oraz słupkiem cargo. Tuz za kuchnią znajduje się rozkładany stół z krzesłami. Nad nim zaprojektowane zostało oświetlenie. Pomiędzy szafkami górnymi i dolnymi na jednej ze ścian znajdują się białe płytki w kształcie cegiełki.

Kuchnia połączona z salonem

Kuchnia

Salon połączony z kuchnią 

W salonie znajduje sie narożnik, stolik kawowy, fotel typu uszak oraz szafka RTV i witryna oraz komody za narożnikiem. W salonie znajduje się również kominek oraz schody prowadzące na antresolę. Ściana za schodami została wyłożona cegłą a jej nawiązanie znajduje swoje miejsce również na kominku. Zaprojektowane zostało czarne ażurowe oświetlenie. Wnętrze jest ciepłe i przytulne i ma swój charakter.

 Salon połączony z kuchnią

Szukasz pomysłu na aranżacje salonu z kuchnią koniecznie zajrzyj na nasz blog gdzie znajdziesz projekty salonu z kuchnią w różnych stylach. Jeśli potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu swojego salonu z kuchnia skorzystaj z naszej oferty na projektowanie wnętrz online i zamów projekt salonu z kuchnią https://e-wystroj-wnetrz.pl/projektowanie-wnetrza/salon-z-kuchnia-funkcjonalne-i-niebanalne-wnetrza

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)