Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Wąski, długi przedpokój w bloku. Pomysł na urządzenie i aranżację

Publikacja 2021-11-24 04:44:27
Kategorie Wnętrza mieszkania i domu

Przedpokój w bloku czy wiatrołap i hol w domu jednorodzinnym to pierwsze miejsce które widzimy po wejściu do mieszkania, domu. Bez względu na to czy jest to duży hol czy mały przedpokój w mieszkaniu musimy zadbać by był urządzony funkcjonalnie i pięknie. Zobacz nasz pomysł na nowoczesną aranżacje wnętrza przedpokoju.

Wbrew pozorom aranżacja wnętrz przedpokoju nie jest łatwa szczególnie jeśli jest to wąski i długi przedpokój w bloku. Aranżacja ścian, podłogi, wybór oświetlenia dodatków i dekoracji jak również podstawowych mebli do przedpokoju potrafi przyprawić o zawrót głowy. Zastanawiasz się jakie meble wybrać do przedpokoju, jak go funkcjonalnie zagospodarować, jak sprawić by przedpokój był nowoczesny i funkcjonalny?

Dziś pokazujemy pomysł na urządzenie,  zabudowę w przedpokoju i nowoczesną aranżacje wnętrza.

Wąski, długi przedpokój w bloku. Pomysł na urządzenie i aranżację

Wąski przedpokój, konsola w przedpokoju, duże lustro, fototapeta drzewa

Wąski przedpokój, pomysł na urządznie, szafa z drzwiamy przesuwnymi, grzejnik w formie wieszaka na ubrania wierzchnie na ścianie

 

Aranżacja przedpokoju w bloku w kształcie litery L, wąski i długi przedpokój

Projekt przedpokoju wykonany został pod indywidualne zamówienie, pod określone oczekiwania, budżet.

Nasi Inwestorzy oczekiwali nowoczesnego wnętrza dopasowanego do istniejącej już aranżacji kuchni i łazienki. Klienci preferowali kolorystykę biel, beż i szarości jak również dodatki srebrne. W przedpokoju planowane były dwie szafy: głęboka ubraniową i płytsza na buty. Inwestorzy chcieli by długa ściana stanowiła główny element ozdobny, by pokryta była tynkiem lub jakąś fototapetą.

Wąski i długi przedpokój w bloku. Przedpokój w kształcie litery L

Aranżacja przedpokoju została wykonana w stylu nowoczesnym. Przedpokój składa się jakby z dwóch części. Przedpokój jest w kształcie litery L. Szersza cześć została zagospodarowana na przechowywanie ubrań, butów. Zaprojektowane zostały dwie szafy zgodnie z preferencjami Klientów. Druga część jest to długa i wąska powierzchnia. Na jednej ze ścian zaaranżowana została nowoczesna fototapeta z motywem leśnym. Na drugiej ścianie podświetlane obrazy z chrobotkiem oraz wisząca konsola z dużym lustrem i oświetleniem. Na podłodze znajdują się jasne, duże płytki. Przedpokój jest nowoczesny, jasny i funkcjonalny.

Brakuje Ci pomysłu na to jak urządzić przedpokój w bloku czy hol w domu jednorodzinnym? Skorzystaj z naszej pomocy, zapoznaj się z naszą ofertą na projektowanie przedpokoju holu i ciesz się pięknym i funkcjonalnym wnętrzem.

 

 

Podziel się