Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Aranżacja salonu z jadalnią. Nowoczesny projekt wnętrz

Publikacja 2021-06-22 06:17:29
Kategorie Salony

Nowoczesny salon z jadalnią to wnętrze reprezentacyjne, urządzone funkcjonalnie, i pomysłem. To miejsce rodzinnych spotkań, relaksu, odpoczynku. W salonie z jadalnią przyjmujemy również naszych gości. Projekt wnętrz salonu z jadalnią musi być więc zaplanowany z dbałością o każdy, najdrobniejszy szczegół. Nie wiesz jak urządzić salon z jadalnią? A jak podoba Ci się taka aranżacja salonu z jadalnią?

Nowoczesna aranżacja wnętrz stawia na jakość nie na ilość, ma być przestronnie i komfortowo, prosto a jednocześnie niebanalnie. W nowoczesnym salonie z jadalnią nie ma miejsca na niepotrzebne rzeczy. Tutaj króluje zasada „mniej znaczy więcej” Salon z jadalnią urządzony w stylu nowoczesnym to idealny wybór dla osób ceniących sobie minimalizm i prostą formę.

Salon z jadalnią. Nowoczesna aranżacja wnętrz 

Urządzanie salonu z jadalnią rozpocznij od określenia najbardziej komfortowego układu funkcjonalnego. Najprościej mówiąc musisz ustalić co, gdzie będzie stało. Od tego będzie zależała Twoja wygoda w codziennym przebywaniu w salonie. Sama kwestia wyboru miejsca na stół z krzesłami, jego wielkość, kształt czy odpowiednia ilość zaplanowanego miejsca na niego jest niezwykle istotna. W jednym wnętrzu narożnik wpasuje się idealnie w innym z kolei będzie tylko przeszkadzał i psuł całą aranżacje w przeciwności do dużej sofy i fotela Dlatego przeanalizuj wnętrze dokładnie, przemyśl swoje oczekiwania zanim cokolwiek zdecydujesz się zakupić i zaczniesz decydować o wystroju salonu z jadalnią. Dziś najczęściej wybieranym stylem podczas urządzania wnętrz jest styl nowoczesny. I choć dziś też nowoczesna aranżacja wnętrz nie jedno ma imię bo bardzo często łączona jest chociażby z klasyką, loftem czy stylem skandynawskim. To w nowoczesnej aranżacji salonu z jadalnią idealne będą neutralne kolory bazowe, drewno, beton, cegła, szkło, metal. Urządzając nowoczesny salon z jadalnią zastosujmy minimalizm w dodatkach i dekoracjach. Mile widziane będą mocniejsze akcenty kolorystyczne podkreślające aranżacje wnętrza.

Salon z jadalnią, widok na aranżację stołu

Aranżacja salonu z jadalnią. Nowoczesny projekt wnętrz

Projekt nowoczesnego salonu z jadalnią : szary, drewno, czarny, beton 

Zaprezentowana aranżacja wnętrza salonu z jadalnią wykonana została pod konkretne potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe. W salonie zaplanowana została część wypoczynkowa i jadalniana. W części wypoczynkowej zaaranżowane zostały duża sofa w kolorze szarym, stolik kawowy, kominek z miejscem na drewno oraz ściana TV natomiast w jadalnianej znajduje się nowoczesny drewniany, rozkładany stół z tapicerowanymi krzesłami w kolorze szarym i oświetleniem. Na ścianie RTV znajdują się lamele. Kominek obłożony został płytami betonowymi. Zarówno nad stołem jak i w części wypoczynkowej zostało zaproponowane nowoczesne oświetlenie w kolorze czarnym dla nadania kontrastu i przysłowiowego pazura. Drewno nadaje przytulności i ciepła i przełamuje szarość.

Jeśli nie wiesz jak urządzić salon z jadalnią to na naszym blogu znajdziesz więcej artykułów o tematyce urządzania wnętrz, zdjęcia aranżacji wnętrz salonu i nie tylko, które mogą posłużyć za inspirację.

Na naszej stronie możesz też skorzystać z pomocy profesjonalisty zamawiając projekt salonu wykonywany pod indywidualne zamówienie

Salon z jadalnia, aranżacja ściany rtv, panele drewniane, kominek, beton na ścianie, dodatki czarnego i drewna