Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Przemyślana aranżacja wnętrz nowoczesnego salonu z kuchnią i holem

Publikacja 2019-10-29 12:25:20
Kategorie Wnętrza salonu z kuchnią

Projektowanie salonu z kuchnią i holem często sprawia duże trudności. Połączenie funkcjonalności i nowoczesnego wyglądu wymaga dobrego przemyślenia, rozplanowania i znajomości kilku podstawowych zasad projektowania wnętrz. Salon z kuchnią i holem stanowi najbardziej reprezentacyjne wnętrze mieszkania czy domu. To miejsce w którym spędzamy wspólnie czas z rodziną, w którym witamy i przyjmujemy naszych gości. Dlatego zanim rozpoczniemy wybieranie mebli i dodatków przeanalizujemy dokładnie nasze potrzeby i oczekiwania oraz przemyślmy układ funkcjonalny wnętrza.

Szukasz pomysłu na urządzenie salonu z kuchnią i holem ? Nie wiesz jaka wybrać kolorystykę, dodatki, meble do salonu z kuchnią i holu? Potrzebujesz pomocy w funkcjonalnym zaplanowaniu wnętrza? W artykule podpowiadamy jak urządzić salon z kuchnią i holem? Na co zwrócić uwagę? Na naszym blogu znajdziesz wiele artykułów na temat aranżacji wnętrz jak również projekty salonu z kuchnią i holem w różnych stylach, które mogą stanowić inspiracje.

Aranżacja wnętrz – nowoczesny salon z kuchnią i holem

Salon z kuchnią i holem to co raz częściej spotykane połączenie w naszych domach i mieszkaniach. W nowoczesnej aranżacji wnętrz stawia się na otwarte wnętrza, przestronność. Wystrój salonu z kuchnią połączonego z holem powinien ze sobą współgrać , nawiązywać do siebie stylistycznie. W tym wnętrzu funkcjonalność i design jest niezwykle istotny. Poza odpowiednio dobranym układzie funkcjonalnym istotna jest więc też aranżacja salonu z kuchnią i holem. Ważna jest kolorystyka, zastosowane materiały wykończeniowe, dekoracyjne, wybór dodatków i dekoracji, które w nowoczesnych wnętrzach musza być wyważone i dobrze przemyślane. Nowoczesne wnętrze salonu z kuchnią i holem ma być komfortowe w użytkowaniu, funkcjonalne. Jak najmniej rzeczy powinno znajdować się na widoku.

Nowoczesny salon z kuchnią i holem: przemyślana aranżacja wnętrz

Sposób na urządzenie salonu z kuchnią i holem. Nowoczesna aranżacja wnętrza 

Zamieszczone w artykule zdjęcia salonu z kuchnią holem to projekt wnętrz wykonany pod określone potrzeby i oczekiwania Klientów. Aranżacja salonu z kuchnią i holem wykonana została w stylu nowoczesnym. Kolorystyka wnętrza salonu z kuchnią i holem to biel, szarość, drewno.

Salon : miejsce wypoczynku i relaksu 

Salon jest nowoczesny, minimalistyczny. Znajduje się duży rodzinny narożnik w kolorze szarym, stolik kawowy , szafka RTV oraz kominek zaprojektowany w betonie. Ściany są w kolorze szarości, na ścianie z kominkiem zaprojektowane zostały lamele drewniane a na podłodze znajdują się płytki.

Sposób na urządzenie salonu z kuchnią i holem. Nowoczesna aranżacja wnętrza

Kuchnia otwarta na salon 

Kuchnia otwarta na salon swoją aranżacja musi nawiązywać do wnętrza salonu. W kuchni zostały zaprojektowane meble na wymiar w kształcie litery L. Szafki kuchenne są w kolorze szarości i grafitu, blat jest w kolorze białym. Zaplanowane zostały: lodówka, wysoka zabudowa z piekarnikiem i mikrofalą, górne szafki do samego sufitu oraz dolne szafki, zlew, płyta grzewcza i miejsce na zmywarkę. W kuchni znajduję się również wyspa z szafkami. Zaraz przy kuchni znajduje się strefa jadalniana w której jest stół z krzesłami i oświetleniem oraz barek.

Kuchnia otwarta na salon

Przedpokój, hol połączony z salonem i kuchnią 

Aranżacja przedpokoju, holu połączonego z salonem z kuchnią nawiązuje do tych pomieszczeń. Ściany są w kolorystyce szarości, drzwi białe na podłodze płytki , które znajdują się również w salonie z kuchnią. W przedpokoju zaprojektowany został podwieszany sufit z oświetleniem.

Jeśli nie wiesz jak urządzić salon z kuchnią i holem zamów projekt salonu z kuchnią i holem. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na projektowanie wnętrz

Podziel się