Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Biało miętowy pokój dziewczęcy

Publikacja 2018-08-17 16:55:38
Kategorie Pokoje dziecięce

 Pokój dla dziecka przede wszystkim musi być urządzony w sposób bezpieczny dla samego dziecka. Musi być również dostosowany do jego wieku i dawać mu możliwość samodzielności. Pokój dla niemowlaka czy dla przedszkolaka będzie urządzony inaczej niż dla dziecka w wieku szkolnym A jeśli jesteśmy juz rodzicami nastolatka czy nastolatki to pokój dziecięcy wymagać będzie metamorfozy.

Biało - miętowy pokój młodzieżowy

Pokój młodzieżowy w swojej aranżacji stawiać powinien na funkcjonalność. Młody człowiek nie potrzebuje już miejsca na zabawę klockami, kolejkami potrzebuje za to miejsca do nauki, przechowywania oraz miejsca na rozwijanie relacji z rówieśnikami. Pokój najlepiej aby podzielony był na strefy. Aranżacja pokoju młodzieżowego powinna być przeprowadzona w oparciu o oczekiwania i gust samego dziecka Nawet jeśli bardzo często jego wyobrażenie o pokoju różni się od naszego. Warto jest podkreślić w aranżacji pokoju zainteresowania i pasje naszego dziecka.

Inspiracja na biało-miętowy pokój dziewczęcy

W artykule umieściliśmy zdjęcia aranżacji pokoju dla dziecka. Jest to projekt pokoju młodzieżowego wykonany pod indywidualne zamówienie naszej klientki. Pokój dla dziewczynki urządzony jest w jasnej kolorystyce przy użyciu koloru białego i miętowego. W pokoju znajdują się meble na wymiar wykonywane na zamówienie . W zabudowie znajduje się łóżko za którym znajduje się fototapeta, pojemna szafa, regał oraz szafki wiszące. Jest to strefa wypoczynku w której również znajduje się szafka RTV z telewizorem oraz duży bujany stojący fotel. Po drugiej stronie pokoju znajdują się biurko w zabudowie z pojemnym regałem i siedziskiem

Pokój dla dziecka z huśtawką i miętową ścianą

Podziel się