Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

15 pomysłów i inspiracji na projekt wnętrz łazienek z prysznicem i wanną

Publikacja 2022-07-16 15:13:37
Kategorie Wnętrza Łazienki

Urządzanie łazienki to niełatwy proces. Łazienka jest jednym z najtrudniejszych do zaaranżowania wnętrz domu czy mieszkania. Najczęściej po prostu nie mamy pomysłu na ciekawy wystrój naszej łazienki. Wszystkie łazienki są różne przez co ciężko może być zaaranżować swoją, ale nie jest to niemożliwe. Zastanawiasz się,

 • W jaki sposób zaaranżować nowoczesną łazienkę?
 • Jak funkcjonalnie i ładnie urządzić małą łazienkę?
 • Jak zaaranżować łazienkę z prysznicem walk-in?
 • Jak urządzić łazienkę z wanną ?

Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź tutaj! Zobacz nasze pomysły, które w nowoczesnych łazienkach świetnie się sprawdzą. Dziś pokażemy Ci gotowe projekty łazienek z prysznicem i gotowe projekty łazienek z wanną wykonane przez naszych projektantów

Ciekawe projekty łazienek z prysznicem

Urządzenie łazienki to proces który może spędzać sen z powiek. Często problemem jest znalezienie pomysłu na wystrój naszej łazienki. Czasem po prostu nie wiemy w jakim iść kierunku. Jeśli jesteś jedną z osób, która ma podobny problem, bez obaw - mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Nasz projektant łazienek tworzący projekty łazienki pokazuje projekty łazienek z prysznicem, które mogą Cię zainspirować i dowiesz się, jakie aranżacje łazienek cieszą się największą popularnością. Zobacz:

 • Pomysł na łazienkę z prysznicem i wanną na poddaszu;
 • Łazienka z prysznicem i wanną w stylu nowoczesnym i ciepłych kolorach
 • Pomysły na urządzenie łazienki z wanną i prysznicem nawannowym;
 • Łazienka z czarnymi, szarymi i drewnianymi płytkami;
 • Łazienka z płytkami marmuropodobnymi - imitującymi marmur
 • Sposoby na urządzenie łazienki z prysznicem narożnym;
 • Łazienka w ciepłej kolorystyce z czarnym prysznicem narożnym kwadratowym;
 • Łazienka w stylu nowoczesnym o metrażu 2,5m2;
 • Łazienka z białymi płytkami ceramicznymi 3D;
 • Łazienka z płytkami drewnopodobnymi w podłodze;
 • Łazienka z prysznicem narożnym pięciokątnym
 • Pomysły na łazienkę z prysznicem walk-in;
 • Łazienka z prysznicem walk-in i czarno złotymi płytkami imitującymi marmur
 • Łazienka z białymi płytkami heksagonalnymi i prysznicem walk-in

Ciekawy projekt łazienki na poddaszu z wanną wolnostojąca

Ciekawy projekt łazienki na poddaszu z wanną wolnostojąca

Gotowy projekt łazienki

Gotowy projekt łazienki

Aranżacje łazienki z prysznicem i wanną na poddaszu

Urządzanie łazienki na poddaszu to wymagające wyzwanie i jeśli musisz się z nim zmagać, może nasza pierwsza propozycja przypadnie Ci do gustu. Poniżej przedstawiamy piękną łazienkę na poddaszu z prysznicem i wanną.

Projekt jasnej i przytulnej łazienki z prysznicem

Pierwsza łazienka w naszym zestawieniu to przestronna, nowoczesna łazienka wyróżnia się tu beżowa kolorystyka, pojawiająca się prawie wszędzie - od płytek naściennych po płytki łazienkowe drewnopodobne. Taka ciepła beżowa kolorystyka daje uczucie przytulności we wnętrzu, a przy tym optycznie powiększa wnętrze jak inne jasne kolory. Niecodzienny, ale piękny wybór kolorystyki. Zastosowano w łazience jasne kolory. Nie zapomniano też o innej kwestii - funkcjonalnej łazience.

Gotowy projekt łazienki w stylu skandynawskim

Gotowy projekt łazienki w stylu skandynawskim

Po lewej stronie pomieszczenia ustawiono prysznic przyścienny. Najczęściej montuje się w łazienkach prysznice narożne, tu niestety nie było takiej możliwości. Łazienka ta urządzona jest na poddaszu, więc przez skosy nie było miejsce na ustawienie prysznica narożnego. Na szczęście jednak wnętrze jest dość miejsca, by prysznic przyścienny nie zajmował wiele miejsca. Obok zobaczymy białą wannę wolnostojącą - we wnętrzu było wystarczająco przestrzeni na urządzenie i prysznica, i wanny. Wannę ustawiono pod ścianą, w najlepszym i najbardziej optymalnym dla niej miejscu. Przy wannie widać praktyczną półkę na szampony, która też ukrywa hydraulikę wanny. Naprzeciwko prysznica zamontowano wiszącą miskę WC, obok której postawiono stojak na ręczniki.

Gotowy projekt z prysznicem narożnym

Gotowy projekt z prysznicem narożnym

Do wnętrza dociera przez większość dnia sporo światła naturalnego przez okno sufitowe. Oprócz tego widać w pomieszczeniu też listwę LED oświetlającą półkę koło wanny. W pomieszczeniu rzucają się też w oczy dekoracyjne pnącza na ścianie przy toalecie ożywiające całe wnętrze.

Projekt łazienki z prysznicem i wanną wolnostojącą na poddaszu

Pomysły na łazienki z wanną z prysznicem nawannowym

Użycie we wnętrzu łazienki prysznica z parawanem prysznicowym to świetne rozwiązanie gdy mamy mało przestrzeni, a chcemy urządzić wannę we wnętrzu. To świetne rozwiązanie także dla osób, które chcą urządzić jednocześnie prysznic i wannę w mniejszych łazienkach. W końcu nie każda łazienka jest jak poprzednia propozycja, gdzie mamy sporo miejsca na i prysznic i wannę osobno. Oto nasze propozycje na aranżacje łazienki z wanną z prysznicem nawannowym.

Projekt łazienki z prysznicem i z czarnymi, drewnianymi i szarymi płytkami

Przedstawiona tu aranżacja małej łazienki urządzona została w stylu nowoczesnym. Od razu pierwsze, co rzuca się w oczy, to wanna z parawanem prysznicowym. Zastosowanie takiego rozwiązania 2w1, czyli połączenia wanny i prysznica to będzie idealne dla osób, które nie mogą się zdecydować między wanną a prysznicem. Praktyczne, a często nawet stylowe rozwiązanie dla łazienki. Oprócz wanny z parawanem prysznicowym tuż obok wisi wisząca toaleta. Z większych elementów wyposażenia widać tu pralkę pod drewnianym blatem. Na blacie trochę dalej ustawiono umywalkę nablatową, pod którą widać szare szafki. Nad umywalką zawieszono duże, okrągłe lustro.

Całe pomieszczenie, jak inne projekty małych łazienek, jest jasno urządzone. Dominują tu jasne barwy pomagające praktycznie urządzić małą łazienkę, jak jasny szary w płytkach imitujących beton na podłodze, drewno w płytkach drewnopodobnych w wannie i blatach i biel w elementach wyposażenia. Widać też tu pewną ilość czerni, między innymi w płytkach w kształcie rombów na ścianie przy wannie.

Projekt łazienki z prysznicem, pralką, suszarką, okrągłym lustrem, czarnymi płytkami 3d

Projekt łazienki z prysznicem, pralką, suszarką, okrągłym lustrem, czarnymi płytkami 3d

Oświetlenie łazienki też dopełnia wystrój. Wszystko to jest bogato oświetlone - widać punkty oświetlenia nad wanną a także lampę wiszącą nad umywalką, oświetlającą odbijające światło lustro. Można też zobaczyć śliczne podświetlenie lustra od tyłu listwą LED. Dzięki temu wszystkiemu wnętrze wydaje się o wiele przestronniejsze, niż jakie jest w rzeczywistości. Na naszym blogu poznaj projekty łazienek w podobnym wystroju.

Projekt łazienki z prysznicem z czarnymi, drewnianymi i szarymi płytkami , duże lustro okrągłę podświetlane led, płytki drewnopodobne położone w jodełkę, pralka pod blatem

Projekt łazienki z płytkami imitującymi marmur

Taka łazienka to popularne inspiracje łazienki w ostatnim czasie. Nowoczesna, jasna łazienka, która jest jednocześnie praktyczna i stylowa.

Poniżej przedstawiony wystrój także ma wannę z parawanem prysznicowym, dzięki czemu wnętrze jest jeszcze praktyczniejsze. Tak samo jak w poprzednim projekcie łazienki, wanna z parawanem ustawiona jest w głębi pomieszczenia, na jego końcu. Oprócz wanny z parawanem widać tuż obok długi blat drewniany, pod którym znajdują się szafki łazienkowe z białymi frontami. Na blacie zamontowane są dwie umywalki nablatowe, a nad nimi wielkie, okrągłe lustro, podobne do tego w poprzednim projekcie. Po drugiej stronie wnętrza stoi miska WC, a obok praktyczny stojak na ręczniki.

Od razu widać w prawie każdym z tych elementów wystroju wnętrza, że dominuje w tej łazience biel, kolor pojawiający się w każdej funkcjonalnej aranżacji łazienki. Między innymi pojawia się on w płytkach marmuropodobnych - takie płytki wyglądają niesamowicie, a w białej kolorystyce świetnie optycznie powiększają wnętrze. Oprócz bieli zobaczymy też tu drewno w formie blatu i czerń w niektórych mniejszych elementach. Dzięki tak jasnej kolorystyce wnętrze wydaje się większe i przestronniejsze.

Dodatkowo całe wnętrze zostało bogato oświetlone, m.in punktami oświetlenia na suficie i lampami wiszącymi koło lustra, a także światłem naturalnym z okna obok wanny z parawanem. Rzucają się też w oczy dekoracyjne rośliny i pnącza, które dodatkowo ożywiają całe wnętrze. Prezentowana aranżacja łazienki jest jasna, przytulna i praktyczna.

Projekt łazienki z prysznicem i płytkami imitującymi marmur, okno w łazience

Gotowe pomysły na łazienki z prysznicem narożnym

Prysznice narożne to najczęściej wybierane prysznice do łazienek. Te modele zajmują najmniej miejsca - róg pomieszczenia to dla prysznica najlepsze i najbardziej optymalne miejsce. Oto więc nasze przykłady projektów łazienek z prysznicami narożnymi - może one będą dla Ciebie najlepsze?

Łazienka w ciepłej kolorystyce z czarnym prysznicem narożnym kwadratowym

Przedstawiona poniżej łazienka nowoczesna jest, podobnie jak pierwszy w naszym zestawieniu, ciepła, jasna, a co za tym idzie - przytulna.

W pokazanym łazience od razu rzuca się w oczy prysznic. Ustawienie w łazience prysznica narożnego w łazience to bardzo dobry pomysł, bo róg pomieszczenia to dla niego najlepsze i najbardziej optymalne miejsce. W tym przypadku użyto czarnego prysznica kwadratowego. Jednak jak to w jest w przypadku dużych łazienek nie trzeba zawsze stawiać na prysznic narożny, bo mamy wystarczająco miejsca na inne rodzaje pryszniców. Tuz obok widzimy blat drewniany z często spotykaną praktyczną umywalką nablatową i szafki łazienkowe z szarymi frontami antracytowymi oraz ponownie duże, okrągłe lustro. Naprzeciwko prysznica widzimy białą toaletę. Nowoczesne łązienki urządzone są w przeróżny sposób.

Projekt średniej łazienki

Projekt średniej łazienki

W tej łazience oprócz prysznica rzuca się w oczy ciepła kolorystyka. Widać tu dużo drewna w formie płytek drewnopodobnych, a także beżowe płytki imitujące kamień. Jedynym większym czarnym elementem wnętrza jest prysznic. Dzięki temu, że kolorystyka jest jasna i ciepła, wnętrze jest przestronne i przytulne. Jest ono dodatkowo wspaniale oświetlone m.in lampą wiszącą nad lustrem, listwa LED za lustrem oraz światłem naturalnym z okna obok prysznica, zasłoniętym roletami drewnianymi. Taki wystrój to modne łazienki na lata - idealny, uniwersalny wystrój, który spodoba się wielu osobom.

 projekt łazienki z prysznicem w ciepłej kolorystyce z czarnym prysznicem narożnym kwadratowym, prysznic z czarnymi aramami, lustro okrągłe podświetlane led, okno w łazience

Mała łazienka w stylu nowoczesnym o metrażu 2,5m2;

Nawet przy tak małym metrażu możemy urządzić wygodną małą łazienkę. Tak, odpowiednie projekty łazienek dostępne są nawet w tak małych metrażach jak 2,5m2! Zaplanowanie małej łazienki o aż tak małym metrażu może być naprawdę problemowe - zaaranżowanie łazienki małej samo w sobie jest wyzwaniem, ale urządzenie łazienki o metrażu 2,5m2 może wydawać się niemożliwe. Jeżeli też musisz poradzić sobie z tym wyzwaniem, ta propozycja może być idealna dla Ciebie.

Zmieszczenie tu odpowiednich elementów wyposażenia nie było proste, ale jak widać - nie było też niemożliwe. Widać tu m.in prysznic narożny - prysznic w narożniku to najlepsza opcja dla tak niewielkiej łazienki, jest to dla prysznica najbardziej optymalne miejsce, gdzie zajmie najmniej miejsca. Dzięki takim meblom mała łazienka jest przestronniejsza i łatwiej się w niej poruszać. Tuż obok widać wiszącą miskę WC, idealny model dla małej łazienki 2,5m2. Po drugiej stronie prysznica postawiono pralkę z górnym wsadem, także dobry model dla mniejszych łazienek. Zwykłe pralki czasem zwyczajnie się nie mieszczą, bo gdy się je otwiera drzwiczki często uderzają o inne elementy wyposażenia lub ściany. Dlatego też użycie takiej praktycznej pralki to świetny pomysł dla niewielkiej łazienki 2,5m2. Naprzeciwko widzimy blat drewniany z szafkami i półkami oraz czarną umywalką nablatową. Nad nimi widać wielkie kwadratowe lustro.

Najciekawsze jest to, że udało się wkomponować w tą małą łazienkę prostokątną całkiem sporo czerni a elementy te wcale nie przytłaczają przesadnie wnętrza. To dzięki temu, że dominują tu kolory, takie jak jasna szarość i drewno. To jasne kolory, które optycznie powiększą całe wnętrze - dzięki temu nawet 2,5m2 wyda się większe! Ważne tu też jest bogate oświetlenie. W tak niewielkich łazienkach im lepiej oświetlimy wnętrze, tym przestronniej. W naszym przypadku widać jasne źródła światła na suficie i lampę wiszącą przy lustrze. Mała, ale praktyczna - zdjęcia aranżacji wystroju pomieszczenia pokazują, że nawet najmniejsze łazienki można urządzić zachowując przy tym funkcjonalność małej łazienki.

Projekt łazienki z prysznicem w stylu nowoczesnym o metrażu 2,5m2, lustro w czarnej ramie, pralka ładowana od góry

Łazienka z białymi płytkami ceramicznymi 3D

Kolejny pomysł na urządzanie nowoczesnej łazienki. To nowoczesny, jasny wystrój z wyróżniającymi się płytkami 3D.

Zaprezentowana tu łazienka wyróżnia się praktycznie w całości biała kolorystyką. Wszystko jest na biało, jedynie drewniany blat i granatowe płytki za toaletą się wyróżniają na śnieżnobiałym tle. Biel to kolor prawie zawsze spotykany kolor jeśli chodzi o projekty małych łazienek, więc to całkiem normalne że dominuje w tej łazience. Dzięki temu kolorowi łazienka jest przestronna i wydaje się większa. Najbardziej jednak rzucają się w oczy nie białe farby na ścianach, a śliczne białe płytki ceramiczne 3D, dające niesamowity, wyjątkowy efekt.

Oprócz oczywiście prysznica narożnego, dzięki któremu oszczędzimy przestrzeń, obok zobaczymy toaletę wiszącą na granatowych płytkach, a naprzeciwko - szafki z drewnianym blatem i umywalką nablatową. Nad nią wisi duże, prostokątne lustro - takie wielkie lustra odbiją światło i optycznie powiększą wnętrze. Wnętrze jest przestronne mimo braku okien dzięki pięknej białej kolorystyce, a także dobremu oświetleniu w postaci jasnej lampy na suficie i podświetlenia lustra. To wszystko wyróżnia aranżację łazienki pokazanej poniżej spośród innych dziś zaprezentowanych.

Projekt łazienki z prysznicem z białymi płytkami ceramicznymi 3D

Łazienka z prysznicem narożnym i pralką

Następna propozycja to przestronna łazienka w stylu nowoczesnym i z prysznicem narożnym, w której znajdują się pralka i suszarka.

Pierwsze, co rzuca się w oczy w tej łazience, to oczywiście prysznic. Idealnie ustawiony prysznic narożny pozwolił na ustawienie dodatkowego wyposażenia - w tym przypadku pralki i suszarki. Ustawiono je jedna na drugim by oszczędzić miejsce. Nad i obok pralek widzimy miejsca do przechowywania, szafki z szarymi frontami. Pomiędzy prysznicem i pralkami oraz naprzeciwko szafek widzimy wieszak i stojak na ręczniki.

Całe wnętrze jest urządzone głównie w szarej kolorystyce - nie jest to jednak bardzo ciemny szary, wnętrze pozostaje więc przestronne i jasne. Na ścianach wyłożono płytki imitujące beton, takie same jak w podłodze, a w strefie prysznica użyto płytek drewnopodobnych.

Światło do wnętrza wpada przez okno nad stojakiem na ręczniki - okno jest niewysokie, ale wystarczająco szerokie, by wpadało do wnętrza wystarczająco promieni słońca. Od szkła prysznica i pralek odbija się też światło z lamp na suficie. To konkretna aranżacja łazienki z której czerpać możemy inspiracje do własnego wnętrza.

Projekt łazienki z prysznicem narożnym i pralką, suszarką w słupku

Łazienka z prysznicem narożnym pięciokątnym

Ta niewielka łazienka wyróżnia się ciekawym prysznicem. Jest to prysznic narożny pięciokątny, rzadko spotykany w łazienkach. Prezentuje się naprawdę stylowo i pasuje do tej łazienki idealnie - i nie tylko do niej, bo taki prysznic pięciokątny idealnie wpasuje się w wiele sposobów urządzenia nowoczesnej łazienki. Do wyposażenia łazienki należy dodać szafki łazienkowe z umywalką meblową. Umywalki meblowe są świetnym rozwiązaniem dla łazienki. Najczęściej są wbudowywane w szafki, dzięki czemu zyskujemy przestrzeń do przechowywania a przy tym ukrywamy hydraulikę umywalki. Obok niej widać toaletę wiszącą - dzięki temu, że nie dotyka podłogi, nie przytłacza optycznie przestrzeni. Nad umywalką zawieszono małe i okrągłe lustro.

Jeśli chodzi o kolorystykę w łazience dominuje szarość i drewno, z elementami bieli i gdzieniegdzie czerni. Wyróżniają się jednak szare płytki łazienkowe za prysznicem, dodające wnętrzu przyjemnego uroku. Wszystko to jest wspaniale oświetlone trzema lampami wiszącymi i światłem naturalnym dochodzącym z okna przy prysznicu, zasłoniętego cienkimi drewnianymi roletami, pasującymi do wyposażenia wnętrza.

Projekt łazienki z prysznicem narożnym pięciokątnym, lustro loft

Wystroje łazienek z prysznicami walk-in

Prysznice walk-in są coraz popularniejsze w łazienkach. To praktyczne rozwiązanie, gdy nie mamy miejsca na całą kabinę, a przy tym wygląda naprawdę stylowo i idealnie wpasuje się w projekty nowoczesnych łazienek. Oto nasze propozycje na łazienki z prysznicami walk-in!

Łazienka z prysznicem walk-in i czarno złotymi płytkami imitującymi marmur

Łazienka powinna być funkcjonalna ale i taka, która spełnia nasze oczekiwania. Poniżej widać sposób na średnią łazienki z prysznicem typu walk-in - takie aranżacje należą do aranżacji łazienek dostępnych z czasem coraz częściej, bo takie prysznice są coraz to bardziej doceniane i popularne. Po drugiej stronie wnętrza widać miskę WC - dzięki temu, że zawieszona jest na ścianie, nie przytłacza wnętrza aż tak bardzo, jak stojąca miska WC.

Prysznic to nie jedyna gwiazda tej łazienki. Od razu rzucają się w oczy piękne płytki imitujące marmur w ślicznym kolorze czerni i złota, co aż przywodzi na myśl styl glamour. Oprócz czerni i złota dominującego na tej jednej ścianie widać też tu sporo jasnej szarości i bieli, dzięki czemu czerń nie pomniejsza aż tak wnętrza. Od razu rzuca się w oczy też wielkie okno, przez które dociera do wnętrza bardzo dużo światła naturalnego. Ale to nie jedyne źródło światła w pomieszczeniu, bo widać też dodatkowe podświetlenie obok wieszaków na ręczniki. To funkcjonalny projekt łazienki, ale i nietuzinkowy - wyróżnia się na tle innych łazienek unikatowym stylem.

Projekt łazienki z prysznicem walk-in i czarno złotymi płytkami imitującymi marmur, wnęki w ścianie z karton gispu przy prysznicu, wnęka na ręczniki

Łazienka z białymi płytami heksagonalnymi i prysznicem walk-in

Kolejna łazienka i pomysł na możliwości wyposażenia łazienki. W tej łazience także mamy do czynienia z prysznicem walk-in. W strefie prysznica użyto płytek drewnopodobnych, a w reszcie wnętrza płytek jasnoszarych. Kolory łazienki dopełniają aranżacje. Dominuje tu przede wszystkim jasna szarość i drewno, z małymi elementami czerni. Chociaż aranżacja łazienki tu przedstawionej wydaje się mała, jasne kolory optycznie ją powiększają.

Idealnie zostały dobrane elementy wyposażenia - nie przytłaczają wnętrza i nie zajmują wiele miejsca. Po lewej widzimy toaletę wiszącą, nad którą zrobiono praktyczną półkę. Obok widać wiszące szafki z drewnianymi frontami i umywalką nablatową, nad którą zawieszono lustro.

Oczywiście w przypadku takiej łazienki należy wszystko odpowiednio oświetlić. Widać tu lampy wiszące nad umywalką i listwę LED oświetlającą półkę, no i oczywiście światło główne dochodzące z sześciu źródeł oświetlenia na suficie.

Najbardziej jednak ze wszystkich elementów tego wnętrza wyróżniają się piękne płytki heksagonalne. Te jasne płytki w kształcie heksagonów to nietuzinkowy, oryginalny dodatek dla wnętrza, dodając mu wyjątkowego klimatu. Takie płytki pasują idealnie do wnętrz nowoczesnych. Prosta, ale bardzo ładna - a wyróżniające się płytki heksagonalne są pięknym dodatkiem do aranżacji.

Projekt łazienki z białymi płytami heksagonalnymi i prysznicem walk-in

Gotowe projekty łazienek z wanną

Planujesz w swojej łazience wannę? Nie wiesz czy wanna w Twojej łązience ma racje bytu? Czy uda Ci się w funkcjonalny sposób ja zagospodarować? Pomysły na inspiracje łazienki znajdziecie poniżej. To łazienki z wanną zarówno duże jak i małe. Zobacz gotowe projekty nowoczesnych łazienek z wanną w rożnych stylach i kolorystyce oraz o rożnym metrażu.

Gotowy projekt łazienki z wanną

Gotowy projekt łazienki z wanną

Mała łazienka z wanną

Zastanawiasz się jak urządzić z wanną małą łazienkę? Jakie elementy do łazienki wybrać?Jakie wybrać meble łazienkowe? jakie płytki, kolory? Dzięki funkcjonalnemu i dopasowanemu projektowi nawet małą łazienkę zmienisz w komfortowy pokój kąpielowy. W przypadku niewielkiego metrażu z każdej strony projekt łazienki musi uwzględniać przede wszystkim funkcjonalność i komfort. Aranżacje łazienki tworzymy pod siebie i nasz gust. Przedstawimy Ci projekty łazienek wykonane przez naszych projektantów.

Aranżacja małej łazienki z wanną w kolorze białym, szarym z czarnymi dodatkami

W tej łazience podstawowym kolorem wystroju wnętrza jest biel. Piękne duże płytki ze wzorem imitującymi marmur nadają przestronności i optycznie powiększają. Wnętrze jest jasne i nowoczesne. W łazience znajduje sie długa wąska wanna , umywalka oraz wc z zabudową do przechowywania.W łazience elementy pomieszczenia zaplanowane są funkcjonalnie. Meble łazienkowe zaplanowane zostały w kolorze białym.

Aranżacja małej łazienki z wanną w kolorze białym, szarym z czarnymi dodatkami

Zdjęcia gotowych łazienek z wanną

W nowoczesnych łazienkach wszystkie elementy wyposażenia łazienek składające się na jej wystrój muszą być dopasowane, funkcjonalnie zaplanowane. Dziś pojęcie nowoczesności bardzo się poszerzyło. Nie mówimy już tu o wnętrzach jedynie białych, czarnych i szarych jak i tych minimalistycznych. Tworzenie projektów łazienek dostosowanych do każdego gustu jest naszą specjalnością.

Przytulna, jasna i elegancka łazienka z wanną

Przepiękna aranżacja wnętrza nowoczesnej łazienki z wanną w jasnych kolorach z czarnymi elementami. W wystroju zastosowane zostały duże płytki imitujące marmur, które nadają wnętrzu łazienki elegancji oraz jasne delikatne drewno ocieplające wnętrze. Wykonany według wymagań projekt łazienki zawiera wannę z szybą prysznicową, wc i bidet a także dwie umywalki.

Przytulna, jasna i elegancka łazienka z wanną

Łazienka w stylu skandynawskim z wanną

Skandynawskie aranżacje łazienki były i nadal są w modzie. Ich naturalny charakter, ciepłe i przytulne a jednocześnie jasne wnętrza mają wielu zwolenników. Aktualnie aranżacje łazienki w stylu skandynawskim opierają się na jasnym naturalnym drewnie, białych meblach, dodatkach w kolorze szarości. W tej łazience połączone zostały płytki w trzech kolorach: biały, szary i drewno. Łazienka dzięki takiej aranżacji jest jasna, wydaje się przestronniejsza i jest przytulna.

Łazienka w stylu skandynawskim z wanną

Pomysł na ciepłą i przytulną łazienkę z wanną w kolorach beż i drewno

Projekt łazienki w nowoczesnej ciepłej odsłonie. Płytki beżowe i imitujące drewno nadają łazience przytulności i wprowadzają niezwykłą atmosferę. Duże lustro, przepiękne oswietlenie przy nim nadają klimatu. W łazience zaprojektowana została wanna z szybą prysznicową, umywalka nablatowa oraz wc z zabudową. Wnętrze łazienki urządzone jest funkcjonalnie.

Pomysł na ciepłą i przytulną łazienkę z wanną w kolorach beż i drewno

Przedstawiliśmy projekty gotowych aranżacji łazienek, inspiracje na modny wystrój łazienki, wykonane przez utalentowanego projektanta z Fabryki Projektów. Pokazaliśmy rożne projekty łazienek. To jednak tylko niektóre z aranżacji łazienek dostępnych na naszym blogu. Podczas urządzania swoich łazienek pamiętajcie, że projekt łazienki musi przede wszystkim być dopasowany do Waszych potrzeb i gustu a wystrój wnętrza łazienek inspirowane rożnymi zdjęciami z Internetu trzeba brać przez palce, bo nie wszystko co dobrze wygląda tam perfekcyjnie sprawdzi się u nas w pomieszczeniu. Wykonywane przez nas projekty łazienki online wykonywane są pod konkretne pomieszczenie i oczekiwania Klientów. Zaprojektuj łazienkę z nami.

Podziel się