Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Łazienka w nowoczesnym z stylu- aranżacja z prysznicem i wanną

Publikacja 2018-11-23 12:27:50
Kategorie Wnętrza Łazienki

Aranżacja łazienki tak by była funkcjonalna , wygodna w użytkowaniu i do tego dobrze się prezentowała bywa prawdziwym wyzwaniem. Tym bardziej jeśli chcemy w łazience umieścić kabinę prysznicową i wannę. Przy dobrym rozplanowaniu i odpowiednim metrażu możemy spełnić takie założenie. Kiedy zastanawiamy się nad projektem łazienki z prysznicem i wanną musimy się zastanowić , które z nich jest dla nas ważniejsze. Z czego korzystamy częściej. Jeśli kąpiel wannie bierzemy sporadycznie a prysznic dwa razy dziennie warto skupić się na większym, wygodniejszym prysznicu a mniejszej wannie. Jeśli natomiast prysznic służy nam sporadycznie i nie wyobrażamy sobie wieczornego relaksu w wannie, zainwestujmy w wygodną, dużą wannę. Planując aranżacje łazienki z prysznicem i wanną musimy pamiętać o zagospodarowaniu wystarczającej ilości miejsca wokół nich. Tak by było nam wygodnie z nich korzystać. Aby w łazience udało się zmieścić zarówno wannę, jak i kabinę prysznicową, musi ona mieć przede wszystkim odpowiedni metraż jakim jest minimum 5 m². Równie istotny jest sam kształt , układ łazienki. Poza tym ważne jest usytuowanie okien , drzwi jak i proporcje ścian. Na nie składa się funkcjonalność i to jak rozmieszczone zostaną w niej urządzenia.

Aranżacja łazienki - projekt wnętrza w stylu nowoczesnym

Na załączonych zdjęciach łazienki w artykule zaprezentowany jest wykonany przez nas pod indywidualne zamówienie projekt łazienki w stylu nowoczesnym. Pomieszczenie dobrze się prezentuje, jest jasne. Podstawą aranżacji łazienki jest kolorystyka bieli, szarości z dodatkiem drewna dla jej ocieplenia.

Łazienka została funkcjonalnie zaplanowana. Założeniem było umieszczenie dwóch umywalek, pralki, suszarki oraz to by zmieścił się prysznic i wanna w łazience oraz rzecz jasna wc. W pomieszczeniu zastosowano podwieszany sufit z nowoczesnym oświetleniem.

Aranżacja łazienki nowoczesnej z wanna i prysznicem, widok na zabudowę pralki, suszarki

Aranżacja łazienki, łazienka z prysznicem i wanną, łazienka w kolorze biały szary drewno

Nasze projekty wnętrz wykonujemy w oparciu o możliwości finansowe klientów, ich potrzeby i oczekiwania. Oferujemy usługę – projektowanie wnętrz online mieszkalnych dzięki , której nie wychodząc z domu jest możliwość zamówienia projektu zarówno całego mieszkania czy domu jak i pojedynczego wnętrza

Podziel się