PROJEKT POKOJU DZIENNEGO - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Nowy produkt

Świadczymy usługi projektowania pokoju dziennego w każdym stylu pod Twoje własne zamówienie. W naszej pracy stawiamy na praktyczność, niebanalność i wyjątkowy charakter pomieszczenia. Jeśli chcesz pilnie odmienić Swój pokój dzienny zamów u nas projekt pokoju dziennego a stworzymy dla Ciebie nietuzinkową , oryginalną przestrzeń w której będziesz czuł się dobrze ciesząc sie wyjątkowym designem.

12_1.jpgWięcej szczegółów

332 Przedmioty

Realizacja 7-14 dni, express 4 dni

499,00 zł brutto

  • Tak
  • Nie

Opis

Projekt Projekt pokoju - do 3 wariantów jednego pomieszczenia - pełna aranżacja wnętrza
Oferta Oferta dotyczy wykonania projektu pokoju pod indywidualne zamówienie
Dokumentacja projektu Specyfikacja materiałowa - wykaz wszystkich elementów wyposażenia potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić.

Więcej informacji


PROJEKTOWANIE POKOJU DZIENNEGO - ARANŻACJA - DEKORACJA - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE


Projektowanie pokoju dziennego online

projektowanie mieszkan online.png


Ceniąc Twój czas oferujemy możliwość zamówienia projektu pokoju dziennego za pośrednictwem internetu. Od tradycyjnego projektu różni się on jedynie sposobem komunikacji. Na podstawie przesłanych na nasz adres e-mail rzutów, wypełnionej ankiety oraz opisu Twoich oczekiwań przeprowadzamy pełen kompletny proces projektowy - powstaje aranżacja dopasowana do upodobań oraz możliwości finansowych. Wizualizacja 3d oraz finalna dokumentacja projektu wnętrza wysyłana jest pocztą elektroniczną.


Jak to wygląda ?

projektowanie mieszkan online.png

Chcemy stworzyć wnętrze - pokoju dziennego,  które odzwierciedli Twoje marzenia dlatego nie wysyłamy Ci od razu gotowych 3 projektów na wygląd których nie masz wpływu. Każda wizualizacja powstaje z Twoim udziałem. Poznając Twoje potrzeby i oczekiwania przygotowujemy pierwszą wizualizację wybranego przez Ciebie wnętrza, wysyłamy ją do Ciebie. Na podstawie Twojej opinii , uwag co do projektu tworzymy kolejną i ponownie proces się powtarza. Po zaakceptowaniu wyglądu wnętrza sporządzamy i wysyłamy do Ciebie specyfikację materiałową - wykaz wszystkich elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem ze wskazaniem sklepów w jakich można je zakupić.


Co zawiera i przedstawia projekt

Nasze projekty pokoju dziennego przedstawiają kompleksowo całe projektowane pomieszczenia. Projekt pokoju w postaci realistycznej wizualizacji 3D będzie przedstawiał podłogę (np. połączenie płytek w kuchni z deską podłogową w salonie - używamy prawdziwych sklepowych materiałów i podajemy je Państwu), ściany w wariantach kolorystycznych (podajemy zastosowane kolory farb np. z Dekorala, Duluxa, Beckers, Śnieżka), sufit wraz z efektownym podwieszeniem (w tym halogeny jak i taśmy LED), oświetlenie dekoracyjne (halogeny sufitowe, kinkiety ścienne, lampy wiszące i stojące, ośw. przypodłogowe itp.), meble (projektowane na wymiar oraz np. z oferty BRW, IKEA, Forte, Szynaka), podświetlane półeczki wnękowe, opcjonalne ścianki działowe i luxfery, elementy z płyt gipsowych, obrazy, fototapety i tapety, kwiaty w nowoczesnych donicach, półki i wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni. Udekorujemy ściany wstawiając do projektu obrazy, fototapety i tapety, półki i inne wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni. 
Projekty sporządzane są w formie wizualizacji jako zdjęcia JPG (wiele przykładów realizacji w naszej galerii - tego typu wizualizacje otrzymuje Klient poprzez załączniki e-maili). 
W cenie przygotowujemy do 3 wariantów wybranego pomieszczenia. (np. łazienka z prysznicem, wariant drugi - z wanną, salon z narożnikiem i w wersji drugiej - z zestawem 3+2+1, kuchnia z wyspą a w drugim wariancie ze stołem). Po wykonaniu pierwszego wariantu , który powstaje w oparciu o Państwa sugestie, potrzeby i preferencje zawarte w ankiecie wysyłamy go w celu uzyskania od Państwa opinii i uwag jego dotyczących. I tak samo po kolejnych. Co oznacza , że biorą Państwo czynny udział w powstaniu projektu a nie otrzymują 3 gotowe warianty projektu od razu , nie mając na nie wpływu. 

W cenie są zawarte są kompleksowe projekty salonu dziennego. Projekt w postaci realistycznej wizualizacji 3D ze specyfikacja materiałową. 
Podsumowując w standardowej cenie projektu zawarte jest kompleksowe zaprojektowanie i przygotowanie wielu wizualizacji - zdjęć projektowanego wnętrza w 3 wariantach


Do wykonania projektu potrzebujemy

1. Zamówienie projektu pokoju dziennego

2. Wymiary/rzut pomieszczenia/pomieszczeń, który proszę przesłać na e-mail: biuro@f-projektow.pl

3. Wyślij do nas informację ze swoimi oczekiwaniami dotyczące projektu na e-mail: biuro@f-projektow.pl


Przykład jak wymierzyć pomieszczenie

jak-wykonać-pomiar-kuchni-1024x581.png


PRZYKŁADOWE PROJEKTYPROJEKTOWANIE POKOJU DZIENNEGO - ARANŻACJA - DEKORACJA - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE


formy-platnosci


Opinia

Oceń 
2018-08-01

Polecam

Wszystko przebiegło zgodnie z ofertą.jesteśmy zadowoleni z projektu.

Oceń 
2018-04-24

Pokój

Polecam

Oceń 
2017-11-08

Pokój mamy

Bardzo fajna usługa za przystępne pieniądze.jestem zadowolona ze współpracy

Oceń 
2017-04-05

Projekt pokoju

Wszytsko tak jak w ofercie, polecam, na pewno jeszcze skorzystam

Oceń 
2016-08-27

Pokoj

Warto skorzystać. Polecam

Oceń 
2016-08-08

Super zaplanowana przestrzeń

Polecam wszystko ok.

Oceń 
2016-08-03

Zadowolony klient

Jestem zadowolony z usługi. projekt ok, cena przystępna.Polecam

Oceń 
2016-07-31

Projekt

3 warianty w porozumieniu z klientem, dogodna cena i miła współpraca. Polecam

Oceń 
2016-07-31

Pokój gościnny

Zgodnie z ofertą, według potrzeb i oczekiwań. Bardzo dobry projekt. Polecam

Oceń 
2016-07-31

Pokój zabaw

Projektant wziął pod uwagę moje wytyczne i możliwości. Projekt pokoju wyszedł super. Dzieciom bardzo sie podoba

Oceń 
2016-07-31

Projekt pokoju

Efekt WOW, cena przystępna, kontakt ok. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z Państwa usług

Napisz recenzję!

Napisz opinię

PROJEKT POKOJU DZIENNEGO - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

PROJEKT POKOJU DZIENNEGO - POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Świadczymy usługi projektowania pokoju dziennego w każdym stylu pod Twoje własne zamówienie. W naszej pracy stawiamy na praktyczność, niebanalność i wyjątkowy charakter pomieszczenia. Jeśli chcesz pilnie odmienić Swój pokój dzienny zamów u nas projekt pokoju dziennego a stworzymy dla Ciebie nietuzinkową , oryginalną przestrzeń w której będziesz czuł się dobrze ciesząc sie wyjątkowym designem.

12_1.jpgProdukty powiązane