Projekty wnętrz


PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Beż, biel, szarość i drewno: Projekt salonu z kuchnią

Publikacja 2019-05-09 16:26:43
Kategorie Salony z kuchnią

Beż, drewno, szarości i biel to idealne połączenie dla osób ceniących sobie ciepłe, przytulne ale i nowoczesne wnętrza. Projekt salonu z kuchnią w takim połączeniu kolorystycznym sprawdzi się świetnie. Biel jest ponadczasowa, optycznie powiększa przestrzeń. Szarość komponuje się z nią idealnie, nadaje nowoczesnego charakteru. Beż i drewno natomiast ocieplają wnętrze, nadają przytulnego charakteru aranżacji. Oczywiście całość musi być wykonana ze smakiem i wyczuciem. W artykule przedstawiliśmy zdjęcia nowoczesnego salonu z kuchnią. To aranżacja salonu z kuchnią wykonana dla naszych Klientów pod indywidualne zamówienie. Stworzona w oparciu o oczekiwania i możliwości finansowe zamawiających. Wnętrze salonu z kuchnią jest ciepłe i przytulne a przy tym ma nowoczesny charakter. Na naszym blogu znajdziesz więcej zdjęć, aranżacji salonu z kuchnią w różnych stylach i kolorystyce. Jeśli nie wiesz jak urządzić salon z kuchnią, brakuje Ci pomysłu, nie wiesz jak połączyć sensownie swoje oczekiwania możesz również zamówić u nas projekt salonu z kuchnią

Urządzamy salon z kuchnią 

Salon to najbardziej reprezentacyjne miejsce w naszych mieszkaniach i domach. To również miejsce rodzinnych spotkań. W salonie przyjmujemy naszych gości, organizujemy uroczystości, święta. Salon połączony z kuchnią stanowi centralne wnętrze. Kuchnia i salon powinny być spójne stylistycznie, nawiązywać do siebie i tworzyć całość. Salon z kuchnią powinien być urządzony przede wszystkim funkcjonalnie. Aby taki był musimy:

  • precyzyjnie przemyśleć jakie mamy potrzeby związane z kuchnia i salonem. To znaczy czy będziemy potrzebować w nich dużo miejsca do przechowywania, czy potrzebujemy większą ilość miejsca na ścianę RTV czy na przykład bardziej potrzebne jest nam sporo miejsca na duży rodzinny stół. Jeśli chodzi o kuchnie to pamiętać musimy, że urządzamy ja na lata dlatego warto dobrze ją rozplanować w najmniejszym szczególe by cieszyć się wygodą i komfortem jej użytkowania.
  • kiedy wiemy już co potrzebujemy, musimy znaleźć najlepsze funkcjonalne ustawienie. Musimy ergonomicznie rozplanować dostępną przestrzeń by użytkowanie salonu i kuchni było wygodne i spędzanie w nich czasu przyjemne.
  • teraz musimy wybrać styl aranżacji salonu z kuchnią. Zastanówmy się w jakim wnętrzu czujemy się dobrze, nie kierujmy się tylko modą i trendami te przeminą a my zostaniemy z wnętrzem , które nie do końca nam pasuje.
  • Po wyborze stylu dopiero rozpoczynamy wybór elementów wyposażenia wnętrza, elementów dekoracyjnych, dodatków, kolorystyki. Nigdy odwrotnie jeżeli chcemy wnętrze urządzone spójnie stylistycznie.

Beż, biel, szarość i drewno: Projekt salonu z kuchnią

Beż, biel, szarość i drewno – projekt salonu z kuchnią 

Beż, biel, szarość i drewno to kolorystyczne zestawienie prezentowanego na zdjęciach salonu z kuchnią. Beżowe ściany i sofa, drewniana podłoga, biel i drewno zastosowane w meblach kuchennych oraz w salonowych. Nowoczesne oświetlenie i delikatne dodatki sprawiają , że wnętrze jest jasne, przestronne i przytulne. Salon z kuchnią urządzony jest urządzony funkcjonalnie. A wam jak podoba się taka aranżacja salonu z kuchnią?

Projekt salonuz kuchnią w kolorach beż, szary, biały i drewno

Salonz kuchnią, projekt wnętrza w ciepłych kolorach beż, szary, biały i drewno

Salon z kominkem, kuchnia z wyspą, projekt wnętrza w kolorach, biały, beż szary i drewno

Podziel się

Dodaj komentarz

 (with http://)