Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Jak urządzić mały przedpokój. Modna aranżacja wnętrz

Publikacja 2021-06-21 08:44:28
Kategorie Wnętrza przedpokoju

Przedpokój, hol, wiatrołap to pierwsze miejsce które widzimy po wejściu do mieszkania, domu. Bez względu na to czy jest to duży hol czy mały przedpokój w mieszkaniu musimy zadbać by był urządzony funkcjonalnie i pięknie. Zobacz nasz pomysł na modną aranżacje wnętrza przedpokoju.

Wystrój przedpokoju, holu informuje o tym jakiego wystroju wnętrza możemy spodziewać się wchodząc dalej. W przedpokoju witamy naszych gości, to pierwsze wnętrze jakie widzimy zaraz po wejściu Pełni funkcję reprezentacyjną ale ponadto powinien być funkcjonalnie zagospodarowany pod nasze potrzeby. Wbrew pozorom aranżacja wnętrz przedpokoju nie jest łatwa szczególnie jeśli jest to mały przedpokój w bloku. Pokazujemy pomysł na zabudowę w przedpokoju i nowoczesną aranżacje wnętrza

Jak urządzić mały przedpokój? Ciekawa, nowoczesna aranżacja wnętrz

Nowoczesna aranżacja wnętrz stawia na funkcjonalność, przestrzeń, komfort i wygodę. Urządzając mały przedpokój musimy zadbać o optycznie powiększenie wnętrza. Postawmy na jasne kolory a ciemniejsze niech będą tylko dodatkiem żeby wystrój przedpokoju nie był nudny, mdły i bez wyrazu. Jasna podłoga, delikatny kolor ścian, białe meble. Zbadajmy o dobre oświetlenie i jeśli jest taka możliwość postawmy na duże lustro lub szafę z lustrami. Aranżacja przedpokoju przedstawiona w artykule została wykonana w stylu nowoczesnym w kolorach biały, drewno, szary, czarny. Białe meble, drewno stanowią podstawę aranżacji które uzupełniają szare i czarne dodatki w postaci paneli tapicerowanych, uchwytów czy ramy luster. Wnętrze przedpokoju jest jasne, sprawia wrażenie przestronnego, jest funkcjonalnie zagospodarowane i ma nowoczesny charakter.

Jak urządzić mały przedpokój. Modna aranżacja wnętrz

Pomysł na zabudowę w przedpokoju

Aranżacja przedpokoju to nie tylko jego wystrój, dobór kolorów, dodatków i dekoracji ale i komfortowe zagospodarowanie wnętrza przedpokoju. Pomysłów na funkcjonalne urządzenie przedpokoju jest wiele Wszystko zależy od tego jakie są nasze potrzeby, z jakim wnętrzem mamy do czynienia , jaki jest sam układ przedpokoju. Jeśli potrzebujemy dużo miejsca do przechowywania najlepszym sposobem będzie zabudowa w przedpokoju na wymiar. Wybór jest duży. Możemy zdecydować się na ciekawe :

  • zabudowy z szafą
  • zabudowy z siedziskiem w przedpokoju
  • zabudowy z lustrem i wieszakami w przedpokoju
  • zabudowy z lamelami drewnianymi w przedpokoju
  • zabudowy otwarte

ZOBACZ INNY POMYSŁ NA ARANŻACJE PRZEDPOKOJU: https://e-wystroj-wnetrz.pl/blog/waski-przedpokoj-aranzacja-przedpokoju-w-bloku-n414

Pomysł na zabudowę w przedpokoju, szafa z siedziskiem, długie uchwyty w szafie, siedzisko tapicerowane

Aranżacja wnętrza przedpokoju. Zabudowa z szafą i siedziskiem 

W przedstawionym projekcie wnętrz przedpokoju zaaranżowana została zabudowa na wymiar składająca się z szafy połączonej z siedziskiem z panelami tapicerowanymi i wieszakami. Szafa została zaplanowana pod sam sufit w celu zwiększenia miejsca do przechowywania. Białe fronty szary, drewniany korpus i siedzisko pięknie współgrają a panele tapicerowane w kolorze szarym nadają charakteru, kontrastu.

Brakuje Ci pomysłu na to jak urządzić mały przedpokój czy duży hol w domu jednorodzinnym? Skorzystaj z naszej pomocy, zapoznaj się z naszą ofertą na projektowanie przedpokoju holu i ciesz się pięknym i funkcjonalnym wnętrzem.

Aranżacja przedpokoju

Podziel się