Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Sypialnia 19m2. Piękna, nowoczesna aranżacja. Pomysł na ścianę za łóżkiem

Publikacja 2022-01-03 11:49:02
Kategorie Wnętrza sypialni

W sypialni musimy zadbać nie tylko komfort snu ale i o wystrój wnętrza, który zapewni nam poczucie spokoju, relaksu i odpoczynku. Istotny jest odpowiedni dobór kolorów, dekoracji, dodatków jak i oświetlenia. Nie bez znaczenia jest również aranżacja ścian w sypialni. Zobacz nasz pomysł na aranżacje sypialni 19 m2.

Nie wiesz jak urządzić swoją sypialnie ? Nie masz pomysłu na wystrój wnętrza sypialni? Koniecznie zobacz nasze pomysły na aranżacje sypialni. Zapoznaj się również z naszą ofertą na projektowanie sypialni i pozwól nam spełnić Twoje marzenia pięknym i funkcjonalnym wnętrzu.

Dziś prezentujemy projekt sypialni w stylu nowoczesnym z efektowna aranżacją ściany za łóżkiem.

Piękna, nowoczesna i efektowna aranżacja sypialni 19 m2. Zobacz zdjęcia 

Projektowana sypialnia ma metraż 19m2. Z oczekiwań Klientki w sypialni znaleźć się miało zakupione już duże łóżko 200x220 w kolorze dąb sonoma, szafa do przechowywania rzeczy dla trzyosobowej rodziny. Klientka chciała żeby sypialnia była jasna w kolorach bieli, beżach i szarości, nie wykluczone były dodatki w mocniejszych kolorach.

Aranżacja sypialni wykonana została w stylu nowoczesnym. Po lewej stronie łóżka zaprojektowana została zabudowa na wymiar z szafami i regałem pod sam sufit w kolorze bieli i drewna. Przy łóżku zaaranżowane zostały szafki nocne. Za łóżkiem zaprojektowane zostały dodatkowo panele tapicerowane w kolorze szarym i wykonana został efektowna aranżacja ściany za łóżkiem. Z dodatków kolorystycznych w projekcie sypialnie pojawia się kolor złoty formie oświetlenia. Zaproponowane zostały lamele oraz bezowe , grube zasłony. Wnętrze sypialni jest jasne, sprawia wrażenie przestronnego, przytulnego ale i luksusowego.

Ściana za łóżkiem w sypialni. Zobacz naszą propozycje na aranżacje i wykończenie ściany za łóżkiem

Ściana za łóżkiem jest niezwykle istotna jeżeli chodzi o aranżacje wnętrza sypialni. Pomysłów na wystrój ściany za łóżkiem jest mnóstwo. Dużo zależy od tego z jakim wnętrzem mamy do czynienia, jaki jest metraż, układ i nasze oczekiwania.

Ściana za łóżkiem może być zaprojektowana na wiele sposobów i może to być miedzy innymi:

  • ściana za łóżkiem z tapetą, fototapeta
  • ściana za łóżkiem z panelami tapicerowanymi
  • ściana za łóżkiem z zabudową
  • ściana za łóżkiem z drewnem, sztukaterią czy betonem

My dzisiaj przedstawiamy pomysł na ciekawą aranżacje ściany za łóżkiem z wnęką i oświetleniem.

Sypialnia 19 m2. Piękna, nowoczesna aranżacja. Pomysł na ścianę za łóżkiem

Sypialnia, aranżacja ściany za łózkiem, widok na ścianę za łózkiem i okno

Podziel się