Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Czarno biała łazienka - zdjęcia

Publikacja 2018-10-25 11:32:54
Kategorie Wnętrza Łazienki

Współcześnie aranżacje łazienek stawiają na nowoczesność , elegancję ale i funkcjonalność. Najpopularniejszymi kolorami obecnie stosowanymi w projektach łazienek są biel, szarość, czerń. Nowoczesne łazienki lubią też kontrasty, chętnie używane są różne połączenia materiałów wykończeniowych jak na przykład : szkło z kamieniem lub płytki ceramiczne z drewnem. Takie aranżacje łazienek nabierają swoistego charakteru. Łazienka powinna być miejscem relaksu bez względu na to czy jest to duża łazienka w domku jednorodzinnym czy mała łazienka w bloku.

Aranżacja nowoczesnej łazienki

Aranżacja nowoczesnej łazienki wcale nie jest łatwa jeśli chcemy uzyskać efekt funkcjonalnego i pięknego wnętrza. Szczególnie jeśli przeprowadzamy aranżacje małej łazienki. Tu szczególną trudność sprawia nam jej funkcjonalność. Chcemy zmieścić wszystko co jest potrzebne i uzyskać jak najwięcej miejsca do przechowywania. Warto w takim wypadku dobierać meble akcesoria dedykowane do małych łazienek lub wybrać opcję mebli wykonywanych na wymiar co znacznie zwiększy nam możliwości zagospodarowania dostępnego miejsca. Trzeba też wziąć pod uwagę , czy w naszej łazience lepszym rozwiązaniem nie będzie na przykład zamiast wanny wstawienie prysznica.

Aranzacje łazienki, mała nowoczesna łazienka biel, drewno, widok na wannę wolnostojącą, prysznic, wc, umywalkę z szafką

Projektowanie łazienki musi być dobrze przemyślane w najdrobniejszym szczególe. Istotne jest by już na tym etapie wziąć pod uwagę oczekiwania i potrzeby domowników, określić budżet przedsięwzięcia. Jeśli już znamy nasze możliwości i oczekiwania przystąpić musimy do precyzyjnego określenia układu funkcjonalnego łazienki. To podstawa by wnętrze było wygodne i komfortowe w użytkowaniu. Kolejny krok to wybór stylu w jakim chcemy by prezentował się nasz projekt łazienki. Teraz możemy przejść do wyboru mebli i akcesoriów łazienkowych oraz kolorystyki i doboru materiałów wykończeniowych. W swojej aranżacji nowoczesna łazienka to również prostota i minimalizm. Dlatego nie przesadzajmy z ilością dodatków i rzeczy poustawianych na wierzchu.

Biało czarna łazienka: zdjęcia

W artykule prezentujemy zdjęcia łazienki. To elegancka, gustowna i nowoczesna aranżacja łazienki wykonana pod indywidualne zamówienie przez naszego projektanta wnętrz. Kolorystyka łazienki to biel, czerń z elementami srebra. Znajduje się w niej wanna z hydromasażem, prysznic we wnęce, umywalka z blatem i szafkami, spore prostokątne podświetlane lustro oraz wc z zabudową. W łazience znajduje się nowoczesne oświetlenie i podwieszany sufit. Taka łazienka z wanną i prysznicem to marzenie nie jednego z nas.

Aranżacja nowoczesnej łazienki, łazienka z wanną i prysznicem, płytki białe, czarne i srebne

Podziel się