Projekty wnętrz

ZAMÓW PROJEKT >>

POZOSTAŁO DO KOŃCA PROMOCJI

Dni Godziny Minuty Sekundy

Kuchnia 10 m2. Projekt kuchni z oknem. Kuchnia marzeń

Publikacja 2021-08-17 10:10:14
Kategorie Kuchnia

Kuchnia jak zwykło się mawiać jest sercem domu. To również królestwo każdej Pani domu. Bez znaczenia czy urządzamy małą czy dużą kuchnie, czy jest to kuchnia otwarta na salon czy kuchnia zamknięta to aranżacja kuchni powinna spełniać nasze oczekiwania i potrzeby Kuchnie musimy zaprojektować z dbałością o najdrobniejszy szczegół by była funkcjonalna i piękna.

Projekt kuchni z oknem o powierzchni 10 m2 został wykonany dla Inwestorki z Łomży w oparciu o konkretne potrzeby i oczekiwania. Kuchnia marzeń miała być nowoczesna ale nie surowa, nieco przytulna.

Projektowanie wnętrz kuchni czyli jak urządzić kuchnie marzeń 

Projektowanie kuchni wydaje się być prostym zabiegiem ale kiedy przychodzi nam urządzać kuchnie już nie do końca wiemy jak poradzić sobie z zaplanowaniem przestrzeni w sposób funkcjonalny i na jaką aranżacje kuchni się zdecydować.

Funkcjonalność i ergonomia w kuchni jest niezwykle istotną rzeczą ponieważ od tego w jaki sposób zagospodarujemy kuchnie zależeć będzie to czy będzie nam w niej wygodnie pracować i poruszać się. Wybierając układ mebli kuchni jeśli mamy taką możliwość powinniśmy zachować zasadę trójkąta roboczego co znacznie ułatwia wykonywanie czynności. Powinniśmy przed decyzją o układzie funkcjonalnym dobrze przemyśleć ile jest potrzeba nam miejsca do przechowywania, jakie sprzęty chcemy mieć w kuchni czy mają być do zabudowy czy wolnostojące. Jaki zlew jest nam potrzebny czy wystarczy jednokomorowy czy dwukomorowy, ile blatu roboczego będziemy potrzebować To wszystko należy wziąć pod uwagę kiedy projektujemy kuchnie. Ale kuchnia to nie tylko układ funkcjonalny mebli to również wystrój. Aranżacja kuchni powinna być oparta na wybranym stylu pod który dobierać będziemy kolorystykę, elementy wykończeniowe oraz dodatki.

Nie zapominajmy również o tym , że mieszkanie powinno być urządzone spójnie dlatego jeśli już reszta jest urządzona zachowajmy styl aranżacji kuchni taki jak w całości mieszkania. Nowoczesna kuchnia to kuchnia w której wszystko ma swoje miejsce, gdzie jak najmniej rzeczy poustawianych jest na widoku. Dziś najbardziej popularne są meble w kolorze biały, szarościach czerni i drewnie a najczęściej wybieranym stylem w urządzaniu kuchni jest styl nowoczesny , skandynawski czy industrialny.

Projekt kuchni 10 m2, kuchnia marzeń, ciepły odcień drewna, czarne szafki

Projekt kuchni z oknem 10 m2 

Nowoczesna kuchnia musi być przede wszystkim funkcjonalnie urządzona. Wszystko powinno mieć swoje miejsce a poruszanie się po kuchni i wykonywanie w niej czynności powinno być przyjemnością. Wykonaliśmy projekt kuchni dla Inwestorki z Łomży w stylu nowoczesnym. Kuchnia ma powierzchnie 10 m2 i jest otwarta na salon. W kuchni na jednej ze ścian znajduje się duże okno w którym zaprojektowane zostały nowoczesne żaluzje drewniane. Kuchnia zaprojektowana została w kształcie litery U zakończonej barkiem z hokerami i nowoczesnym oświetleniem. Po lewej stronie została zaprojektowana wysoka zabudowa z lodówką, piekarnikiem i mikrofalą oraz szafkami w kolorze jasnej szarości. Na ścianie z oknem znajdują się dolne szafki w kolorze pięknego drewna ze zmywarką i zlewem. Prawa ściana to szafki kuchenne dolne w kolorze drewna z płytą grzewczą oraz górne w kolorze drewna i grafitu i okap kuchenny. Pomiędzy szafkami zaaranżowano jasne nowoczesne płytki a na podłodze duże jasnoszare płytki.

Kuchnia 10 m2. Projekt kuchni z oknem. Kuchnia marzeń

Projekt kuchni 10 m2, kuchnia z oknem, barek z hokerami, blat kamienny czarny, szafki piekne drewno, szafki czarne, płytki białe 3d, podłoga szara, okno roleta drewniana

Potrzebujesz pomocy w aranżacji swojej kuchni? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na projektowanie kuchni. Zobacz w jaki prosty sposób możesz zamówić projekt kuchni i spełnić swoje marzenia o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu kuchni

Podziel się