Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Ciekawe pomysły na urządzenie i aranżacje łazienki

Publikacja 2020-08-26 12:40:20
Kategorie Wnętrza Łazienki

Pomysłów i sposobów na urządzenie łazienki jest całe mnóstwo. Dotyczy to nie tylko stylu w jakim urządzimy łazienkę ale i samego wystroju łazienki w obranym już stylu aranżacji. Łazienka przede wszystkim powinna być urządzona funkcjonalnie to fakt ale przy tym powinna cieszyć nasze zmysły. W artykule przedstawiamy ciekawe pomysły na urządzenie łazienki. Przedstawione aranżacje łazienek zostały wykonane pod konkretne oczekiwania i potrzeby Klientów.

Urządzasz łazienkę? Brakuje Ci pomysłu na aranżacje łazienki?

Zobacz nasze propozycje na urządzenie łazienki z drewnem, betonem, łazienki z płytkami 3d, płytkami heksagonalnymi, płytkami patchwork, płytkami marmurowymi czy łazienkę w szarości.

Aranżacja łazienki: drewno w nowoczesnej łazience 

Drewno w łazience, płytki drewniane w łazience nie tracą dziś na popularności. Drewno to materiał ponadczasowy. Wprowadza we wnętrzu ciepło, nadaje przytulności nie tracąc na nowoczesnym wyglądzie. Przedstawiony projekt łazienki z drewnem to ciekawa propozycja dla wszystkich , którym zależy na nowoczesnym a zarazem przytulnym wystroju łazienki.

Aranżacja łazienki: drewno w nowoczesnej łazience

Łazienka z płytkami heksagonalnymi 

Płytki heksagonalne to oryginalne rozwiązanie dajce ciekawy efekt. Płytki można dowolnie łączyć i tworzyć własne wzory. Zastosowane w łazience płytki heksagonalne wpływają optycznie na przestrzeń, nadając jej głębi.

Łazienka z płytkami heksagonalnymi

Pomysł na łazienkę z płytkami 3d 

Łazienka z płytkami 3d niewątpliwie stanowi nowy trend. Płytki 3 d mają różne kształty to daje nam wiele możliwości aranżacji. W przedstawionej aranżacji łazienki z płytkami 3d nadają one wnętrzu charakteru, podkreślają je.

Pomysł na łazienkę z płytkami 3d

Aranżacja nowoczesnej łazienki: szarość w łazience 

Kolor szary w aranżacji wnętrz jest ponadczasowy. Szare płytki w łazience czy płytki betonowe w łazience sprawdzą się dobrze i możemy łączyć je z wieloma innymi kolorami czy materiałami. Łazienka zaprojektowana w szarości i drewnie jest obecnie aranżacją niezwykle pożądaną.

Aranżacja nowoczesnej łazienki: szarość w łazience

Łazienka w szarościach

Aranżacja łazienki: płytki marmur w łazience 

Płytki marmurowe w łazience sprawdza się niemal w aranżacji łazienki w każdym stylu i wnętrzu w każdym wymiarze. Choć najlepiej prezentować się będą w dużych łazienkach. Niewątpliwie nadają elegancji. Zaprezentowana na zdjęciach aranżacja łazienki z płytkami marmurowymi jest jasna, sprawia wrażenie optycznie większej, jest elegancka i nowoczesna

Aranżacja łazienki: płytki marmur w łazience

Płytki patchwork w aranżacji łazienki 

Płytki typu patchwork w łazience i nie tylko to sposób na uzyskanie efektu oryginalnego , niebanalnego wnętrza. Pasują między innymi do stylu retro, skandynawskiego czy vintage. Świetnie sprawdzą się we wnętrzach klasycznych, minimalistycznych. Występują w różnych wzorach i kolorach co dodatkowo uatrakcyjnia aranżacje łazienki. Zamieszczone aranżacje łazienki z płytkami patchwork to ciekawe pomysły na to jak urządzić łazienkę z płytkami patchworkowymi.

Płytki patchwork w aranżacji łazienki

Nie wiesz jak urządzić swoją łazienkę? Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług , sprawdź naszą ofertę na projektowanie łazienki online.

Podziel się