Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Aranżacja salonu w stylu nowoczesnym w Kołobrzegu

Publikacja 2018-08-14 10:59:02
Kategorie Wnętrza Salonu

Aranżacja salonu musi być dobrze przemyślana i zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach. Salon jest pomieszczeniem reprezentacyjnym. To jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszych domach. Miejsce spotkań z rodziną i znajomymi. W nowoczesnej aranżacji w małych wnętrzach salon co raz częściej łączony jest z kuchnią tworząc salon z aneksem kuchennym lub kuchnia zostaje na niego otwarta. Jednak zwolenników osobnego salonu wciąż nie brakuje idą za tym indywidualne oczekiwania jego użytkowników bądź w mieszkaniu nie ma możliwości na połączenie go z kuchnią.

Jaki styl wybrać w aranżacji salonu?

Aranżacje salonu wykonane mogą być w różnym stylu. Jego wybór zależy od naszych preferencji, gustu i od tego jakie efektu oczekujemy od naszego wnętrza. Musimy się zastanowić czy chcemy mieć ciepły, przytulny salon czy lepiej odnajdziemy się w surowszym, eleganckim nowoczesnym wnętrzu. Każdy styl ma swoje wyznaczniki. Na przykład styl skandynawski cechuje prostota, minimalizm, uwielbienie natury i funkcjonalność. Sprawdzą się tu szarości, biel, drewno, geometryczne wzory , proste meble i oszczędność w dodatkach. W aranżacji salonu w stylu nowoczesnym z kolei sprawdzą się biel, szarość , czerń, beże i brązy. W dodatkach szkło, beton, kamienie. Ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Tym , którzy go nie lubią przeszkadza przede wszystkim to , że jest zbyt surowy, chłodny brakuje im w nim przytulności. Dla jego zwolenników elegancja i czystość formy jest atutem.

Jak zaprojektować salon?

Projektowanie salonu zacznijmy od ustalenia tego jakie środki jesteśmy w stanie na jego aranżacje przeznaczyć. Wybierzmy styl w jakim urządzimy salon. Przeanalizujemy pomieszczenie i określmy jego układ funkcjonalny. Salon ma być dopasowany do naszych potrzeb i stylu życia. Idealnie urządzony salon to salon funkcjonalny nie tylko piękny. Chodzi przecież o to by było nam i naszym gościom w nim wygodnie i przyjemnie spędzać czas. Weźmy to pod uwagę wybierając chociażby meble. Jeśli przyjmujemy dużo gości z którymi chętnie spędzamy czas przy stole zaplanujmy odpowiednią ilość miejsca na niego. Niech stół będzie funkcjonalny, rozkładany z wygodnymi krzesłami. Jeśli natomiast sporo czasu spędzamy na wspólnym oglądaniu filmów a naszym centrum życia rodzinnego jest kanapa pomyślmy o dużym narożniku i odpowiedniej szafce RTV na sprzęt.

Aranżacja salonu - przykład, projekt, zdjęcia

W artykule zostały umieszczone zdjęcia. To projekt salonu wykonany pod indywidualne zamówienie. Aranżacja salonu wykonana została w stylu nowoczesnym. Na ścianie telewizyjnej umieszczone zostały płyty betonowe architektoniczne. Całość aranżacji utrzymana jest w kolorystyce bieli i szarości. W salonie wydzielono część jadalniana w której znajduje się duży biały rozkładany stół z wygodnymi krzesłami a nad nim dodatkowe oświetlenie. W części wypoczynkowej znajduje się szara sofa, nowoczesny biały stolik kawowy , kominek i sufit podwieszany z nowoczesnym oświetleniem. Nasze projekty wnętrz wykonujemy w 3 wariantach wraz z listą zastosowanych materiałów i sklepów w jakich można je zakupić. Aranżacje salonu zawsze przygotowywane są w oparciu o indywidualne potrzeby i możliwości finansowe naszych klientów

Salon z kominkiem i sufitem podietlanym LED

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)