Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Urządzanie łazienki w stylu industrialnym: szary, cegła, drewno

Publikacja 2018-12-27 11:30:59
Kategorie Wnętrza Łazienki

Urządzanie łazienki przysporzyć nam może wiele trudności. W szczególności jeśli jest mała i nieustawna. Aranżacja łazienki musi być dobrze przemyślana i zaplanowana w najdrobniejszym szczególe. Łazienka jest pomieszczeniem , które urządzamy na lata. Często łazienka w naszych domach bardzo odbiega od reszty wystroju. Jej aranżacji poświęcamy najmniej czasu i energii. W nowoczesnym wystroju wnętrz aranżacja łazienki nie powinna odbiegać od reszty pomieszczeń. Podczas urządzania łazienki warto postawić na uniwersalność i ponadczasowość. Jeśli urządzamy mieszkanie od podstaw i obraliśmy już styl aranżacji to sprawa jest oczywista. Natomiast jeśli już mamy urządzone resztę pomieszczeń zadbajmy o to by łazienka urządzona była spójnie stylistycznie do reszty pomieszczeń.

Jak urządzić łazienkę? pomysł, inspiracja

Po pierwsze i najbardziej istotne podczas urządzania łazienki jest funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni. Decyzje jakie podejmiemy na tym etapie będą miały wpływ na poczucie wygody i komfortu w naszej łazience. By tak się stało musimy precyzyjnie określić nasze potrzeby i oczekiwania względem pomieszczenia. Łazienka powinna być urządzona zgodnie z naszym stylem życia. Musimy się zastanowić czy bardziej przydatna będzie nam wanna czy prysznic. A może najlepszym rozwiązaniem dla nas będzie wanna z funkcją prysznica w łazience. Inną istotną kwestą jest czy chcemy mieć jedną czy może dwie umywalki. Musimy wybrać również jakie ogrzewanie chcemy zastosować w naszej łazience. Kolejną ważna kwestią jest decyzja o ilości potrzebnego miejsca do przechowywania oraz czy w pomieszczeniu ma znaleźć się pralka. Kiedy już wiemy czego oczekujemy i jakie są nasze potrzeby możemy przejść do decyzji związanych z wystrojem łazienki.

Urządzanie łazienki w stylu industrialnym: szary, cegła, drewno

Łazienka – ściany i podłogi

Najbardziej popularnym, najczęściej stosowanym wyborem w urządzeniu łazienki są płytki ceramiczne. Jest to rozwiązanie praktyczne. Łatwe do zachowania czystości oraz bezpieczne pod względem wilgoci. Dzisiaj nie jest to już jedyne rozwiązanie. Beton w łazience lub jego imitacja może być ciekawą alternatywną Również cegła w aranżacji łazienki jest chętnie wybieranym rozwiązaniem w nowoczesnym łazienkach. Możemy równe zdecydować się tapetę lub fototapetę w łazience.

Łazienka industrialna, ściany cegła, podłoga płytki ceramiczne szare

Urządzenie łazienki w stylu industrialnym

Przedstawiona na zdjęciach łazienka urządzona w stylu industrialnym to projekt łazienki wykonany pod indywidualne zamówienie. W pomieszczeniu znajduje się nowoczesna narożna wanna, szafka umywalkowa z nablatową umywalką nad którą znajduje się industrialne, okrągłe lustro w czarnej ramie oraz czarne industrialne oświetlenie, wc. Do przechowywania zaplanowano zabudowę szafek z pralką oraz podwieszany słupek na podręczne kosmetyki. W łazience meble są w kolorze białym. Cegła w aranżacji łazienki nadaje pomieszczeniu charakteru. Dla ocieplenia wnętrza w łazience znajduje się również drewno. Kolorystyka łazienki to to przede wszystkim odcienie szarości . Nasze projekty wnętrz wykonujemy w oparciu o możliwości finansowe klientów oraz ich potrzeby i oczekiwania. W cenie projektu wnętrza wykonujemy do trzech wariantów projektu oraz specyfikację materiałową. Z nami w prosty i przyjemny sposób odmienisz swoje wnętrze.

Zobacz naszą ofertę na projekt łazienki

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)