projekt wnętrza

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Zobacz cennik projektowania wnętrz:

WIĘCEJ

Aranżacja wnętrz: Salon z kuchnią połączony z przedpokojem

Publikacja 2019-09-10 19:29:16
Kategorie Salony z kuchnią

Aranżacja wnętrz: Salon z kuchnią połączony z przedpokojem

Nowoczesne wnętrza lubią przestrzeń , otwarte pomieszczenia. Co raz więcej osób wybiera rozwiązanie jakim jest salon z kuchnią a nawet salon z kuchnią połączony z przedpokojem czy inaczej salon z kuchnią otwarty na przedpokój czy hol. Decydując się na tak połączoną strefę dzienną, kuchenną i wejściową musimy zadbać by była zaprojektowana spójnie pod względem stylistycznym. Salon to najbardziej reprezentacyjne i rodzinne pomieszczenie w każdym mieszkaniu. Kuchnia z kolei jest sercem każdego domu a przedpokój czy hol stanowią wizytówkę i od progu zapraszają do wnętrza informując czego można się spodziewać. Aranżacja salonu z kuchnią i holem może nie być zadaniem łatwym choć na pewno urządzanie wnętrza salonu z kuchnią i przedpokojem jest niezwykle przyjemne i sprawia wiele radości.

Pomysłów i sposobów na to jak urządzić salon z kuchnią i holem jest wiele. Abyśmy byli zadowoleni z efektu końcowego musimy precyzyjnie określić nasze potrzeby i oczekiwania. Przemyśleć dokładanie układ funkcjonalny wnętrza i zdecydować w jakim stylu chcemy wykonać aranżacje salonu z kuchnią i przedpokojem. Przyda się dobry projekt wnętrza dzięki któremu nie będziemy narażeni na źle podjęte decyzje i często kosztowne błędy które będą rzutować na całość aranżacji wnętrza.

Projektowanie salonu z kuchnia i przedpokojem

Projektując wnętrze salonu z kuchnią i przedpokojem trzymajmy się kilku zasad. Przede wszystkim zadbajmy o funkcjonalność każdej ze stref oraz spójny wystrój. Nie traktujmy przedpokoju jak przechowalni a jak wizytówkę naszego mieszkania. Ma być wygodnie ale i ładnie. Projektując przedpokój nie starajmy się za wszelką ceną zapełnić każdy kat zbędnymi meblami. Wspólna przestrzeń salonu z kuchnią i przedpokojem może stanowić wyzwanie aranżacyjne. Warto wiec obrać jeden kierunek i trzymać się go konsekwentnie, nawiązując czy to kolorystycznie czy poprzez dodatki w każdym z pomieszczeń tak by pasowało do reszty. Decydując się na podłogę możemy zaaranżować je na dwa sposoby albo poprzez zastosowanie jednego rodzaju na całości powierzchni co optycznie powiększy wnętrze lub podzieleniu na dwa rodzaje podłóg poprzez na przykład zastosowanie płytek w kuchni czy przedpokoju a paneli w salonie to z kolei optycznie wydzieli nam przestrzeń. To samo dotyczy się aranżacji sufitów czy ścian. Nie zapominajmy o oświetleniu, które również powinno być do siebie dobrane i nawiązywać do obranego stylu aranżacji.

W poszukiwaniu inspiracji na aranżacje salonu z kuchnią i przedpokojem koniecznie zajrzyj na naszego bloga na którym znajdziesz projekty salonu z kuchnią, projekty salonu z kuchnią i holem oraz wiele innych, artykuły o tematyce urządzania wnętrz.

Aranżacja salonu z kuchnią i holem: szary, beż, biały, drewno

Zamieszczone w artykule zdjęcia mogą stanowić inspirację, przedstawiają wykonany pod indywidualne zamówienie projekt wnętrza salonu z kuchnią i holem. Wnętrze zostało zaprojektowane w kolorach szarości, beżu i bieli oraz drewnie, które nadaje przytulności i ciepła. Na podłodze znajdują się panele winylowe zachowane na całości powierzchni, zaprojektowane zostały podwieszane sufity z oświetleniem.

Aranżacja wnętrz: Salon z kuchnią połączony z przedpokojem

Kuchnia 

Zabudowa mebli kuchennych składa się z białych i drewnianych szafek. Zaprojektowana jest w kształcie litery U, zakończona ciekawie zaaranżowaną wyspą. Pomiędzy szafkami dolnymi i górnymi jest panel drewniany dekoracyjny.

Kuchnia, kształcie litery U, kolor szary, beż, biały, drewno

Salon 

W salonie zaprojektowane zostały, sofa, dwa fotele, stolik kawowy, podwieszana szafka RTV. Na ścianie telewizyjnej znajdują się modne obecnie lamele drewniane, które powtarzając się na ścianie za sofą.

Salon

Przedpokój

W przedpokoju na jednej ze ścian znajduje się nowoczesna geometryczna tapeta a po drugiej stronie ozdobne lustro z podwieszaną szafką. Uroku dodają wysokie nowoczesne białe donice. Zastosowana kolorystyka nawiązuje do salonu i kuchni. W przedpokoju zaproponowane zostały białe drzwi.

Przedpokój

 

Potrzebujesz pomocy w urządzeniu salonu z kuchnią i przedpokojem? Zapoznaj się z naszą ofertą na projektowanie wnętrz online i zamów projekt salonu z kuchnią i holem https://e-wystroj-wnetrz.pl/projektowanie-wnetrza/salon-z-kuchnia-i-holem-funkcjonalne-i-niebanalne-wnetrza

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)