projekty wnętrz

 OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz jak łatwo zamówić projektowanie wnętrz:

WIĘCEJ

Urządzamy salon połączony z kuchnią

Publikacja 2019-02-05 11:38:21
Kategorie Salony z kuchnią

Urządzamy salon połączony z kuchnią

Urządzenie salonu z kuchnią wcale nie jest proste. Kiedy urządzamy salon z kuchnią czeka nas podjęcie wielu kluczowych decyzji. Zarówno jeśli chodzi o funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni jak i samą aranżacje wnętrza. Jak wszystko połączyć by było spójne stylistycznie i dobrze się prezentowało w naszym wnętrzu? Na jaką kolorystykę się zdecydować? Jakie dodatki dobrać? Na jakie elementy dekoracyjne się zdecydować? Na jakie oświetlenie postawić? Co położyć na podłogi. Jakie sufity? Czy salon z kuchnią ma być całością czy jednak kuchnia ma być od salonu choć delikatnie oddzielona? Pytań jakie sobie zadajemy jest wiele. Pomysłów i sposobów na to jak urządzić salon z kuchnią jest wiele. Wszystko zależy od wnętrza z jakim mamy do czynienia z jego układem, umiejscowieniem okien, drzwi. Przede wszystkim jednak zależy od tego jakie są nasze potrzeby i oczekiwania. I od tego trzeba zacząć. Od dokładnego określenia potrzeb i oczekiwań oraz ustalenia budżetu jaki możemy przeznaczyć na aranżacje salonu z kuchnią.

Mały salon z kuchnią – duże potrzeby

Mały salon z kuchnią stanowi wyzwanie aranżacyjne dla nie jednego z nas. Bardzo często musimy w nim zmieścić wiele rzeczy. Pełni on funkcję nie tyko reprezentacyjną. Nie tylko jest centrum życiowym rodziny. Często jest też sypialnią, jadalnią, jedynym miejsce gdzie może stanąć szafa do przechowywania ubrań czy miejscem pracy. Wyzwanie spore. Jak urządzić mały salon z kuchnią ? by było nam w nim wygodnie i przyjemnie spędzać czas. By był funkcjonalny. Kluczem jest odpowiednio zapanowania przestrzeń. Istotna jest również sama aranżacja wnętrz. Musimy tak zaplanować wystrój salonu z kuchnią by optycznie go powiększyć. To znaczy istotny będzie dobór oświetlenia, dobrze dobrana kolorystyka nie tylko ścian ale i mebli. W małym salonie z kuchnią postawmy na jasne materiały. Pomyślmy o meblach w połysku, dużej ilości oświetlenia równego rodzaju oraz lustrze choćby w formie przeszkolonych drwi od szafy czy lustra zawieszonego na sofa czy stołem.

Mały salon z kuchnią – duże potrzeby

Projekt salonu z kuchnią szyty na miarę potrzeb

Na zdjęciach zamieszczonych w artykule znajduje się projekt salonu z kuchnią wykonany pod indywidualne potrzeby, oczekiwania oraz możliwości finansowe. Aranżacja wykonana jest w bieli, drewnie, beżu z odrobiną przekory w formie koloru czarnego. Wnętrze salonu z kuchnią jest jasne, optycznie wydaje się być większe. Jest ciepłe, przytulne ale nie nudne i bez wyrazu.

Jeśli nie wiesz jak urządzić salon z kuchnią zobacz więcej naszych aranżacji salonów z kuchnią

Urządzamy salon połączony z kuchnią, salon z nowoczesny sufitem podwieszanym, czarna ściana TV

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)