Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Salon z kuchnią w ciepłych kolorach

Publikacja 2019-01-30 11:52:44
Kategorie Salony z kuchnią

Salon z kuchnią powinien być modnie i funkcjonalnie zaaranżowany i to nie ulega dyskusji. Dziś co raz mniej przypomina już tradycyjne pomieszczenie. Funkcjonalna aranżacja salonu z kuchnią zapewni nam wygodne ich użytkowanie na co dzień. Salon z kuchnią to również pomieszczenie reprezentacyjne dlatego równie istotne jest by był pięknie, stylowo urządzony. Urządzając salon z kuchnią nie możemy zapominać, że wnętrze to powinno być zaaranżowane spójnie stylistycznie. Powinno nawiązywać do siebie stylistycznie. Aby zaoszczędzić sobie zarówno czasu jak i rozczarowań podczas urządzania salonu z kuchnią zacznijmy przede wszystkim od precyzyjnego określenia potrzeb i oczekiwań. Dotyczy to zarówno kuchni jak i salonu. Kolejnym krokiem jaki powinniśmy uczynić jest rozplanowanie układu funkcjonalnego w salonie z kuchnią. Zapewni nam to komfort i wygodę. Zastanówmy się jakie są nasze priorytety, na czym zależy nam najbardziej a z czego jesteśmy w stanie zrezygnować.

Aranżacja salonu z kuchnią

Kolejnym krokiem jest wybór stylu aranżacji salonu z kuchnią. Nie kierujmy się modą a przed wszystkim naszymi potrzebami, gustem i wrażeniami estetycznymi. To my mamy czuć się dobrze w naszym wnętrzu. Co z tego , ze będzie ono modnie urządzone jak będziemy w nim zamiast odpoczywać, cieszyć się z przebywania w nim się męczyć. Pamiętajmy również, ze pod obrany sty będziemy zobligowani wybierać meble dodatki, elementy dekoracyjne i kolorystykę. Wybór kolorystyki w salonie z kuchnią ma istotne znaczenie. Zależy on od naszych preferencji, od tego w jakim wnętrzu czujemy się lepiej. Czy są to wnętrza chłodne, nieco surowe czy jednak ciepłe, przytulne. Warto w każdym razie postawić na neutralna bazę kolorystyczną do której będziemy dobierać dodatki, nadające wnętrzu charakteru. Znacznie prościej i bez ogromnych nakładów finansowych dokonać metamorfozy wnętrza. Chociażby wymieniając dodatki na inny kolor.

Aranżacja salonu z kuchnią, jasne pomieszczenie, szara kuchnia, drewniany blat, beżowe ściany

aranzacja salonu z kuchnia, jasne srednie pomieszczenie, ściany beżowe, kamień na ścianie telewizyjnej rtv

Salonu z kuchnią w ciepłych kolorach

Na zdjęciach salonu z kuchnią znajduje się aranżacja salonu z kuchnią w ciepłych kolorach. W części kuchennej znajdują się szare szafki kuchenne z drewnianym blatem zaprojektowane na wymiar. Znajduje się w nich również barek z hokerami. Tuż za kuchnia znajduje się duży drewniany stół z krzesłami. Część wypoczynkowa to nowoczesna sofa w szarym kolorze, szafka RTV z długim drewnianym blatem oraz kominek. Ściana RTV jest zaaranżowana w cegle. Pomieszczenie jest jasne, funkcjonalne, ciepłe i przytulne.

Salon z kuchnią w ciepłych kolorach, jasne wnętrze, beżowe ściany, szara kuchnia, zielone poduszki

Zobacz więcej naszych aranżacji salonów z kuchnią w stylu industrialnym

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)