projekt wnętrza

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Salon z kuchnią w kolorze biały, turkus z dodatkiem drewna - wnętrze mieszkania

Publikacja 2018-10-03 12:23:26
Kategorie Kuchnie , Salony

Salon z kuchnią w kolorze biały, turkus z dodatkiem drewna - wnętrze mieszkania

Salon z kuchnią to połączenie coraz bardziej popularne w nowoczesnym wystroju wnętrz. Lubimy otwarte , przestronne pomieszczenia. Juz nie chcemy ukrywać kuchni za zamkniętymi drzwiami a wręcz przeciwnie teraz stanowi ona część strefy dziennej. Jeśli zdecydowaliśmy się na połączenie tych dwóch pomieszczeń, wybierając styl aranżacji salonu z kuchnią musimy pamiętać by były do siebie nawiązujące, spójne ze sobą stylistycznie.

Salon z kuchnią może tworzyć spójną całość lub być od siebie oddzielony za pomocą wyspy kuchennej, barku z hokermi lub częścią jadalnianą w formie stołu. Podzielić te dwie strefy możemy również za pomocą zastosowania dwóch rodzajów podłogi czy podziale sufitu.

Pomysłów i inspiracji na aranżacje salonu z kuchnią jest mnóstwo zarówno w przeróżnych przedziałach cenowych jak i stylach. Urządzając nasz salon z kuchnią czy salon z aneksem kuchennym kierujmy sie nie panująca moda a tym by projekt wnętrza odzwierciedlał nasze potrzeby, przemawiał do nas pod względem gustu i był funkcjonalny. Określmy dobrze nasze oczekiwania względem pomieszczenia, ustalmy na początku budżet i to co jest dla nas priorytetem, określmy styl aranżacji i funkcjonalne ustawienie we wnętrzu. Dopiero wtedy rozpocznijmy poszukiwanie elementów wystroju i dodatków.

Salon z kuchnia, biało szare wnętrze z dodakirem drewna i turkusu

Salon z kuchnią - wnętrze mieszkania w Warszawie

Projekt salonu z aneksem kuchennym wykonany pod indywidualne zamówienie dla klienta z Warszawy to aranżacja wnętrza w kolorystyce bieli, drewna i turkusu. W pomieszczeniu znajduje się szara sofa nad która umieszczone zostały półki , a na ścianie ozdobne listwy z drewna. W części wypoczynkowej znajduje sie również stoliczek kawowy w kolorze drewna i wygodny nowoczesny fotel również w kolorze szarym. Ściana telewizyjna składa się z zabudowy meblowej z szafką RTV w kolorze białym. Pomiędzy nimi znajduje się panel dekoracyjny w drewnie. W kolorze drewna jest również blat szafki. Dodatki w salonie są w odcieniach koloru turkusowego. Część kuchenna stanowi aneks kuchenny składający sie z mebli kuchennych w białym kolorze ze wstawkami drewna oraz drewnianego stołu z białymi krzesłami. Aranżacja wnętrza jest ciepła, przytulna i funkcjonalna. Odpowiada na potrzeby i zamysł zamawiających projekt klientów

Salon z kuchnią, Styl nowoczesny, Kuchnia w kolorze biały, salon w drewnie

Salon z kuchnią, mała kuchnia, mały salon, szafki do sufitu, szkło na ścianie

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)