Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT JUŻ DZIŚ >>>

PROMOCJA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Aranżacje pokoju dla dziecka: pomysły, zdjęcia

Publikacja 2019-03-01 10:04:17
Kategorie Pokoje dziecięce

Aranżacja pokoju dla dziecka to dla każdego rodzica wyzwanie. Bez względu na to z jakim pokojem mamy do czynienia chcemy by nasze dziecko miało piękny i funkcjonalny pokój. By było w nim miejsce na wszystkie potrzebne rzeczy ale i przestrzeń do zabawy. Szczególnie pokój dziecięcy na poddaszu może sprawić trudności aranżacyjne rodzicom lub pokoje dziecięce które są wąskie, nieustawne. Aranżacje pokoju dziecięcego musimy przemyśleć i zaplanować w najdrobniejszym szczególe. Pokój dla dziecka musi być przede wszystkim miejscem bezpiecznym, pozwalającym dziecku na samodzielność. Pokój dziecięcy powinien sprzyjać odpoczynkowi i relaksowi. Nie powinien być urządzony tak by nadmiernie dziecko pobudzać. W pokoju dziecka dobrze jest zaplanować miejsce do swobodnej zabawy. By w pokoju panował ład i porządek powinniśmy pomyśleć o miejscu do przechowywania dziecięcych zabawek. Najlepiej zorganizowanym w taki sposób by nasze dziecko samo mogło po zabawie złożyć swoje zabawki. Urządzając pokój dziecka wykonujemy wszystko krok po kroku i we właściwej po sobie kolejności. Zacznijmy od określenia potrzeb związanych z pokojem. W następnym kroku znajdźmy najlepszy układ funkcjonalny dla pokoju. Kiedy już to będziemy mieli zrobione wybierzemy styl w jakim chcemy przeprowadzić aranżacje pokoju dla dziecka i dopiero pod niego możemy zacząć decydować o kolorystyce, wystroju, elementach wykończeniowych, dodatkach.

Aranżacja pokoju dla dziecka na poddaszu

Aranżacja pokoju dla dziecka na poddaszu przedstawiona na zdjęciach to projekt pokoju dla chłopca wykonany pod indywidualne zamówienie. W pokoju chłopca znajduje się szafa na wymiar w kolorze białym, regały na przechowywanie zabawek do których można wstawić kolorowe kosze co ułatwi segregacje zabawek a dziecku da możliwość samodzielnego ich składania i wyjmowania. Jest łóżko w kształcie samochodu stoliczek z krzesełkami, półki na książeczki oraz przewidziane miejsce na biurko. Projekt pokoju dla chłopca na poddaszu wykonany jest w kolorystyce biel, beż z dodatkiem delikatnego niebieskiego. Pokój dziecka jest jasny, funkcjonalny.

Aranżacja pokoju dla dziecka na poddaszu, jasny pokój, łóżko samochód, kolory beż z dodatkiem delikatnego niebieskiego, regały na przechowywanie zabawek

Aranżacja pokoju dla dziewczynki

Aranżacja pokoju dla dziewczynki którą przedstawiamy na zdjęciach w artykule to również wykonany pod indywidualne zamówienie projekt pokoju dla dziecka. Kolorystyka pokoju dziewczynki to delikatny róż, szarość i biel z ocieplającym wnętrze dodatkiem drewna. Pokój dziewczynki to łóżko, blat biurka połączony z komodami nad którymi umieszczony został telewizor. Na ścianie są zamieszczone półki na książki. Przy wejściu znajduje się szafa przesuwna a przy łóżku lustro dla młodej damy. Pomimo tego , ze pokój dla dziewczynki jest mały zmieściło się w nim wszystko co było potrzebne. Dzięki jasnej kolorystyce pokój wydaje się być optycznie większy.

Jeśli nie wiesz jak urządzić pokój dla dziecka zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na projekty pokoju dziecięcego

Aranżacja pokoju dla dziewczynki, szafa przesuwna, kolorysyka delikatny róż, szarość i biel, półki na książki

Aranżacja pokoju dla dziewczyny, telewizor w pokoju, komoda biała, tapeta różowo szara

Aranżacja pokoju dla nastolatka na poddaszu, chłopca

Zdjęcia aranżacji pokoju dla nastolatka to kolejny wykonany pod indywidualne zamówienie projekt : aranżacja pokoju dla nastolatka na poddaszu. Pokój chłopca urządzony jest w kolorystyce: biel, szarość i drewno z dodatkiem koloru niebieskiego. W pokoju znajduje się łóżko, duże biurko , regały na książki, duża, pojemna szafa oraz komoda na telewizor i sprzęt RTV. Wnętrze jest funkcjonalnie urządzone, jasne. Daje możliwość metamorfozy wystroju.

Jeśli nie wiesz jak urządzić pokój dla nastolatka zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na projekty pokoju młodzieżowego.

Aranżacja pokoju dla nastolatka na poddaszu, chłopca, duże biurko pod oknem, kolorystyka biel, szaarość, niebieski

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)