Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

Dni Godziny Minuty Sekundy

Jak urządzić pokój dzienny 16m2 w bloku? Aranżacja salonu w bloku ze stołem

Publikacja 2022-03-14 09:01:29
Kategorie Wnętrza Salonu

Pokój dzienny w bloku w większości z naszych mieszkań stanowi przestrzeń wielofunkcyjną. Jest to miejsce wypoczynku , relaksu, jadalnia, sypialnia a także przestrzeń w której musi znaleźć się miejsce do przechowywania. Aranżacja pokoju dziennego w bloku to część projektu całego mieszkania wykonanego dla naszych Klientów – małżeństwa. Mieszkanie w bloku składa się z oddzielnej kuchni, pokoju dziennego, sypialni, pokoju gościnno-biurowego, przedpokoju, łazienki i wc. Pokój dzienny ma metraż 16 m2. Zobacz nasz pomysł na aranżacje salonu w bloku ze stołem.

jak-urzadzic-pokoj-dzienny-16m2-w-bloku-aranzacja-salonu-w-bloku-ze-stolem

Pokój dzienny 16m2 w bloku. Jak urządzić nowoczesne i funkcjonalne wnętrze?

Pokój dzienny w bloku został urządzony pod konkretne oczekiwania Klientów, ich potrzeby oraz możliwości finansowe. Pokój dzienny zaprojektowany został dla małżeństwa. Klienci oczekiwali wnurza w stylu nowoczesnym w jasnej kolorystyce z drewnem bielą szarością i akcentami w kolorze czarnym. W salonie znaleźć się miały kanapa z funkcją spania, rozkładany stół z możliwością posadzenia 8 osób, ściana medialna. Urządzenie pokoju dziennego w bloku wymaga dokładnego przeanalizowania przestrzeni, zagospodarowanie jej funkcjonalnie i ergonomicznie. Nie bez znaczenia jest również wystrój wnętrza pokoju dziennego tak by był miejscem w którym z przyjemnością spędzamy czas i przyjmujemy naszych gości. Zobacz nasz pomysł na aranżacje salonu w bloku ze stołem.

Aranżacja salonu w bloku ze stołem. Pomysł na urządzenie pokoju dziennego 16m2 

Aranżacja pokoju dziennego w bloku wykonana została w stylu nowoczesnym. Kolorystyka wnętrza to biel, szarość, drewno i elementy czerni. W salonie w bloku zaprojektowana została przestrzeń wypoczynkowa i jadalniana. Zaprojektowana została ściana medialna z lamelami w kolorze drewna z podwieszanymi szafkami oraz witryną, sofa z funkcją spania w kolorze szarości i drewnie oraz stolik kawowy. W salonie w bloku znajduje się duży rozkładany stół w kolorze drewna z miejscem dla 8 osób oraz pojemna, duża komoda do przechowywania nad którą powieszone zostały lustra optycznie powiększające przestrzeń. Na podłodze zaaranżowane zostały panele w kolorze ciepłego drewna, ściany są w kolorze jasnej szarości.

Aranżacja salonu w bloku ze stołem

Brakuje Ci inspiracji na urządzenie pokoju dziennego w bloku? Zapoznaj się z nasza ofertą na projektowanie pokoju dziennego. Sprawdź również na naszym blogu więcej pomysłów na aranżacje salonu w bloku w różnych stylach i o różnym metrażu wykonane pod indywidualne zamówienie

Podziel się