Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Aranżacja małego salonu z aneksem kuchennym, styl skandynawski, urządzamy 27 m2

Publikacja 2019-08-20 10:23:00
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Aranżacja małego salonu z aneksem kuchennym może okazać się zadaniem niełatwym. Niewielka powierzchnia , duże potrzeby. Nie oznacza to jednak że nie można urządzić takiego wnętrza funkcjonalnie i w dobrym stylu. Jeśli tylko dobrze wszystko zaplanujemy, przemyślimy i wykonamy w odpowiedniej kolejności. Musimy również kierować się kilkoma zasadami, które zapewne pomogą nam w stworzeniu wnętrza o jakim marzymy. Musimy zadbać o układ funkcjonalny, odpowiednie oświetlenie i kolorystykę, optycznie powiększyć przestrzeń,

Zastanawiasz się jak urządzić mały salon z aneksem kuchennym? W artykule podpowiemy na co zwrócić uwagę urządzając małe wnętrze salonu z aneksem kuchennym a zamieszczone zdjęcia małego salonu z aneksem kuchennym mogą stanowić inspirację i pomysł na urządzenie wnętrza salonu z aneksem w stylu skandynawskim.

Salon z aneksem kuchennym w stylu skandynawskim 

Styl skandynawski nie traci na swojej popularności. Nadal jest chętnie wybierany w aranżacji wnętrz naszych mieszkań czy domów. Styl skandynawski to naturalność, prostota i harmonia. To połączenie estetyki i praktyczności. Nadaje się do dużych wnętrz jak i małych. Wnętrze w stylu skandynawskim jest jasne, nowoczesne i przytulne.

Urządzając salon z aneksem kuchennym musimy zachować spójność stylistyczną obu pomieszczeń. Biel będzie stanowiła idealną bazę do aranżacji a drewno i odpowiednio dobrane dodatki ociepli wnętrze i doda mu naturalności. W małych wnętrzach postawmy na jasna kolorystykę a mocniejsze akcenty niech pojawia się w dodatkach. Nie przesadzajmy również z ilością dodatków bo niepotrzebnie przytłoczą wnętrze optycznie.

Aranżacja małego salonu z aneksem kuchennym, styl skandynawski, urządzamy 27 m2, Na ścianie za szafką RTV panele drewniane,

Mały salon z aneksem kuchennym 27 m2, styl skandynawski 

Przedstawiony na zdjęciach projekt salonu z aneksem kuchennym to aranżacja wnętrza 27 m2 wykonana w stylu skandynawskim pod indywidualne zamówienie. Podstawą aranżacji wnętrza salonu z aneksem kuchennym jest biel i szarość. Pojawia się drewno, dodatki w czerni, zieleni i kolorze miodowym.

Mały salon z aneksem kuchennym 27 m2, styl skandynawski

Aneks kuchenny w salonie w stylu skandynawskim 

Meble w aneksie kuchennym zostały zaprojektowane na wymiar w kształcie litery U. Szafki są w kolorze białym a blat jest drewniany. Na podłodze w aneksie kuchennym znajdują się płytki o geometrycznym kształcie. Dodatek czerni przełamuje biel i nadaje wnętrzu charakteru. Aneks kuchenny został oddzielony od salonu poprzez zastosowanie innego rodzaju podłogi oraz samo ułożenie mebli.

Mały salon w stylu skandynawskim 

Na mały salon składa się usytuowany blisko aneksu kuchennego stół z krzesłami , szafka RTV, komoda, stolik kawowy, fotel i sofa. Meble w salonie są w kolorze białym. W salonie jedna ze ścian została zaprojektowana w kolorze modnej zieleni, dodatkowo pojawił się kolor miodowy. Na ścianie za szafką RTV zaprojektowano panele drewniane. Na ścianie za sofą zaplanowane jest miejsce na galerie zdjęć mieszkańców, którzy interesują się fotografią.

Mały salon w stylu skandynawskim, Na ścianie za sofą zaplanowane jest miejsce na galerie zdjęć mieszkańców

Podziel się