projekt wnętrza

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Salon z kuchnią - projekt aranżacji wnętrz

Publikacja 2018-10-31 11:49:14
Kategorie Salony z kuchnią

Salon z kuchnią - projekt aranżacji wnętrz

Salon z kuchnią czy salon z aneksem kuchennym to coraz chętniej wybierane przez nas rozwiązania w projektowaniu i nowoczesnej aranżacji wnętrz. Zmienia się nasze podejście, zmienił się nasz styl życia. W codziennej gonitwie i zapracowaniu coraz bardziej cenimy sobie możliwość wspólnego spędzania czasu z rodziną nawet podczas gotowania obiadu. Nie przeraża nas tez już tak bardzo widok nas przygotowujących posiłki podczas gdy w salonie są goście. Oczywiście nie brakuje sceptyków tego rozwiązania ze względu na kuchenny rozgardiasz na widoku oraz rozchodzenie się zapachów i dźwięków dobiegających z kuchni do salonu. Jednak i na to w dzisiejszych czasach istnieją rozwiązania. Nowoczesne mieszkania lubią otwarte, przestronne wnętrza.

Salon z kuchnią - rozwiązania i pomysły

Poprzez połączenie salonu z kuchnią możemy optycznie powiększyć wnętrze. W małych mieszkaniach aneks kuchenny w salonie daje nam możliwość wygospodarowania dodatkowego pokoju z przeznaczeniem na przykład na sypialnie czy pokój dziecięcy.

Pomysłów na aranżacje salonu z kuchnią czy aranżacje salonu z aneksem kuchennym jest mnóstwo bez względu na to jaki styl wybierzemy. Wszystko zależy od tego czego oczekujemy od wnętrza i jakie są nasze potrzeby związane z nim.

Kuchnia z salonem może stanowić całość a może być wydzielona na strefy poprzez na przykład zastosowanie barku, wsypy kuchennej czy stołu które wyznaczą granicę kuchni i salonu. Możemy podzielić te dwa pomieszczenia optycznie również za pomocą sufitów czy zastosowaniu różnych podłóg w części kuchennej i części salonowej dotyczy się to również aranżacji salonu z aneksem kuchennym. Jedno o czym musimy pamiętać by pomieszczenie było ze sobą spójne, nawiązywało do siebie stylistycznie

Salon z kuchnią - projekt aranżacji wnętrz, nowoczesny salon z kuchnią, widok na salon z sofą szarą Ikea, stolik kawowy okrągły drewno i biel

Aranżacja salonu z kuchnią - projekt wnętrza

Przedstawione zdjęcia aranżacji salonu z kuchnią to wnętrze nowoczesne w stylu skandynawskim. Króluje w nim biel, szarość i drewno. Wnętrze jest jasne , przestronne i funkcjonalnie rozplanowane. Minimalizm i prostota. Strefa kuchenna oddzielona jest od salonu za pomocą barku, za nim znajduje się część jadalniana i na końcu wypoczynkowa. Wnętrze jest spójne stylistycznie, eleganckie, nowoczesne i ciepłe pomimo jasnej kolorystyki.

Nasze projekty salonu z kuchnią wykonujemy pod indywidualne zamówienie, pod indywidualne potrzeby, oczekiwani i możliwości finansowe. W cenie zawarte jest do 3 wariantów projektu i specyfikacja materiałów użytych w projekcie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą również na inne projekty wnętrz online.

Projekty salonu z kuchnią, nowoczesne wnętrze, biały, szary, beton, Średnie mieszkanie nowoczesne

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)