Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Wanna czy prysznic w łazience ?

Publikacja 2018-10-25 11:56:24
Kategorie Wnętrza Łazienki

Przed wieloma dylematami stajemy przeprowadzając aranżacje łazienki . Musimy podjąć wiele decyzji. Zdecydować o układzie funkcjonalnym, wybrać styl aranżacji. Zdecydować się na to jakich materiałów do jej wykończenia chcemy użyć. Czy ma w niej znaleźć się umywalka nablatowa czy wpuszczana, okrągła a może prostokątna. Jakie płytki wybrać by była to łazienka nowoczesna i elegancka? Jakie dobrać dodatki ?

Aranżacje łazienki - wanna czy prysznic ?

Urządzając łazienkę jednym z pytań jakie również pojawia się na tym etapie jest wanna czy prysznic ? Tak naprawdę jest to kwestia naszych potrzeb i stylu życia. Dla jednych szybki prysznic jest wystarczający innym potrzeba czasu i relaksu w wannie. Jednak decydując o wyborze powinniśmy wziąć tez pod uwagę układ funkcjonalny naszej łazienki. Cudownym rozwiązaniem jest łazienka z wanną i prysznicem jednak by było to możliwe musimy mieć odpowiednio duże pomieszczenie i o dobrym układzie. Niestety większość łazienek szczególnie jeśli mieszkamy w bloku nie daje nam takiej możliwości. Więc musimy zdecydować się na jedno z nich.

Wanna w łazience

Decydując się na wannę w łazience , zastanawiamy się co będzie lepsze dla naszego pomieszczenia.Czy ma być to łazienka z wanną prostokątną w zabudowieczy z wanną narożną a może najlepszym wyborem będzie łazienka z wanną wolnostojącą. Obecnie wybór wanien zarówno pod względem ich wielkości, kształtu jest ogromny. To na jaką wannę się ostatecznie zdecydujemy definiuje przede wszystkim sama łazienka oraz nasz gust i możliwości finansowe. Wybierając na przykład wannę wolnostojąca musimy liczyć się z większymi kosztami. Na taką wannę potrzebne jest też odpowiednie miejsce by całość aranżacji łazienki wyglądała dobrze.

Prysznic w łazience

Wybierając opcję - prysznic w łazience musimy zdecydować o jego wielkości, wyglądzie kabiny , brodzika oraz o tym czy będzie to prysznic z drzwiami czy bez nich typu walk- in. Tu zadecydować powinno to co będzie dla nas wygodniejsze oczywiście biorąc pod uwagę sam układ pomieszczenia. Jeśli chodzi o wybór prysznica na rynku jest tak samo jak w przypadku wanny również szeroki.

Łazienka - aranżacja z wanną i prysznicem

Łazienka - aranżacja z wanną i prysznicem

Aranżacja łazienki wykonana jest w biel w połączeniu z drewnem. W pomieszczeniu znajduje się również spora szafka z umywalką, duże lustro oraz zabudowa gdzie umieszczone zostały pralka i suszarka i oczywiście wc. Pomieszczenie jest jasne, sprawia wrażenie przestronnego. Pomimo swoich nie za dużych wymiarów zostało funkcjonalnie zagospodarowane. Jest komfortowe i wygodne w użytkowaniu. Przedstawiona w artykule łazienka to aranżacja łazienki z wanną i prysznicem.

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)