Projektowanie wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Pomysł na wnętrza mieszkania w Gliwicach. Zobacz salon z aneksem, hol i łazienke

Publikacja 2019-08-22 13:51:32
Kategorie Wnętrza mieszkania i domu

Projekt wnętrza powinien opierać się na potrzebach, oczekiwaniach i możliwościach finansowych mieszkańców. Projektowane przez nas wnętrza mieszkania w Gliwicach, zaprezentowane na zdjęciach to salon z aneksem kuchennym, hol i łazienka. Aranżacja wnętrza została wykonana w stylu nowoczesnym, w kolorystyce biel, beż z dodatkiem drewna i koloru granatowego. Urządzając wnętrza swojego mieszkania musimy zadbać o to by były one zarówno funkcjonalne jak i swoją aranżacją sprawiały, że będziemy czuć się w nich dobrze i z przyjemnością będziemy spędzać w nich czas i odpoczywać. Z pozoru może wydawać się to proste. Jednak kiedy przychodzi nam się zmierzyć z urządzaniem pojawiają się wątpliwości, trudności w funkcjonalnym zagospodarowaniu wnętrz oraz problemy ze spójną aranżacją. Wydaje nam się, że wiemy co chcemy, co nam się podoba ale połączenie tego w taki sposób by efekt był zadawalający nie jest już takie proste.

Jeśli nie wiesz jak urządzić wnętrza swojego mieszkania zapoznaj się z naszym blogiem, na którym znajdują się aranżacje wnętrz w różnych stylach oraz artykuły o tematyce wystroju wnętrz.

Jeśli potrzebujesz pomocy możesz skorzystać również z naszej usługi projektowanie wnętrz online i zamówić projekt wnętrza całego mieszkania lub pojedynczych pomieszczeń.

Urządzamy salon z aneksem kuchennym 

Salon z aneksem kuchennym składa się z aneksu kuchennego - zabudowy mebli kuchennych, wyspy połączonej  ze ścianką na której znajduje się telewizor i szafka RTV, strefy jadalnianej w której umieszczono stół z krzesłami w kolorze drewna i granatu oraz strefy wypoczynkowej gdzie znajduje się duży narożnik w kształcie litery U, stolik kawowy. Meble w aneksie kuchennym zaprojektowane zostały w kolorze białym, drewnie z czarnym blatem. W pomieszczeniu znajdują się podwieszane sufity z oświetleniem oraz dodatkowo umieszczone zostały wiszące nowoczesne lampy nad stołem. Ściany są w kolorze beżowym, zdobią je nowoczesne obrazy w kolorach granatowych. Podłoga jest drewniana.

Urządzamy salon z aneksem kuchennym , meble kuchenne białe z drewnem, wyspa połaczona ze ścianką na której znajduje się telewizor

Salon z aneksem, hol i łazienka: projekt wnętrza, styl nowoczesny - Gliwice, ściany w kolorze beżowym, granatowe krzesła

Aranżacja holu, przedpokoju 

Przedpokójhol został zaprojektowany tak by nawiązywał do salonu z aneksem kuchennym. Na jednej ze ścian zastosowany został kamień dekoracyjny, pozostałe ściany pomalowane są w delikatnym beżowym kolorze. W przedpokoju zaplanowano szafę z drzwiami przesuwnymi, siedzisko z szarym tapicerowanym oparciem, z szafką na buty oraz lustro z wiszącą szafką na drobiazgi. W aranżacji przedpokoju pojawia się również drewno , które ociepla i nadaje przytulności wnętrzu.

Aranżacja holu, kamień dekoracyjny, szafka wisząca, lustro

Aranżacja przedpokoju, szafa z drzwiami przesuwnymi, siedzisko z szarym oparciem tapicerowanym, szafka na buty

Łazienka urządzona funkcjonalnie i pięknie 

Łazienka urządzona została spójnie z aranżacją całego mieszkania. Znajduje się w niej drewno, kolor beżowy dodatki koloru czarnego, szarego i granatowego. W łazience zaplanowana została duża wanna z parawanem, duża szafka z dwoma umywalkami, wc z zabudową oraz miejsce na pralkę. Płytki w łazience w kolorze beżowym i drewnie nadają wnętrzu ciepła ale i elegancji.

Łazienka urządzona funkcjonalnie i pięknie

Łazienka, duża szafka z dwoma umywalkami, wc z zabudową oraz miejsce na pralkę. Płytki w łazience w kolorze beżowym i drewnie

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)