Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Klasyczny salon i kuchnia. Zobacz sposób na urządzenie

Publikacja 2018-08-28 17:26:43
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Salon z kuchnią to rozwiązanie co raz częściej stosowane w naszych domach czy mieszkaniach. Takie rozwiązanie ma swoich zdecydowanych przeciwników i co raz większa grupę zwolenników. Pomysłów na aranżacje salonu z kuchnią jest wiele. Wszystko zależy tak naprawdę od naszego gustu, potrzeb , możliwości finansowych i samego pomieszczenia oczywiście. Rozpoczynając przygodę z projektowaniem naszego salonu z kuchnia musimy po pierwsze wybrać najbardziej funkcjonalny układ pomieszczenia. Chcemy przecież by poza tym że nasz salon z kuchnią będzie piękny i reprezentacyjny to by był również funkcjonalny. Tym samym wygodny i przyjemny w użytkowaniu.

Salon jest bardzo istotnym pomieszczeniem w naszych domach. Tak naprawdę w nim spędzamy wspólnie z rodziną i znajomymi najwięcej czasu. Powinien więc być zaprojektowany zgodnie z naszym stylem życia i tak by spędzanie w nim czasu i zapraszanie gości było przyjemnością. Kuchnia stanowi serce każdego niemal domu. Otwarta na salon powinna być zaprojektowana z należytą starannością i dokładnością o każdy szczegół.

Kolejną istotną kwestią jest wybór stylu aranżacji salonu z kuchnią. Ważne by kuchnia i salon współgrały ze sobą stylistycznie. Nawiązywały do siebie stylem. Do wyboru mamy wiele przeróżnych stylów od nowoczesnego, glamour, skandynawskiego , industrialnego po klasyczny. To tylko kilka z przykładów.

Aranżacja salonu z kuchnią w stylu klasycznym

Jeśli nasz wybór padł na styl klasyczny to w naszym salonie z kuchnią panowała będzie spokój i delikatność, prostota i elegancja. Styl klasyczny to symetria i równowaga w aranżacji. Aranżacje salonu z kuchnią w stylu klasycznym są ponadczasowe i nie poddają się zmieniającej sie modzie. Styl klasyczny we wnętrzach nie traci na swej aktualności.

Salon z kuchnią w stylu klasycznym - przykład, pomysł

Zdjęcia które zamieszczone są w artykule to salon z kuchnią w stylu klasycznym. W salonie w części wypoczynkowej znajdują się dwie sofy ze stoliczkiem kawowym, klasyczna szafka RTV. Na ścianie telewizyjnej zaaranżowana została cegła. W części jadalnianej znajduje się duży, drewniany klasyczny stół z krzesłami, komoda a nad nią lustro. W kuchni zostały zaprojektowane meble na wymiar: pojemne szafki i wyspa w stylu klasycznym. Wszystko utrzymane jest w kolorystyce brązu i beżu

Projekt salonu z kuchnią został wykonany pod indywidualne zamówienie pod określone potrzeby, preferencje i budżet klienta.

Salon z kuchnią i jadalnią w stylu klasycznym

Aranżacja salonu z kuchnią w stylu klasycznym

salon z kuchnią, styl klasyczny

Salon z kuchnią w stylu klasycznym - zdjęcia, pomysł

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)