Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Sypialnia 11m2. Efektowana aranżacja i pomysł na miejsce do przechowywania

Publikacja 2022-01-03 10:39:35
Kategorie Wnętrza sypialni

Sypialnia to jedno z ważniejszych pomieszczeń w naszych mieszkaniach i domach. I bez względu na to czy mieszkamy w bloku czy domu jednorodzinnym o dużym metrażu powinna być urządzona tak by zapewnić nam wypoczynek, dobry sen i komfort.

Sypialnia może być urządzona efektownie i spełniać oczekiwania odnośnie dużej ilości miejsca do przechowywania. Zobacz nasz pomysł na nowoczesną aranżacje sypialni 11 m2 Zobacz zdjęcia aranżacji nowoczesnej sypialni z miejscem do przechowywania.

Sypialnia ma 11 m2. Naszej Klientce zależało na zaprojektowaniu przestrzeni z duża ilością miejsca do przechowywania oraz dużym dwuosobowym łóżku o wymiarach 180 cm do którego będzie dostęp z dwóch stron. W sypialni Klientce zależało na osiągnięciu przyjemnego klimatu spokoju. Z innych oczekiwań pojawiły się : butelkowa zieleń, lamele oraz niewielkie miejsce do pracy przy laptopie.

Sypialnia 11m2. Piękny wystrój, funkcjonalnie urządzone wnętrze z miejscem do przechowywania 

Wnętrze sypialni zostało zaprojektowane w stylu nowoczesnym w kolorach biały, drewno i butelkowa zieleń. Ściana za łóżkiem została zabudowana białymi meblami na wymiar pod sam sufit. Są szafy do przechowywania ubrań oraz szafki Zabudowa została zaprojektowana w taki sposób by po bokach łóżka znalazło się miejsce na szafki nocne z oświetleniem. W sypialni zgodnie z oczekiwaniem Klientki znajduje się duże dwuosobowe łóżko o szerokości 180 cm. Pod oknem znajduje się niewielkie biurko do pracy na laptopie. Na ścianie na przeciwko łóżka została zaproponowana nowoczesna, przytulna fototapeta z motywem lasu kolorach butelkowej zieleni. Wnętrze sypialni jest jasne, nowocześnie urządzone ale i ciepłe, klimatyczne pozwalające na odpoczynek i relaks.

Sprawdź nasze inne pomysły na wystrój wnętrza sypialni. Zobacz projekty sypialni w różnych stylach, o różnym metrażu i zainspiruj się. A jeśli potrzebujesz pomocy w urządzeniu swojej wymarzonej sypialni koniecznie zapoznaj się z naszą oferta na projektowanie sypialni a my wykonamy dla Ciebie aranżacje sypialni szytą na miarę Twoich potrzeb i możliwości.

Sypialnia 11 m2. Efektowana aranżacja i pomysł na miejsce do przechowywania

 Sypialnia 11m2. Piękny wystrój, funkcjonalnie urządzone wnętrze z miejscem do przechowywania

Podziel się