Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Najlepszy sposób na zaaranżowanie salonu w kolorach zimnych

Publikacja 2018-08-22 15:39:08
Kategorie Wnętrza Salonu

Aranżacja salonu w stylu nowoczesnym to marzenie nie jednego z nas. Wiemy co nam się podoba, wiemy co chcemy żeby się w nim znalazło. Upatrzyliśmy sobie meble i kolory farb ale nie jesteśmy przekonani czy to wszystko ze sobą będzie dobrze wyglądało, czy będzie do siebie pasować i dobrze prezentować sie w naszym salonie.

Styl nowoczesny ma dziś równie wielu zwolenników co i przeciwników. Dla tych pierwszych jest oznaką harmonii, czystości, przestronności i elegancji dla drugich jest zbyt surowy i zimny. Salon w stylu nowoczesnym to funkcjonalność, prostota i minimalizm.

Projektowanie salonu

Projektowanie naszego salonu warto rozpocząć od ustalenia jakie mamy potrzeby z nim związane co jest dla nas priorytetem. Ważne by na początku określić również budżet jaki możemy przeznaczyć na projekt salonu. Musimy określić się również co do stylu aranżacji salonu. By nasz salon był miejscem dla nas miejscem komfortowym należy wybrać najlepszy układ funkcjonalny. Optymalnie i ergonomicznie rozplanować dostępną przestrzeń. Dopiero wówczas możemy rozpocząć wybieranie mebli, dodatków i elementów wystroju wnętrza. Idealny projekt salonu to taki , który odpowiada na potrzeby jego użytkowników. To miejsce w których z przyjemnością spędzamy czas w gronie rodziny czy przyjaciół.

W aranżacji salonu w stylu nowoczesnym stawiamy na proste meble, proste formy, jasne kolory podkreślone wyraźniejszymi, mile widziane jest szkło, metal, drewno, kamień, beton, plastik. Nowoczesny salon to również przestronność dlatego nie ma tu miejsca na przesadność dodatków,

Aranżacja salonu - projekt, zdjęcia

Zamieszczone w artykule zdjęcia to aranżacja salonu w stylu nowoczesnym wykonana pod indywidualne zamówienie dla naszych klientów. Projekt salonu wykonany został w oparciu o potrzeby , oczekiwania i wskazany przez klientów budżet. W salonie znajduje się duży, rozkładany stół co dla zamawiających było priorytetem. Jest również sofa w szarym kolorze, stoliczek kawowy oraz nowoczesna biała meblościanka. W salonie całości aranżacji dopełnia oświetlenie zarówno to centralne jak i nad stołem czy podłogowe.

Nasze projekty wnętrz wykonujemy w oparciu o przesłane wymiary, preferencje i możliwości finansowe klienta. Oszczędzamy również czas zamawiających przygotowując dla klientów specyfikację materiałową wraz ze wskazaniem sklepów gdzie zakupią użyte w projekcie materiały.

Aranżacja salonu, nowoczesny styl

Salon, nowoczesne wnętrze, biały, szary

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)